Homoobsesje księdza Oko

Homoobsesje księdza Oko

Zapowiadał się na subtelnego uczonego, był nadzieją polskiej teologii. Wybrał jednak rolę przywódcy krucjaty przeciw gejowskiemu lobby, które chce przejąć władzę nad światem. Archiwalny i warty przypomnienia artykuł Polityki dot. ks. Oko.

  •  

   pokaż komentarz

   @spere: są tacy posłowie pewnej maluteńkiej partii, który baaardzo się tym interesują.

  •  

   pokaż komentarz

   @spere: @grzegorz88: Dlatego każdy ma to kompletnie w dupie, dopóki ten ktoś nie p@#@%?%i o tym we wszystkich mediach 24/7, nie organizuje na ten temat parad czy szkoleń dla dzieci w szkołach i nie oskarża każdego wokół, kto nie chce w tym brać udziału o "faszyzm" i "homofobię" ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: nie biorę udziału w żadnych paradach i nikt mnie o nic nie oskarża. Większość gejów się nie wypowiada w mediach tylko aktywiści, którzy tym tematem się zajmują wiec co w tym dziwnego, ze o tym mówią? To jest ich zajęcie i często praca. Co jest złego w paradach? Każdy może sobie organizować i manifestować co tam sobie chce. Co jest złego w mówieniu dzieciom o tym, że ludzie są różni i należy to tolerować? Co jest złego w uczeniu, że jak jesteś inny to nie musisz z tym się kryć i udawać?

   Co ty pieprzysz?

  •  

   pokaż komentarz

   Co ty pieprzysz?

   @vitek6: Po prostu nabijam się z tej kretyńskiej retoryki, że rzeczywiście komuś przeszkadzają geje i interesuje się "tym, co robią w łózkach", a nie cała ta nachalna homopropaganda, jak pisałeś:

   aktywiści, którzy tym tematem się zajmują wiec co w tym dziwnego, ze o tym mówią? To jest ich zajęcie i często praca.

   Jeśli ktoś zajmuje się "zawodowo" wciskaniem innym jakiejś ideologii, to już nie ma nic wspólnego z żadną tolerancją, to czysta propaganda ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli ktoś zajmuje się "zawodowo" wciskaniem innym jakiejś ideologii, to już nie ma nic wspólnego z żadną tolerancją, to czysta propaganda ¯_(ツ)_/¯

   @turbonerd: jakiej ideologi? Walka o prawa to wciskanie ideologii?

  •  

   pokaż komentarz

   dopóki ten ktoś nie p***oli o tym we wszystkich mediach 24/7

   @turbonerd: To robią prawicowe media - wejdź na jakąś stronę typu prawy.pl, czy pch24 - zobaczysz morze artykułow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   nie organizuje na ten temat parad czy szkoleń dla dzieci w szkołach

   Parady są w ramach upamiętnienia zamieszek w Stonewall, każda grupa społeczna ma prawo coś obchodzić ;) A w szkołach oczywiście powinno się nauczać rzeczy zgodnych z nauką - że homoseksualizm jest całkowicie normalną orientacja seksualną, nie odchyłem.

   nie oskarża każdego wokół, kto nie chce w tym brać udziału o "faszyzm" i "homofobię" ¯_(ツ)_/¯

   W czym brać udziału? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @spere: Tak geje to obsesja nie tylko tego księżulka ale również wielu wykopkowych konserwatystów. Kiedy pojawi się wykopalisko o Murzynach, od razu pełno konserwatystów wykopkowych. Wykopalisko obrażające kobiety, a zwłaszcza Polki, od razu pełno konserwatystów wykopkowych, ze swoimi nienawistnymi komentarzykami. Wykopalisko o gejach, od razu pełno konserwatystów wykopowych, analizują, dyskutują, fantazjują... Często w ich komentarzach pojawiają się też fiksacje na temat gejowskiego seksu. Wnioski dla każdego logicznie myślącego człowieka są chyba proste. U wykopowych konserwatystów występuje fascynacja czarnoskórymi, ich dzikością i męskością, wrodzona nienawiść do kobiet oraz lęk przed nimi, niesprecyzowana orientacja, często wyparcie ukrytego homoseksualizmu, wyrażane poprzez agresję werbalną wobec gejów którzy w przeciwieństwie do nich samych, są odważni i nie wstydzą się tego kim są. Taki jest niestety portret psychologiczny wykopkowych konserwatystów. Do tego dochodzi konserwatywne uwielbienie wobec księży katolickich i całkowita uległość wobec nich. Wielu z tych biednych, zagubionych konserwatywnych wychodków skrycie marzy o tym by taki dominujący, samczy księżulo, został ich sugar daddy.

  •  

   pokaż komentarz

   że rzeczywiście komuś przeszkadzają geje

   @turbonerd: posłowi konfederacji, który postuluje "penalizację homoseksualizmu jako takiego", albo takiemu memcenowi, który wierzy, że od homopropagandy przybywa gejów. Pomijając, że to jest tak idiotyczne że szkoda komentować, gdyby mu nie przeszkadzali geje, to również nie przeszkadzałby mu wpływ tej homopropagandy na ich ilość. Prawda?

  •  
   spacelibertaria via Wykop Mobilny (Android)

   -1

   pokaż komentarz

   @turbonerd: czyli wszyscy politycy to propagandowcy? Aktywista to polityk lite, który nie piastuje pozycji rządowej (na żadnym szczeblu) na dobrą sprawę jak się nad tym zastanowić. Jest jakaś agenda, jest poparcie, jest wypowiadanie się w mediach.

  •  

   pokaż komentarz

   Walka o prawa

   @vitek6: Zarówno sformułowanie "walka", jak i "prawa" w tym kontekście są raczej naciągane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Tak geje to obsesja nie tylko tego księżulka ale również wielu wykopkowych konserwatystów. Kiedy pojawi się wykopalisko o Murzynach, od razu pełno konserwatystów wykopkowych. Wykopalisko obrażające kobiety, a zwłaszcza Polki, od razu pełno konserwatystów wykopkowych, ze swoimi nienawistnymi komentarzykami. Wykopalisko o gejach, od razu pełno konserwatystów wykopowych, analizują, dyskutują, fantazjują... Często w ich komentarzach pojawiają się też fiksacje na temat gejowskiego seksu. Wnioski dla każdego logicznie myślącego człowieka są chyba proste. U wykopowych konserwatystów występuje fascynacja czarnoskórymi, ich dzikością i męskością, wrodzona nienawiść do kobiet oraz lęk przed nimi, niesprecyzowana orientacja, często wyparcie ukrytego homoseksualizmu, wyrażane poprzez agresję werbalną wobec gejów którzy w przeciwieństwie do nich samych, są odważni i nie wstydzą się tego kim są. Taki jest niestety portret psychologiczny wykopkowych konserwatystów. Do tego dochodzi konserwatywne uwielbienie wobec księży katolickich i całkowita uległość wobec nich. Wielu z tych biednych, zagubionych konserwatywnych wychodków skrycie marzy o tym by taki dominujący, samczy księżulo, został ich sugar daddy.

   @LysiejacyKonkubentTwojejMatki: Tutaj jest interesujący framework jeśli chodzi o prawicę-lewicę. To opisuje dobrze mindset Wykopowy:

   Of course, all worldviews are mostly held by unthoughtful folks, so the mode Right-Wing view that you encounter will just be an unintelligible internally-inconsistent primal expression of existential fear.

   Pasuje do tego to że na Wykopie "prawica" łączy się płynnie z teoriospiskowcami, którzy są tego logicznym ekstremum.

   I różnica między przeciętnymi konserwatystami a... no, dużą ilością Wykopków:

   But these people, these relative mortals at the center of the bell-curve, still possess the same underlying concern (see: awareness of external existential terror), and so they tend to at least work to maintain existing institutions. Thus: traditionalism, seniority, hierarchy, respect for existing structures, resistance to change, process refinement, efficiency increases, cultural homogeneity, aversion to potential existential-risks, etc. etc. — broadly described: “conservative”

   “If you can’t create something worthy, at least don’t make things worse”

   And of course, there is the far-left of the Right-wing bell curve, where the individuals in question have no conception of their own drives, likely don’t actually have worldviews of their own and merely seek to fit in with broader tribe around them, mostly because it gives them an outgroup to hate and they already began with the hate, it just needed a ~justifiable target. Painting any specific outgroup as an existential threat is the fastest way to justify & channel pre-existing hatred.

   A jeśli chodzi o lewicę...

   Under this framework, all Left-Wing policy issues tend to resolve to a simple question: are we not, collectively, now at a point where we can afford to rectify a specific human-created Injustice?

   The optimistic desire to reform a minor Injustice out of society can quickly become a grim helter skelter that spirals you down faster and faster — as you begin by trying to reform a specific & seemingly achievable surface-level Injustice, only to realize that you must go deeper to address its root causes…and deeper…and eventually you hit the bottom and discover that the entire institution itself was founded on an Injustice: “the founding murder” is uncovered.

   The Left-Wing worldview “breaks down” when it slams into the stone slabs at the bottom of this helter skelter and decides to burn the whole thing down, cathedral walls and all, for being an unreformable rotten mess.

   assuming they actually try to tear down the corrupt institution, and assuming they actually succeed — what then?

   Will there be more Justice, in the present and the future, for those alive and still suffering?

   The base state of existence is still Feudal terror. Tearing down the Unjust institution does not change that fact, it reveals it. And into that vacuum will swarm all kinds of unsavory characters, all champing at the bit for their chance to create their vision of an idealized institution.

   Any Left-Wing worldview that is disgusted by the presence of rotten institutions and so begins “first, we must tear down-” will necessarily create the conditions for a Right-Wing-dominated institution to rise from the ashes, one that is almost certainly more-Right-Wing than the institution which was torn down, less forgiving, less allowing of individual liberties, less tolerant of the sorts of disagreements that allow people to say things like: “first, we must tear down-”

  •  

   pokaż komentarz

   @spere: Prokurator też się interesuje gdzie pewni ludzie wkładają "dicka", i bardzo dobrze!

 •  

  pokaż komentarz

  Oczywiście idol prawej strony wykopu. W jednym (usuniętym zreszta z mojej inicjatywy) ze znalezisk prawactwo kwiczało że biedny oko został ukarany grzywną za walkę z pedofilią w kościele. Oczywiście znalezisko było manipulacją. Po pierwsze z powodu przypisywania homoseksualizmu pedofilom, po drugie dlatego że powód nałożenia grzywny był całkiem inny. Oko został ukarany między innymi za takie słowa w swoim raporcie: „herezja homo”, „kolonia pasożytów”, „rozrost nowotworowy”, „dżuma homoseksualna” czy „przerzuty nowotworowe”. Przypominam, że tamto znalezisko wykopywala również bojówka konfederacji. Czyli ludzi, którzy podobno są za wolnością. Czy nazywanie osób homoseksualnych nowotworem i pasożytem jest kwintesencja wolności? Nie sądzę. Zastanów się jeden z drugim prawakiem czy na pewno o to wam chodziło

  •  

   pokaż komentarz

   @jankes83: ukrywanie homoseksualnych pedofilów w sukienkach gwałcących ministrantów jest obrzydlistwem i powinno być karane jak za współudział. Wiadomo, ze LGBT nie na rękę wszelkie informacje o powiązaniach gejów z nieletnimi. A badania naukowe wykazały, że wśród homoseksualistów jest nieproporcjonalnie więcej pedofilów niż wśród hetero.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jare_K: Akurat badania naukowe wskazały ze pedofila nie obchodzi to czy gwałci chłopca czy dziewczynkę. Dla pedofila ważne jest młode ciało. Homoseksualistę natomiast pociąga dorosłe ciało tej samej płci.

  •  

   pokaż komentarz

   @jankes83: badania wykazały, że 2/3 pedofilów to hetero, a 1/3 to homo (2:1), przy czym homo stanowią ledwie 3.8% społeczeństwa poddanego badaniom. To oznacza, że nieproporcjonalnie więcej pedofilów jest homoseksualnymi niż hetero. To tak jak w USA - 15% społeczeństwa (czarni) odpowiadają za 85% przestępstw.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jare_K: Żadne badania tego nie wykazały, szerzysz zwyczajne homofobiczne kłamstwa.

  •  

   pokaż komentarz

   badania wykazały, że 2/3 pedofilów to hetero

   @Jare_K: kłamiesz

  •  

   pokaż komentarz

   To tak jak w USA - 15% społeczeństwa (czarni) odpowiadają za 85% przestępstw.

   @Jare_K: Jak widać u typowej k0nserwy homofobia zawsze idzie w parze z rasizmem

  •  

   pokaż komentarz

   A badania naukowe wykazały, że wśród homoseksualistów jest nieproporcjonalnie więcej pedofilów niż wśród hetero.

   @Jare_K: Możesz podać link, czy nazwę tego badania? Jeśli tego nie zrobisz, będzie można uznać, że je zmyśliłeś ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: @Lipathor: @ziumbalapl:

   2007 roku Ryan C. W. Hall i Richard C. W. Hall opublikowali artykuł zatytułowany „A Profile of Pedophilia: Definition, Characteristics of Offenders, Recidivism, Treatment Outcomes, and Forensic Issues” w czasopiśmie naukowym „Mayo Clinic Proceedings”. Publikacja nie zawiera wyników własnych badań autorów, ale stanowi przegląd literatury, w tym między innymi przywołuje definicje różnych typów i kategorii pedofilii oraz opisuje, w jaki sposób naukowcy określają, czy ktoś jest pedofilem. Wartość „40 proc.” w kontekście pedofilii homoseksualnej pojawia się w tekście tylko raz. Autorzy twierdzą, że: Odsetek homoseksualnych pedofilów waha się od 9% do 40%, czyli jest około 4 do 20 razy wyższy niż wskaźnik pociągu odczuwanego przez dorosłych mężczyzn do innych dorosłych mężczyzn (na podstawie częstotliwości występowania homoseksualizmu dorosłych od 2%-4%).
   Niby naukowcy a na konkretne badania się nie powołali, ale jednak liczba 40% padła i prawdopodobnie stąd Tarczyński to kiedyś podłapał i tak się powieliło wśród prawaków.

  •  

   pokaż komentarz

   @L3gion: do tego brunatna koszula, pięć piw i masz typowego kuca

  •  

   pokaż komentarz

   Akurat badania naukowe wskazały ze pedofila nie obchodzi to czy gwałci chłopca czy dziewczynkę. Dla pedofila ważne jest młode ciało. Homoseksualistę natomiast pociąga dorosłe ciało tej samej płci.

   @jankes83:

   Pochwal się tymi badaniami, chyba że to własna eksperiencja?
   Wiesz, ja np zawsze lubiłem filmy dokumentalne o seryjnych mordercach, zawsze sie zastanawiałem czemu większość ofiar to chłopcy a niby homoseksualizm i pedofilia to takie niepołączone, no i okazuje się że wcale nie są niepołączone jeśli umiesz zrobić research i masz choć połowe działającego mózgu.

   American Family Association:

   Homosexuals comprise just two percent of the population, yet are responsible for 33% of all child sexual abuse. They offend against children at 16 times the rate of the normal population.

   The Archives of Sexual Behavior, in a study of 229 convicted child molesters, found that “eighty-six percent of offenders against males described themselves as homosexual or bisexual.

   A bardziej naukowo to tak:

   (Homoseksualizm to wynik hormonalnych problemow w trakcie ciąży)
   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3138231/

   (Pedofilia i parafilia wszelkiego rodzaju także)
   https://link.springer.com/article/10.1007/BF00878108

   No i raczej to z tego wynika taka silna intersekcja obu tych grup, ale jak ktoś ma naukowe materiały mówiące coś innego to chętnie poczytam (byle nie z gender studies, biologiczne lub medyczne najlepiej).

  •  

   pokaż komentarz

   @XOR_BANE_: Powołujesz się na fundamentalistyczną grupę fanatyków znanych z fake newsow - American Family Association - i uważasz, że umiesz robić research? xD

   The American Family Association (AFA) is a Christian fundamentalist 501(c)(3) organization based in the United States. It opposes LGBT rights and expression, pornography, and abortion.

   AFA has been listed as an anti-LGBT hate group by the Southern Poverty Law Center (SPLC) since November 2010 for the "propagation of known falsehoods" and the use of "demonizing propaganda" against LGBT people.

   Part of the religious right, the AFA defined itself as "a Christian organization promoting the biblical ethic of decency in American society with primary emphasis on television and other media,"

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop:

   Bez znaczenia, fakty przez nich przytoczone się mniej więcej zgadzają, a nauka w pozostałych linkach też znajduje pewną przyczynowość. Fajnie by było jakby się tym kiedyś zajęła jakaś konkretna grupa naukowców bo ja to jestem informatykiem nie biologiem i umiem tylko analizować dane i to też tylko do poziomu szkoły średniej a nie studiów akademickich, obawiam sie jednak że tacy naukowcy by z miejsca dostali dożywotnie bany na publikacje za poruszenie tematu XDD

   Jak już wspomniałem wcześniej, kiedyś bardzo się interesowałem psychologią i kryminalistyką, i faktycznie ok 70-80% pedofili morderców woli chłopców, Jeffrey Dahmer, John Wayne Gacy, czy nawet nasz rodzimy Trynkiewicz, zanim naliczysz 10 seryjnych pedofili morderców zabijających dziewczynki to już będziesz miał ponad 30 preferujących chłopców.

 •  

  pokaż komentarz

  typowy kryptogej. W pisie i konfederacji to norma

  źródło: Evx_d2wWgAEVwOJ.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Czy ktoś wie co to jest "wybitny teolog"?
  Bo np. wybitny matematyk rozwiąże problem milenijny, wybitny chemik znajdzie nowy związek, wybitny astronom znajdzie planetę do zasiedlenia itd. A co robi WYBITNY teolog? Nowe moce archaniołom przydziela?

 •  

  pokaż komentarz

  To oczywiste, że to kryptogej. Jak ktoś nie ma problemów ze swoją orientacją czy jest bi czy homo czy hetero to nie interesuje się tym kto z kim śpi czy facet z facetem czy facet z kobietą, kobieta z kobietą bo co mu to przeszkadza.