Minęła "XD"wudziesta 90 KULESZA VS LICHOCKA

A jakie jest Wasze zdanie o Powstaniu Warszawskim? Waszym zdaniem też Kulesza trochę popłynął?

 •  

  pokaż komentarz

  "My jesteśmy od tego żeby pamiętać nie żeby rozliczać"
  Pewnie. Nie wolno nam. Zakaz. Nie wolno rozliczać polityków, decydentów. Ofiara Chrystusa.
  Na Kremlu to mają niezły ubaw.

  "taka była linia Kremla. Powstanie Warszawskie było wielkim czynem zbrojnym"
  Przesyłam Pani Lichockiej "Soczyste poprawianie makijażu pod okiem"

  •  

   pokaż komentarz

   @SaperX: "a na koniec uważam ze Powstanie Warszawskie bezkonkurencyjnie to była wygrana, to było zwycięstwo moralne w której chłodna kalkulacja nie miała znaczenia"
   Pluję na tą osobę. Na tę głupią babę która frazesami chce zaciemnić obraz nieodpowiedzialności za naród, za całe miasto. Za zmarnowane życia.
   Takie osoby były pożytecznymi głupcami które więcej pożytku przyniosły stronie niemieckiej i rosyjskiej niż Polskiej. Tyle istnień ludzkich bezpowrotnie zniszczonych. Istnień które mogły przyczajone być siłą odbudowującą Polskę po wojnie.
   Z takimi politykami JESTEŚMY skazani na powtarzaniem niepowodzeń, głupoty, dyletanctwa władzy. Za 30 lat będzie taka sama gadka zidiociałych arogantów. Bo "nie jesteśmy od tego by rozliczać". Normalnie argumentacja debili co walą głową w mur. I sprawiają że wszyscy mamy walić. A jak główka pęknie to się pomniczek postawi a taka baba będzie kwiatki co roku składać i piać peany nad bohaterstwem cywili którym świat się zawalił na łeb przez decyzje takich jak ona.

   Jest tak wiele informacji, tak wiele świadectw jak bardzo pochopna, głupia, i straszliwa w skutkach była to decyzja. No ale "NIE WOLNO ROZLICZAĆ"

   Cześć i Chwała Bohaterom ale i ofiarom cywilnym Powstania Warszawskiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @SaperX: ciekawe jakie były prawdziwe kulisy decyzji dowództwa AK. Nie sądzę by nie konsultowali tego przynajmniej z Brytyjczykami. Być może znów ktoś naobiecywał ,,gruszek na wierzbie'' i wyszło jak wyszło. Częstym argumentem jest również, że powstanie miało na celu przejęcie miasta przed wkraczającymi bolszewikami, by zbudować przyczółek przyszłego państwa polskiego,oczywiście Stalin by na to pozwolił..

  •  

   pokaż komentarz

   @groszek71: Rząd na uchodźstwie był przeciw.

  •  

   pokaż komentarz

   @MisiuMajonez: jak masz jakieś materiały na ten temat to chętnie poczytam. Próbowałem szukać, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, czy była to decyzja polityków czy tylko wojskowych.

 •  

  pokaż komentarz

  W sumie Kulesza w rozmowie z lichocką ładnie nawiązał do cenzurowania przez nią w mediach publicznych w 2007 roku Korwina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  I ładnie obił pytanie o platforme obywatelską

 •  

  pokaż komentarz

  nie dałem rady obejrzeć całości. te k...y tak pieprzą, że nie wiem, jak ten kulesza tam z nimi wytrzymuje. jeszcze do tego te wrzutki o niekrytykowaniu rosji, tak tępa i chamska propaganda, że to aż boli. niestety do betonowych elektoratów popisu taki ściek trafia.

 •  

  pokaż komentarz

  Decyzje o Powstaniu to opętane osoby podjęły, to samo z pisiorami ze studia -obłęd, oby nie wpadło im do makówek wojować z ruskimi.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie mogę słuchać tego co to bezczelne babsko p?#!$#@i. Wytrzymałem minutę i mam dość