Awantura w Senacie po przerwaniu wyboru prezesa IPN. "Marszałek Grodzki po...

Awantura w Senacie po przerwaniu wyboru prezesa IPN. "Marszałek Grodzki po...

@Kolekcjoner_dusz wiadomosci.onet.pl #polska #europa #polityka

Wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz przerwał do piątku obrady izby nad wyborem nowego prezesa IPN. Przeciwko decyzji ostro zaprotestowało PiS. - Senatem rządzi teraz Donald Tusk - grzmiał wicemarszałek Marek Pęk.

 •  

  pokaż komentarz

  grzmiał wicemarszałek Marek Pęk.
  Jak to szło? Pisowcu, czemu to widzisz drzazgę w oku opozycji, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Czy jakoś tak...

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawostka: marek pęk to syn bogdana pęka, znanego z pracy parlamentarnej tak ciężkiej, że zdarzało mu się nie dojść do pokoju sejmowego i usnąć na korytarzu. XD #pdk

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: pbs.twimg.com

  •  

   pokaż komentarz

   marek pęk to syn bogdana pęka,
   @przedostatni_wolny_login: musisz być wzorowym katolikiem, który mocno przejął się naukami swego Boga, o odpowiedzialności synów za czyny ojców...

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieszkodnik: Czy ja gdzieś wspomniałem o jakiejś odpowiedzialności? Nie chcę, żeby młody pęk przepraszał za starego, jak pisobolszewia chciała, żeby Donald Tusk przeprosił za fikcyjnego dziadka z Wermachtu.

   Rzuciłem tylko ciekawostką, bo stary pęk pięknie zapisał się w historii parlamentarnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Poza tym, chyba nie sugerujesz, że bogdan pęk pijany spał na korytarzu sejmowym??!

  •  

   pokaż komentarz

   Rzuciłem tylko ciekawostką,

   @przedostatni_wolny_login: fakt, to podobno prawda. A co z pozostałymi sitami?

   Pierwsze sito to sito prawdy. Czy sprawdziłeś, że to co masz mi do powiedzenia, jest zgodne z prawdą? – Nie, słyszałem, jak o tym mówiono, i… – No cóż… Sądzę jednak, że przynajmniej przesiałeś to przez drugie sito, którym jest sito dobra. Czy to, co tak bardzo chcesz mi powiedzieć, jest przynajmniej jakąś dobrą rzeczą? Rozmówca Sokratesa zawahał się, a potem odpowiedział: – Nie, niestety, to nie jest nic dobrego, wręcz przeciwnie… – Hm! – westchnął filozof. – Pomimo to przypatrzmy się trzeciemu situ. Czy to, co pragniesz mi powiedzieć, jest przynajmniej pożyteczne? – Pożyteczne? Raczej nie… – W takim razie nie mówmy o tym wcale! – powiedział Sokrates. – Jeżeli to, co pragniesz mi powiedzieć, nie jest ani prawdziwe, ani dobre, ani pożyteczne, wolę nic o tym nie wiedzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieszkodnik: Sugerujesz, że fotografia została spreparowana? Sam zainteresowany nie podważał jej autentyczności. Nie potrafił też wyjaśnić jak doszło do tego, że zaległ na korytarzu, mówił o "niedyspozycji".

   Ale spoko, brnij dalej w nieadekwatne pseudoflozoficzne rozważania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)