Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Korwin o degeneracji

Korwin przewidział 7 lat temu, że młodzież będzie zdegenerowana

 •  

  pokaż komentarz

  dla każdej starszej osoby w każdych czasach jej współczesna młodzież była zdegenerowana xD

  kiedyś profesor pokazywał nam skan glinianej tabliczki - jeden z absolutnie najstarszych zabytków pisma na świecie. Co tam było napisane?

  "Dziewczęta coś tam, młodzi mężczyźni nie chcą walczyć. Kiedyś było lepiej" xD

  •  

   pokaż komentarz

   dla każdej starszej osoby w każdych czasach jej współczesna młodzież była zdegenerowana

   @Walther00: I czasem mieli racje a czasem nie. Gdy mieli racje przychodziła inna nacja/cywilizacja i kończyły się żarty, zdegenerowani zaorani jako niewolnicy(klasyczni lub ekonomiczni), często wynarodowieni.
   Historia uczy że po postępie często następuje regres, to pięknoduchy dziś mówią że zawsze to co będzie będzie lepsze od tego co było. Powiedzcie to wszystkim narodom(łącznie z Polakami) czy cywilizacjom które kiedyś były potężne, a teraz są lokajami u innych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Oczywiście dobór słów przez Korwina jest specyficzny ale w samym przekaz jest prawdziwy. Bombardowanie młodych, już nie tylko w TV ale teraz głownie w internecie dewiacjami, odchylaniami, wszelakiej maści propagandą że musimy tolerować odmienność tresuje ich mózgi jakoby cały świat taki był. Ale przecież jak idą do sklepu to pani za ladą nie jest transem, ludzie w kolejce też jeśli nawet znajdzie się tam jakiś homoseksualista to nie drze o tym ryja. Samo słowo tolerancja jest już zmanipulowane bo oznacza ona znoszenie czegoś, tolerowanie mimo że nie nie musimy się z tym koniecznie zgadzać. Według słownika PWN jest to poszanowanie upodobań różniących się od własnych. A wmawia nam się że tolerancja to jest to samo co afirmacja.

  •  

   pokaż komentarz

   @t_e_o_m_o: Takie samo pieprzenie, jak to mówiło się że to gry przyczyniają się do zwiększania przemocy.

   Skoro mówi że jak ogląda się TVN i pokażą księdza pedofila to ktoś po drugiej stronie też tego spróbuje?? Aha zapomniałem że on nie o księżach mówił ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko pewnie o paradach, bo przecież księża nie przyczyniają się do degeneracji młodzieży i to już nie jest zboczenie według niego.

 •  

  pokaż komentarz

  gdy czujesz dupy ból, to Korwin, Korwin Krul...

 •  

  pokaż komentarz

  Oglądając telewizje okazuje się że Polacy to mordercy, zabójcy za kierownicą i ogólnie ciemnogród jeśli chodzi o podejście do życia. Może na koniec programu rzucą jakiś jeden pozytywne reportaż że społeczeństwo mimo wszystko jest dobre i uzbiera pieniądze na jakieś chore dziecko. Mamy tutaj dowody tej tezy w postaci ostatnich patocelebrytów którzy uważają że jak przekroczą prędkość i wrzucą zdjęcie prędkościomierza na instagram to już mogą rywalizować z tymi mordercami i mogą zahaczyć o serwisy informacyjne.