Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Tinder, nie bądź głupi, nie płać!

Tinder, nie bądź głupi, nie płać!

Dodałem na Mikro, ale znikł w mgnieniu oka... Tak tylko chcę uczulić mireksy spragnione uczucia (każdy kto twierdzi, że go nie potrzebuje, łże) Zrzut z Tindera, jak wygląda "druga strona barykady" : ) Nie bądź głupi, nie płać!

 •  

  pokaż komentarz

  Chyba trzeba być upośledzonym idiotą, żeby na Tinderze szukać uczucia i kogoś wartościowego xD

 •  

  pokaż komentarz

  @bartlomiej90 z perspektywy wieloletniego emigranta (obecnie USA) i doświadczonego człowieka mogę ci powiedzieć, że jesteś zerem i jako mężczyzna, i jako Polak. Nie sra się na swój kraj - zwłaszcza w pierwszej wiadomości. Pracowałem z wieloma ludźmi i niektórzy srają na swoją Litwe (bo bida), czy skąd tam są - ale takich ludzi się po prostu nie szanuje. Po drugie, z kobietą gadasz z pozycji przegrywa, na którego ona zwróciła uwagę jedynie jakimś niewyjaśnionym zbiegiem okoliczności, czemu (również w pierwszych zdaniach) nie możesz się nadziwić. Wiem że teraz zaplujesz się, więc profilaktycznie cie zablokuje żebyś mi tu nie srał, ale najważniejsze - to nie jest moja ocena. Ty siebie sam (podświadomie) widzisz jako życiowe zero i to wyziera z tego co piszesz. Nad tym musisz popracować. Wtedy i łatwiej będzie z kobietami, i Polska przestanie być gównem. Poza tym wszystkim, za ch?# nie mam pojęcia o co ci w ogóle chodzi z tym tinderem.

 •  

  pokaż komentarz

  Przyznam szczerze, że w monecie :jesteś zerem: przestałem czytać, nie będę leczył Twoich kompleksów. : ), w rzekomo Twoim kraju kosztuje to kroście, a Ty zajmujesz się...? : )

 •  

  pokaż komentarz

  Przeraża mnie k...a to, że chciałem ostrzec przed praktykami wymierzonymi w chlebodawców, a dostałem po p...e fest... . Sami sobie gotujecie ten los. Tyle ode mnie.