Poseł Braun wprost o Niedzielskim: Zbrodniarz!

Poseł Braun wprost o Niedzielskim: Zbrodniarz!

@Hyrkan polsatnews.pl #polityka #polska #psyop #pandemia

- Wirtualne hejty ze strony antyszczepionkowców przerodziły się w autentyczną, fizyczną agresję – powiedział Adam Niedzielski w miejscowości Jeżowe, gdzie najmniej mieszkańców w skali Polski jest zaszczepiona. Konferencję szefa MZ zakłóciło około 20 sympatyków Grzegorza Brauna. Sam poseł...

 •  

  pokaż komentarz

  Braun nie mówi nic odkrywczego, po prostu te tzw "szury" czyli ludzie patrzący z krytycyzmem na to co słyszą w mediach są lepiej przygotowani merytorycznie. Mamy przykład ekonomisty stojącego na czele Służby Zdrowia, która ze zdrowiem ma niewiele wspólnego. Gość "przewiduje" czy w zasadzie planuje, jak będą sterować kolejnymi statystykami tak by wyszło, że robi się gorzej, mamy więcej zachorowań, trzeba wyłączyć gospodarkę a winę zrzucić na tych co nie chcą się szczepić.
  Rozgrywa sobie plebs jak chce ale nie rozgrywa ludzi inteligentnych bo wie, że tu trzeba mieć dowody a takowych nie mają. Jak na razie argument siły to jedyny argument jaki rząd stosuje wobec mądrzejszych od siebie. Świat nie jest też taki prosty i nie dzieli się na pro i anty szczepionkowców a mimo wszystko taki polszajs daje tytuł "Wystąpienie szefa MZ zakłócone przez antyszczepionkowców. Braun nazwał Niedzielskiego "zbrodniarzem" Litości.

 •  

  pokaż komentarz

  Niedzielski przejmując schedę po Szumowskim ma na sumieniu około 200 tys ludzi którym ze względu na covid skutecznie zniechęcano lub tez bezpośrednio odmówiono pomocy medycznej. Niedzielski jest zbrodniarzem, seryjnym, systemowym mordercą.

  •  

   pokaż komentarz

   około 200 tys ludzi

   @ObserwatorZamieszania: Skąd wiesz ze nie 500 tys albo milion?

  •  

   pokaż komentarz

   @ObserwatorZamieszania: Daj link. Z wiarygodnymi danymi że to na skutek walki z covidem a nie covida.

  •  

   pokaż komentarz

   Daj link. Z wiarygodnymi danymi że to na skutek walki z covidem a nie covida.

   @Mario7400: Były dwa zapytania poselskie w zeszłym roku (jedno bliżej nowego roku), ile jest zmarłych gdzie bezpośrednią przyczyną był COVID. Ministerstwo Zdrowia, dwa razy, w oficjalnym piśmie do posłów napisało, że 5000 (w pierwszym zapytaniu było mniej bo było kilka miesięcy wcześniej). Wtedy zgonów nadmiarowych było powyżej 60 tys. Nie wiem czy od tamtej pory były nowe zapytania, ale jeśli nie było zmian w trendzie czy śmiertelności choroby to ta ekstrapolacja może właśnie tyle wskazywać na chwilę obecną.

  •  

   pokaż komentarz

   @wioslarz-umyslow: Ludziom tak podnieśli poziom strachu, tak to wałkowali w mediach, że ze strachu umierali nie idąc do lekarzy, specjalistów, na ratunek do tego mieli pozamykane przychodnie a lekarze zdalnie leczyli..... To są te nadmiarowe zgony. Część z nich oddajmy honor, mogło być zakażonych wirusem, ale to nie zmienia faktu, że lekarstwo okazało się gorsze od choroby część osób była źle leczona chociazby respiratorami, część osób osamotniona zostawiona na umieranie bo były braki w personelu, bądź personel miał w d bo odpowiedzialności brak.. Nie wspominam o lockdownie, samobójstwach itd. PS Rocznie z powodu upałów i mrozów umiera na świecie 5mln ludzi, około 11 mln dzieci umiera z głodu i niedożywienia.. A my zamykamy cały świat z powodu wirusa którego śmiertelność wynosi bagatela 0.5 % i to przy złym leczeniu i być może mocno dojechanych statystyk

  •  

   pokaż komentarz

   @zenon07: Testy to była pomyłka to przez testy ci ludzie umnierali. Bo po za wirusem i zgonami zaliczonymi do wirusa i tymmi nadmiarowymi przez brak służby zdrowia, osoby np z zawałem serca umierały bo miały test pozytywny i taka osoba trafiała na zakaźny a nie na oiom. BAŁAGAN i SYF decyzyjny i systemowy. Stryczek jak nic. szury mają rację

  •  

   pokaż komentarz

   @zenon07: 0,5-1% śmiertelności u nas to by było 170000-350000 osób, rozumiem, że nie masz problemu z wysłaniem takiej ilości w piach w imię nie szczepienia, nienoszenia maseczek i otwartej gospodarki? Do tego dolicz 2gie tyle z racji zupełnie rozsadzonej służby zdrowia.

  •  

   pokaż komentarz

   Były dwa zapytania poselskie w zeszłym roku (jedno bliżej nowego roku), ile jest zmarłych gdzie bezpośrednią przyczyną był COVID.

   @wioslarz-umyslow: Bezpośrednio covid jako przyczyna pewnie oznacza, że nie było żadnych chorób współistniejących. Pozostałe przypadki mogą oznaczać, że covid zaostrzył przebieg choroby, którą pacjent miał już wcześniej. Czyli też są skutkiem zachoprowania na covid. Twierdzenie że te pozostałe zgony to jest skutek działania ministra jest kłamstwem. Zgony nadmiarowe (wyższe niż w latach poprzednich) wystąpiły w silnej korelacji czasowej z zachorowaniami np. w trakcie 2 i 3 fali. Gdyby to zablokowanie służby zdrowia (przez decyzje ministra) miały wpływ na zgony, to rozkładałyby się one w całym czasie "covidowej" organizacji służby zdrowia (od marca 2020) a nie dopiero w fali zachorowań od października.

   źródło: Zgony tygodniowe PL.png

  •  

   pokaż komentarz

   @zipster: rocznie umiera. Z głodu miliony dzieci na świecie rozumiem że ta walka jest mniej ważna?

  •  

   pokaż komentarz

   ale to nie zmienia faktu, że lekarstwo okazało się gorsze od choroby część osób była źle leczona chociazby respiratorami

   @zenon07: Piszesz brednie wygenerowane przez ludków z ratownictwa medycznego, którzy mają dość ograniczone pojęcie o wentylacji mechanicznej. Przede wszystkim osoby trafiające pod respirator miały zazwyczaj poważnie zniszczone płuca. O rozwalaniu płuc przez respiratory było wiadomo od marca 2020 choćby z Włoch. Sądzisz że nasi Anestezjolodzy jesienią 2020 roku nie mieli odrobinki wiedzy, którą posiada każdy wykopek? Leczono mich zgodnie ze zasadami wiedzy medycznej, zapewne wzbogaconej o doświadczenia z walki z covid od początku 2020. Co te zgony mają wspólnego z ministrem zdrowia?

   część osób osamotniona zostawiona na umieranie bo były braki w personelu, bądź personel miał w d bo odpowiedzialności brak.
   I umierali akurat dopiero w październiku/listopadzie 2020?

   Nie wspominam o lockdownie, samobójstwach itd.
   Masz jakieś dane o fali samobójstw?
   https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/312169878-Mimo-pandemii-koronawirusa-liczba-samobojstw-w-Polsce-spada.html
   "4742 – według policyjnych danych tyle osób od stycznia do listopada targnęło się na życie. W tym samym okresie w 2019 roku samobójstw było więcej, bo 4840. Mimo pandemii Covid-19, na którą w Polsce zachorowało już ponad milion osób, z czego 24 tys. zmarło, liczba samobójstw, zamiast rosnąć, spada."
   Jak widać wymyślacie sobie z dupy argumenty przeciw walce z covidem. Robicie to w czynie społecznym czy za ruskie kopiejki?

  •  

   pokaż komentarz

   @Mario7400: ile osób potrafi obsługiwać respiratory i ile osób było w stanie te respiratory obsługiwać w czasie lockdownu i w czasie gdy lekarz jeden z drugim był na kwarantannie? Kwarantanna nakładana na chociażby służbę zdrowia czy zamknięcie przychodni co spowodowało zatory na sorach nie miały znaczenia? nie ma za to odpowiedzialnych? Przecież jest skutek i są dane o zgonach, ktoś za to odpowiada . Skąd te j??!ne 150 tys nadmiarowych zgonów? No ze strachu przed służbą zdrowia, przed szpitalem, przed lekarzem... Jedyne co mogli usłyszeć w słuchawkach to proszę czekać aż się pogorszy. U mnie w miejscowości tylko jeden lekarz był na tyle odważny, że w największym apogeum jeżdził po ludziach i leczył ludzi. Nie ważne czy bykl to covid czy zapalenie mięśnia sercowego. Jechał ustalał przyczynę i kierował dalej lub leczył. Mojego znajomego ojca wyratował z covida bo telefonicznie nie mógł nic zrobić a czuł że się wykańcza.

  •  

   pokaż komentarz

   @zenon07: no i oczywiście zarobki po 100 tys na miesiąc wsrod lekarzy i szukanie dyżurów w innych miejscowościach aby tylko nawalić najwięcej dyżurów. znajomy ratownik mówi, że tylko czeka na kolejny taki cyrk bo zarobi dwa razy tyle co zwykkle.

  •  

   pokaż komentarz

   @zenon07: nie mniej ważna, ale w przeciwieństwie do niej tą z covid można wygrać za pomoca 2 zastrzyków, szkoda, że taki odsetek społeczeństwa boi się igły.

  •  

   pokaż komentarz

   ile osób potrafi obsługiwać respiratory i ile osób było w stanie te respiratory obsługiwać w czasie lockdownu i w czasie gdy lekarz jeden z drugim był na kwarantannie?

   @zenon07: O egzaminator sie znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Ja mam ci przygotować opracowanie. Postawiłeś tezę, że ludzie umierali z powodu błędnej obsługi repsiiratorów. No to napisz ile osób nieprzeszkolonych z obsługi respiratora zostało dopuszczonych do obsługi respiratorów.

   Kwarantanna nakładana na chociażby służbę zdrowia czy zamknięcie przychodni co spowodowało zatory na sorach nie miały znaczenia?
   Dziwne że kwarantanna było nałożona od marca, a zgony nadmiarowe zaczęły występować w październiku/listopadzie w korelacji z masowym,i zachorowaniami tzw 2 fali. Zatory na sorach miały miejsce w trakcie szczytu zachorowań, dlatego tak ważne było zmniejszanie współczynnika transmisji przez ograniczenie kontaktów społecznych i noszenie maseczek w miejscach publicznych. Im więcej ludzi olewało restrykcje tym więcej pacjentów umierało później w kolejkach karetek do izb przyjęć

   No ze strachu przed służbą zdrowia,
   Owszem. Ja też zrezygnowałem z badań u lekarza medycyny pracy czy u lekarza sportowego, a w poradni rodzinnej byłem raz z zachowaniem środków ostrożności - po wstępnej teleporadzie. Też się bałem. Ale nie niekompetentnych lekarzy zabijających pacjentów, tylko przebywania wśród potencjalnie chorych ludzi w poczekalni. Jaka w tym jest wina ministra zdrowia?

   Mojego znajomego ojca wyratował z covida bo telefonicznie nie mógł nic zrobić a czuł że się wykańcza.
   Dziwne. Parę moich znajomych po podaniu przez telefon objawów covida, zgłoszeniu problemów z oddychaniem i ewentualnie podaniu stanu saturacji byli zabierani karetką do szpitala i tam leczeni. Tak więc jeśli ty swój przypadek (nie wiem z czego wynikający- może z nieumiejętności opisania objawów) możesz rozciągać na całą służbę zdrowia to ja chyba też mogę rozciągnąć znane mi przypadki. A składaja się na nie i prawidłowe działanie lekarzy pierwszego kontaktu, ratownictwa medycznego i szpitali - w przypadkach covid, i prawidłowe prowadzenie ciąż (w tym ciąż zagrożonych) aż do szczęśliwego rozwiązania, i przypadki skutecznej terapii przeciwnowotworowej - bo oddziały onkologiczne działały - między inymi dzięki rygoruystycznemu odizolowaniu potencjalnych nosicieli w postaci rodzin pacjentów.

   źródło: Zgony tygodniowe PL.png

  •  

   pokaż komentarz

   @Mario7400: Jak od roku ludzie nie mogli się leczyć na inne choroby to COVID ich rozkładał, co w tym dziwnego? Wystarczy porównać te dane z danymi z innych krajów gdzie nie rozwalono służby zdrowia a nie zamykać się w swoich lokalnych danych i wróżyć z nich czy coś było zależne czy nie. Na tle innych krajów widać jak czarno na białym, że akcje wprowadzane u nas w kraju nie były obojętne na śmiertelność.

  •  

   pokaż komentarz

   Testy to była pomyłka

   @zenon07: Dalej jest. Żeby było zabawniej, chyba Elon Musk sobie zrobił 3 na raz, dwa mu wyszły w jedną stronę, trzeci w inną. Ale twardo rządy to utrzymują mimo, że sporo z nich jest bez sensu.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak od roku ludzie nie mogli się leczyć na inne choroby to COVID ich rozkładał, co w tym dziwnego?
   Czyli nie zabiły ich choroby na które powinni się leczyć a byli tych kuracji pozbawieni? Te choroby ich tylko osłabiły a zabił ich covid? Masz na to jakieś wsparcie czy tak sobie tylko kopmbinujesz?

   Wystarczy porównać te dane z danymi z innych krajów gdzie nie rozwalono służby zdrowia a nie zamykać się w swoich lokalnych danych
   Wystarczy? Np to porównaj. Podaj dane z państw, w których jakoby nie rozwalono służby zdrowia (nadmierną walką z covidem) i które miały znacznie mniejszą śmiertelność w okresie covidu.

   Na tle innych krajów widać jak czarno na białym, że akcje wprowadzane u nas w kraju nie były obojętne na śmiertelność.
   Jakie akcje? Nie twierdzę, że popełniono błędy w organizacji służby zdrowia na czas epidemii. Ale czyt za słabo walczono z covidem czy za bardzo?

 •  

  pokaż komentarz

  Niedzielski... człowiek który doprowadził do śmierci dziesiątek tysięcy Polaków a ciągle jest ministrem zdrowia.
  Człowiek który doprowadził ze swoimi kolegami do ruiny służby zdrowia...

  Ludzie. Czy wy ślepi jesteście ze słuchacie co ten człowiek służący kaczej partii bredzi?

 •  

  pokaż komentarz

  No jeśli Niedzielski nie jest zbrodniarzem to poproszę o kontrargumenty (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)