Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Jak sobie poradzić z syndromem Post-COVID?

Jak sobie poradzić z syndromem Post-COVID?

Rehabiltacja Jak podają liczne źródła medyczne, część osób po przebyciu COVID-19 doświadcza poważnych powikłań związanych z funkcjonowaniem układu oddechowego, mięśniowo-szkieletowego, nerwowego i pokarmowego. Osoby, które

 •  

  pokaż komentarz

  Dlaczego antyszczepionkowcy nie krzyczą, że to symulanci, którym nie należy się rehabiltiacja? Te pieniądze które idą na rehabilitację można by lepiej wykorzystać, np. zapłacić za sprzęgło Sochy albo dać innemu aktywiście..

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyb_pl: Antyszczepionkowcy to nie wiem ale osobiście ja jako antykowidowiec z kompletem obowiązujących szczepień uważam że Ci telewizja zryła banie. Takim jak Ty ofiarom medialnej nagonki też będzie potrzebna pomoc rehabilitacyjna, będzie Ci sie ona po prostu należała.

  •  

   pokaż komentarz

   @PabloFBK: Nie jedź "ad personam", tylko wyjaśnij mi poproszę naturę schorzeń tych ludzi... Bo chyba artykuł kłamie - jak nie ma choroby, to nie ma też powikłań. A jak nie ma powikłań, to ci wszyscy ludzie to symulanci...
   Mogę dyskutować nad sensem działań naszego rządu (zgadzam się że są one mocno dyskusyjne) - ale jak już ktoś neguje istnienie choroby, to chętnie zapoznam się z wyjaśnieniem, po czym te powikłania są.
   Ciekawi mnie tok myślenia i argumenty na poparcie tej tezy - ale to mają być logiczne argumenty a nie argumenty rodem z piaskownicy "jesteś głupi"...

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyb_pl: Moim zdaniem to nie spekulanci. Na chwilę obecną takie dane pokowidowe to padają ze strony mediów, bynajmniej w moim otoczeniu najbliższych i nawet dalszych z którymi mam styczność nikt nic takiego do tej pory na szczęście nie zaznał. Dlatego wypowiadam się w swoim imieniu i nie widzę sensu ani potrzeby szukać na siłe argumentów wobec tego typu artykułów w mediach.

 •  

  pokaż komentarz

  ktos mi wyjasni dlaczego taki temat jest zakopywany skoro wiekszosc wykopkow ten syf dotknal czy tak czy siak ? bez wzgledu czy ktos jest szczepem czy anty takie tematy warto znac, czy tu jest jakis wysryw botow ?

  •  

   pokaż komentarz

   @Quembec: Zainteresuj się terminem "wyparcie": https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyparcie
   Ludzie wymyślą każdą teorię, byle nie musieć przyznawać że byli w błędzie. Dotyczy to nie tylko antyszczepionkowców czy covidian, ale to ogólna zasada. OIDP tylko niektóre kręgi sobie z tym radzą z racji specyfiki zawodu np. naukowcy, którzy musza zmienić poglądy gdy zostanie coś naukowo udowodnione i zweryfikowane (chociaż to też nie zawsze :).

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora