Szef KRRiT plącze się w zeznaniach w sprawie "Lex TVN"

@Minieri streamable.com #polska #polityka #telewizja #pis #tvn

I sam nie nie potrafi wyjaśnić dlaczego nadal nie przyznano koncesji TVN24. Warto dodać że pan WItold Kołodziejski jest radnym woj. Mazowieckiego z ramienia PiS.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale on przecież od samego początku głosuję za koncesja dla TVN24, jego stanowisko jest raczej jasne. W czwartek głosował za przyznaniem.

 •  

  pokaż komentarz

  Podziękujmy babciom i dziadkom, że wybrali nam takie miernoty do kierowania krajem.

  •  

   pokaż komentarz

   @josedra52: Wykopowi. Rada została wybrana w 2016 r., czyli kadencją za pierwszej kadencji Dudy i PiSu. W wyborach 2015 r. Wykop był skupiony na przekonywaniu wszystkich, że PiS lepszy od PO.

  •  

   pokaż komentarz

   @josedra52: Wykopowi. Rada została wybrana w 2016 r., czyli kadencją za pierwszej kadencji Dudy i PiSu. W wyborach 2015 r. Wykop był skupiony na przekonywaniu wszystkich, że PiS lepszy od PO.

   @czeskiNetoperek: przecież cały czas byli i dalej są rzecznicy, że PO jest o wiele lepsze od PiS-u, a są jeszcze pozostali, co niespecjalnie widzą różnicę między jednymi a drugimi (ja na przykład)

   W wyborach 2015 r. Wykop był skupiony na przekonywaniu wszystkich, że PiS lepszy od PO.

   @czeskiNetoperek: a ty masz konto świeżaku od 6 miesięcy xD

 •  

  pokaż komentarz

  Przeciez zadufanie w sobie pisu jest juz na takim etapie ze nawet gdyby prezesa zapytac to by nie wiedzial co odpowiedziec, bo oni juz w dupie maja wymyslanie jakis wyjasnien, tlumaczen, dupochronow itp. Nie bedzie mialo licencji i ch#? was to obchodzi kmioty.

  Jak nie firma slup to cos w podatkach a jak nie to jakas afere by sie z dupy wymyslilo i tyle. Jak sie ma tube propagandowa, sądownictwo, trybunał konstytucyjny i wszystkie panstwowe sluzby kontroli to kazdego mozna uj@#!c tak czy inaczej.

  To samo jest w wywiadach z nimi
  - BO ONI SO ZA LGBT
  - a co to jest?
  - yyy no, bo wie pani redaktor, to jest yyy, no ja sie w sumie nie znam

  bo idac na wywiad nawet mu sie k%##a nie chce pomyslec nad oczywistymi pytaniami. Od poczatku calej szopki z tvn, na calym spotkaniu poswieconym temu gosc sie co 2 wyraz poprawia zdziwiony wch#? ze ktos go pyta o co chodzi z tvnem. Bo po co przygotowac nawet z dupy zmyslone tlumaczenie i sie go nauczyc.

 •  

  pokaż komentarz

  A czego innego można spodziewać się po katolickim talibie jakim jest pan Kołodziejski - na początku lat 90tych był jednym z prowadzących "Ziarno", możliwe że nawet pierwszym? Czy tylko ja to pamiętam?!

 •  

  pokaż komentarz

  To o czym mówi senator Kwiatkowski, to nie jest wstrzymanie ze względu na fuzje to jest po prostu decyzja polityczna PiS. Dla pluralizmu dla tego kraju ustawa wymierzona w prywatny TVN jest porostu zła, w sytuacji gdzie mamy publiczną telewizje TVPis ale uprawiającą prywatną propagandę Kurskiego/PiSowską ta równowaga zostanie zachwiana... bo jak wiemy w momencie katastrofy lotniczej według Kaczyńskiego pan Tusk powinien wywoływać wojnę z Rosją by znowu zostały zgliszcza w tym kraju i głupia martyrologia durnych powstań na kolejne 50lat.