Ks. Oko skazany w [DE] za artykuł o zorganizowanej grupie pedofilów w kościele

Ks. Oko skazany w [DE] za artykuł o zorganizowanej grupie pedofilów w kościele

W ramach opublikowanego w naukowym czasopiśmie "Thelogisches" artykułu opisującego zjawisko wewnątrzkościelnej zorganizowanej grupy przestępczej, działającej na szkodę nieletnich oraz wykorzystującej zależnych od niej kleryków. Grupa połączona była homoseksualnymi praktykami i wzajemnym wsparciem...

 •  

  pokaż komentarz

  W mediach społecznościowych złożenie zawiadomienia dotyczącego publikacji ks. prof. Oko zapowiadał ks. Wolfgang Rothe, orędownik błogosławienia w Kościele par homoseksualnych i promotor zbliżenia postulatów aktywistów LGBT i stanowiska hierarchii niemieckiego Kościoła w ramach niemieckiej "drogi synodalnej". Ten sam kapłan przed kilkunastu laty, jako wicerektor seminarium w St. Pölten, był jednym z bohaterów skandalu obyczajowego z udziałem seminarzystów i kierownictwa placówki. Z uwagi na to, że przypisywane mu czyny dotyczyły dorosłych kleryków i nie wypełniały znamion czynu zabronionego, po rezygnacji z pełnionej funkcji, przeniósł się do parafii w Monachium.

  Tak więc ksiądz popierający sodomię w kościele katolickim, uwiązany w skandal homoseksualny, informował o złożeniu zawiadomienia na ks. prof. Oko za "podżeganie do nienawiści" w ramach opublikowanego w naukowym czasopiśmie "Thelogisches" artykułu opisującego zjawisko wewnątrzkościelnej zorganizowanej grupy przestępczej, działającej na szkodę nieletnich oraz wykorzystującej zależnych od niej kleryków. Grupa połączona była homoseksualnymi praktykami i wzajemnym wsparciem swoich członków. Drugim skazanym jest dziewięćdziesięcioletni niemiecki teolog ks. prof. Johannes Stöhr, redaktor naczelny "Thelogisches".

  Warto dodać, że to nie pierwszy epizod ks. prof. Oko w walce z lobby homoseksualno-pedofilskim w Kościele Katolickim i stosowane są wobec niego te same praktyki jak wobec ks. Tadeusza Isakowicz-Zaleskiego. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Ci księża którzy działają na rzecz oczyszczenia KK są atakowani przez lewaków i innych degeneratów ( ͡° ͜ʖ ͡°) To chyba powinna być dla nich najlepsza laurka, bo nikt tak nie złorzecze KK jak lewacy i inni degeneraci.

 •  

  pokaż komentarz

  Dodaje do powiązanych stare znalezisko o reportażu Sekielskiego na temat pedofilii w KK i homoseksualnej kliki w nim działającej zwaną Lawendową Mafią wobec której wysuwano oskarżenia o utrudnianie śledztw w wyżej wymienionych sprawach. Oczywiście głupio wyszło bo padły na niego gromy, że jak to tak można pisać o homoseksualistach w sutannach? Ma być źle o księżach ale nie o homoseksualistach ich pedofilskich przestępstwach i p. Siekielski musiał złożyć solenną samokrytykę i zapewnić o swoim szczerym poparciu dla LGBT a tematu lawendowej mafii już nie poruszał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  tu link: https://www.wykop.pl/link/5522421/sekielski-lawendowa-mafia-ksieza-geje-tuszuje-przypadki-pedofilii-w-kosciele/
  a tu książka księdza Dariusza Oko:

  źródło: lawendowa.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Został skazany zgodnie z prawem obowiązującym w Niemczech. Może się odwoływać i można się rozejść.

  Najśmieszniejsza w tym wszystkim jest.. petycja do Angeli Merkel xD

 •  

  pokaż komentarz

  Zakop za tego degenerata w koloratce.