Syryjka najmłodszą olimpijką w Tokio. "Pamiętasz, co robiłeś, kiedy miałeś 12lat

Syryjka najmłodszą olimpijką w Tokio. "Pamiętasz, co robiłeś, kiedy miałeś 12lat

Pytanie zadane przez stronę olympics.com skomplikowane nie jest - "pamiętasz, co robiłeś, kiedy miałeś 12 lat?". Syryjka Hend Zaza, urodzona 1 stycznia roku 2009, wspomnienia z tego czasu będzie mieć wyjątkowe, skoro szykuje się właśnie do startu w tokijskich igrzyskach.

 •  

  pokaż komentarz

  Odpowiadam: Nie byłem hodowany w jednym konkretnym celu jakie ma pełnić moje życie. Powinni też w końcu dać minimalny wiek zawodników na sensownym poziomie. Podobnie jest z akrobatyką gdzie startują najzwyklejsze dzieciaki, zwłaszcza z Chin które też są klasycznie hodowane w takim a nie innym celu bo ciężko nazwać wychowaniem dorastanie takich młodych atletów. Krok dalej wprowadziłbym wymogi etniczne, bo biegi to szkoda oglądać nawet..
  W mam talent też był wiek minimalny 13 a popychano i 6cio - bo bardziej łzawa historia dla widza.

  •  

   pokaż komentarz

   @SzuruSzur: Niektóre sporty musisz zaczynac w wieku dziecięcym z prostej przyczyny. Dziecko szybciej sie uczy niz nastolatek. Szybciej pojmuje, szybciej dostosowuje się, wreszcie jako nastolatek nie jesteś aż tak giętki i gibki jak dziecko, które ma kilka latek.

   Kurde typie ja zasuwałem fikołki na pełnej bombie w wieku 6 lat a szpagat na luzaku a teraz to pewnie zerwałbym wszystko co mógłbym zerwać przy miednicy i udach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Razor_wwa: Oczywiście jest to prawdą, ale poleganie na tym twierdzeniu doprowadza do hodowania dzieciaków na sportowców. Wywalone na rekordy, wywalone na wasze medale. Dajcie dzieciom być dziećmi a na heroiczne wysyłki i treningi niech ludzie decydują się świadomie.