Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Izrael - większość ciężko chorych z powodu covida to osoby zaszczepione.

Izrael - większość ciężko chorych z powodu covida to osoby zaszczepione.

@sabatiel bitchute.com #covid19

W związku z tym że zdecydowana większość umierających w szpitalu na Covid to osoby zaszcepione Irael postanawia, naturalnie wprowadzić 3 szota "przypominającego". Podobne dane zaczynają docierać także z innych krajów.

 •  

  pokaż komentarz

  a co w tym dziwnego, skoro tam się prawie wszyscy zaszczepili? Kto miałby łapać wirusa?

 •  

  pokaż komentarz

  Uznawanie, że większość chorych to zaszczepieni, to dowód na problem ze szczepionkami (w społeczeństwie, gdzie 90% ludzi jest zaszczepionych) - tylko pokazuje brak fundamentalnych podstaw zrozumienia matematyki/statystyki.

  Odkryję pewnie Wam Amerykę mówiąc, że jak 100% osób będzie zaszczepionych - to wszystkie przypadki chorych i ciężko chorych - to będą osoby zaszczepione. Niesamowite, co nie?

  •  

   pokaż komentarz

   @Bilut: o, a ja myślałem że osoby zaszczepione są zdrowe, i jak będzie 100% zaszczepionych, to nie będzie żadnych ciężkich przypadków covid-19, albo będą tak marginalne że nie będzie o nich warto nawet wspominać.

   Sugerujesz że szczepionka nie jest wcale taka skuteczna? Że ciągle w grupie wyszczepionych jest całkiem sporo ciężkich przypadków covid-19?

  •  

   pokaż komentarz

   @Bilut: no widać ty masz rzeczywiste, problemy z rozumowaniem.

   Po to się ciśnie by wszystkich wszczepić by nie mieć grupy bez szczepień do której można było by sie odnieść że to szczepionka powoduje efect ADE.

   Jest to znany efekt i powoduje miedzy innymi to że wszczepiona populacja po kutra wcześniej nie chorowała a była zaszczepiona gorzej przechodzi infekcje.

   Jesli wszyscy beda zaszczepieni to da sie ukryć to że szczepionka powoduje szkody.
   A zaraz zaczną jeszcze coś udoskonalać i tak w nieskończoność można .

   Ale to jest walka nie tyle teraz o zdrowie populacji co o to żeby ukryć ze jednak wszystkie polityczno naukowe kegi były w błędzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @dendrofag: Są marginalne - biorąc pod uwagę wzrost o kilka rzędów wielkości możliwości złapania tego wirusa w codziennych kontaktach z ludźmi. Ale zdaję sobie sprawę, że wymaganie od was logiki, czy też analizy pełnego obrazu sytuacji, to zbyt nierealistyczne podejście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @dendrofag: a jakie to przypadki? Jaka jest umieralność?

   No źle myślałeś, tylko jak ci po rac sto pięćdziesiąty raz to wytłumaczy to i tak się zablokujesz i potem będziesz znowu powtarzał swoje bajki.

   Nie, szczepionki nie chronią w 100% przez zarażeniem. Tak, dla wielu osób lepiej być chronionym na 50% niż 0%.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bilut: to teraz cymbale zadanie z matematyki dla ciebie, polska jest najmnnie zaszczepionym krajem w EU, mamy 150 przypadków diennie, Izrael jest najbardiej zaszczepionym krajem świata, do tego czterokrotnie mniejszym niż polska i mają 2500 przypadków dziennie, ile razy więcej jest przypadków w najbardziej zaszczepionym kraju w stosunku do najmniej zaszczepionego kraju w europie uwzględniając różnicę w populacji? Odpowiedź: W najbardziej zaszcepionym kraju na świecie jest obecnie 60 razy więcej przypadków niż w najmniej zaszczepionym kraju w europie. Szczepienia jakoś im k!!?a nie pomogły co? Czy to nie jest jedyny logiczny wniosek jaki można wyciągnąć?

  •  

   pokaż komentarz

   Jesli wszyscy beda zaszczepieni to da sie ukryć to że szczepionka powoduje szkody.

   @dzikuZplasriku: xD Nie, właśnie wręcz przeciwnie, nie da się. Bo mamy dekady statystyk zebrane na populacji bez tej szczepionki. Populacji, która prowadziła normalne życie, bez lockdownów. I dopiero taką populację zaszczepieńców, którzy funkcjonują normalnie bez lockdownu, można porównywać do danych archiwalnych. A teraz wy, w swojej nieskończonej inteligencji, porównujecie statystyki zebrane w 2 kompletnie różnych warunkach.

  •  

   pokaż komentarz

   o, a ja myślałem że osoby zaszczepione są zdrowe, i jak będzie 100% zaszczepionych, to nie będzie żadnych ciężkich przypadków covid-19

   @dendrofag: Bo jesteś głupim szurem, a głupie szury tak mają, że atakują poglądy, które sam sobie wymyślili lub przeinaczyli.

  •  

   pokaż komentarz

   Odkryję pewnie Wam Amerykę mówiąc, że jak 100% osób będzie zaszczepionych - to wszystkie przypadki chorych i ciężko chorych

   @Bilut: Do tego jeszcze dochodzi to, że w chwili obecnej niezaszczepiony został pewien specyficzny sort, czyli np. szury, które "nie wierzą" w Covid. A skoro nie wierzą, to i na test nie pójdą i przechorują niezauważeni.

   No, ale to jest statystyczny niuans taki, że jak ktoś nie łapie tego o czym Ty napisałeś, to naprawdę nie ma co oczekiwać po nim więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   Czy to nie jest jedyny logiczny wniosek jaki można wyciągnąć?

   @sabatiel: A, to już rozumiem, że teraz oficjalne dane są cacy i nie twierdzimy, że 3/4 zachorowań w Polsce jest urkywanych/niewykrywanych? To może się zdecydujcie jak to jest, kto te dane ukrywa, a kto nie i dlaczego xD

   P.S.: Zupełnie pomijasz fakt różnic kulturowych w zachowaniu ludzi. Ale to już mniejsza o to.

   P.S.2: O tym, że Izrael testuje średnio 10-15 razy więcej osób (per 1k), niż Polska, też było niewygodnie wspomnieć, co nie?

  •  

   pokaż komentarz

   No, ale to jest statystyczny niuans taki, że jak ktoś nie łapie tego o czym Ty napisałeś, to naprawdę nie ma co oczekiwać po nim więcej.

   @deviator: Dlatego już na początku padnemii odpuściłem sobie uświadamianie ludzi co do zakłamanego (przypadkiem, czy celowo) pokazywania statystyk. To jak kopanie się z koniem. Nie wiem co mnie dzisiaj podkusiło, żeby tym imbecylom próbować coś tłumaczyć. Może po prostu dopadło mnie zmęczenie tymi samymi 'newsami' wyssanymi z palca. Które pojawiają się już 5-10 raz z lekko tylko zmienionym nagłówkiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bilut: To przeczytaj punkt 1! Taka propaganda była w 2020 roku póki się nie okazało ze zaszczepieni chorują!
   COVIDIANIE MAJĄ SKLEROZĘ!

   źródło: ULOTKA COVID.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Nie dość, że szu to jeszcze pisać nie ómie

 •  

  pokaż komentarz

  Oni nie mieli żadnych problemów poszczepiennych. Wystarczył im kawałek wspólnego dołu:

  źródło: NOP.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Ale szczepionka przecież miała chronić przed ciężkim przebiegiem choroby, a teraz już jednak nie chroni, albo chroni tak nie do końca. Fajna ta szczepionka, taka trochę niepotrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)