Ksiądz pedofil chodzi wolno - prokuratura rekwiruje sprzęt narzeczonego ofiary.

Państwo prawa od podszewki. Ksiądz pedofil Kamil Nartowski korzysta z życia na wolności - wpływa na świadków, niszczy dowody i konfabuluje. Tymczasem ja, jako narzeczony jednej z ofiar jestem represjonowany przez organy ścigania. Między innymi za wpisy na wykop.pl

 •  

  pokaż komentarz

  treść płatnego artykułu z GW:

  "Wyborcza" dotarła do dokumentów z postępowania prokuratorskiego. Pokazują one, że w toku prac śledczy popełnili poważne błędy. Po tym, jak do Prokuratury Rejonowej w Miechowie zwróciła się matka pokrzywdzonej, podając numery telefoniczne księdza oraz swojej córki, 21 września 2015 prokurator Agnieszka Kupracz zwróciła się do sieci PLAY o ujawnienie rejestru połączeń pomiędzy oboma numerami telefonicznymi. Popełniła jednak tzw. czeski błąd i w piśmie zamieniła dwie cyfry numeru Marianny. Play odpisał, że połączeń pomiędzy tymi numerami nie stwierdzono.

  Ustalenia "Wyborczej" potwierdza matka Marianny. - Byłam zdumiona. Prokurator popełniła poważny błąd, który poprowadził całe postępowanie w fałszywym kierunku - opowiada. - Zwróciłam się do sieci telefonicznej samodzielnie i błyskawicznie uzyskałam informację, że pomiędzy styczniem a czerwcem 2015 pomiędzy numerami mojej córki i księdza miało miejsce 600 połączeń, zarówno rozmów jak i SMS-ów.

  Prokurator Agnieszka Kupracz 16 października 2015 zwróciła się do sieci PLAY po raz kolejny o ujawnienie połączeń. I po raz kolejny wysłała błędny numer telefoniczny. Przedstawiciel sieci po raz drugi odpowiedział, że połączeń nie stwierdzono.

  Jesienią 2015r. prokuratora w Miechowie przesłuchała również dwójkę świadków, dorosłego i koleżankę Marianny. Dorosły zeznał, że Marianna skarżyła mu się na sms-y od księdza N., w których ten miał proponować dziecku seks, koleżanka zaś, że zarówno ona jak i Marianna otrzymywały od księdza sms-y, niezwiązane z uczestnictwem w kółku biblijnym.

  •  
   KazPL

   -176

   pokaż komentarz

   @mariuszek8: Przecież to ta sprawa gdzie "pokrzywdzona" miała być molestowana przez księdza a później utrzymywała kontakty z recydywistą.
   I prokuratura wzięła recydywistę na cel, bo okazało się że to on mógł się dopuścić pedofilii(czy tam intymnych poniżej 15roku) a dodatkowo "ścigał"(bo ksiądz się już przeprowadził) księdza groźbami karalnymi, nic nie pomyliłem?

   Możesz coś więcej napisać? Kim Ty jesteś w tej sprawie, o co dokładnie chodzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: Poniżej publikujemy pełne wyjaśnienie Marianny:

   Pragnę przedstawić swoje stanowisko dotyczące doniesień Prokuratury Okręgowej w Krakowie oraz pojawiających się w ostatnim czasie wielu przesłanek medialnych. Prokuratura Rejonowa w Miechowie przedstawiła zarzuty Dawidowi L., który przyznał się do winy. Chcę zaznaczyć, iż dodatkowe badania genetyczne, na których podstawie oskarżonym został Dawid L - zostały zlecone na wniosek moich pełnomocników, których poprosiłam o zadbanie o to, by materiał genetyczny został ponownie sprawdzony. Wniosek zawierał prośbę o sprawdzenie materiału w Bydgoskim Instytucie Genetyki Sądowej, jednak prokuratura nie ustosunkowała się do tej prośby wysyłając dowody do Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie, gdzie przeprowadzono takie badania 6 lat temu i nie udało się wyodrębnić profilu męskiego DNA wykrytego na mojej bieliźnie. Ekspertyza z 2021 roku stwierdza, że ujawniono ślady biologiczne męskiego pochodzenia oraz "nie można wykluczyć, iż pochodzą one" od Dawida L.

   W dalszym ciągu podtrzymuję swoje stanowisko, iż Dawid L. nigdy nie wyrządził mi żadnej krzywdy, wręcz przeciwnie - uratował mnie po podjęciu próby odebrania sobie życia, która spowodowana była krzywdą wyrządzoną przez księdza Kamila N.

   Dawid L. jest mężczyzną starszym ode mnie o 20 lat, który chwilę przed tym jak go poznałam - wyszedł z więzienia. Nie wiem, na jakiej podstawie rzecznik prasowy Janusz Hnatko nazwał tego człowieka moim "byłym chłopakiem", biorąc pod uwagę fakt, że miałam w tamtym okresie 12/13 lat a Dawid L. - 33. Traktowałam go jak zwykłego znajomego, któremu mogłam się zwierzać, ponieważ nie potrafiłam powiedzieć nikomu bliskiemu o wydarzeniach związanych z Kamilem N. Na pewnym etapie naszej znajomości chciałam, by Dawid L. wyrządził krzywdę księdzu Kamilowi N., wykorzystując fakt, że Dawid L. nadużywał narkotyków oraz alkoholu - często w mojej obecności oraz wiedząc, że jest człowiekiem obiektywnie groźnym.

   Nie rozumiem, dlaczego Dawid L. przyznał się do czynu, którego nie popełnił. Nie rozumiem też powodu, dla którego jako dorosła osoba miałabym ukrywać jednego ze sprawców. Podjęłam studia prawnicze po to by walczyć o sprawiedliwość, więc jednocześnie zdaję sobie sprawę z konsekwencji składania fałszywych zeznań bądź zatajania prawdy, zwłaszcza, że sprawa dotyczy mojego zniszczonego dzieciństwa oraz traumy, z którą będę walczyć prawdopodobnie do końca życia. Nie wnosiłabym ponownego zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez ks. Kamila N, gdybym nie była pewna jego winy. Pragnę również zaznaczyć, iż ksiądz Kamil N. skrzywdził co najmniej jeszcze jedną dziewczynkę, o czym prokuratura oraz dzisiejsze doniesienia medialne- zapominają. Obie zeznałyśmy te same szczegóły dotyczące sprawcy, które jasno dowodziłyby jego winy.

   Dzięki prawdopodobnemu przechwytywaniu moich rozmów telefonicznych przez Policję Kryminalną na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Miechowie - wiadome jest, iż nie konsultowałam się z drugą pokrzywdzoną.

   Dawid L. został aresztowany kilka tygodni temu w innej sprawie, wiedział o tym Zygmunt Pawlik - proboszcz parafii we Włoszczowie oraz rzecznik Kurii Kieleckiej - Mirosław Cisowski. Mężczyźni posiadali wiedzę o aresztowaniu Dawida L oraz wielu innych szczegółach postępowania, które posiąść mogli jedynie od Prokuratury Rejonowej w Miechowie.

   Miechowska prokuratura od 2015 roku robiła wszystko by nie zdobyć żadnych dowodów obciążających ks. Kamila N.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: W 2015 roku zeznałam o wielu szczegółach, które powinny poprowadzić organy ścigania w Miechowie do bardziej wnikliwego sprawdzenia mojego oprawcy tj. księdza Kamila N. Gdyby Prokuratura w Miechowie rzetelnie zabrała się za moją sprawę, spróbowałaby poznać specyfikę zbrodni wykorzystywania seksualnego dzieci przez osoby duchowne. Pomimo mojego dokładnego wskazania sprawcy oraz tego, że zdarzało mi się przebywać z księdzem na osobności w salce katechetycznej na plebanii czy jego mieszkaniu nie wykonano następujących działań:

   - rewizja w miejscu zamieszkania tymczasowego oraz domu rodzinnego księdza Kamila N. oraz zabezpieczenie ewentualnych dowodów tj. pościeli, ubrań, niebezpiecznych przedmiotów, które mogły zostać sklasyfikowane jako broń biała

   - zabezpieczenie nośników danych, na których osoby oskarżane o czyny pedofilskie zazwyczaj zostawiają jakieś ślady tj. telefon komórkowy, laptop, pendrive czy podobne (płyty CD, DVD)

   - wizja lokalna w miejscu wskazanym przeze mnie jako miejsce gwałtu -spróbowanie odnalezienia miejsc monitorowanych przez kamery, ażeby ustalić zachowanie księdza odbiegające od norm moralnych (zamaskowane poruszanie się po miejscowości, uzależnienie od alkoholu i działanie pod jego wpływem)

   -w końcu tymczasowe aresztowanie, ażeby wskazany przeze mnie ksiądz nie mógł swoim autorytetem społecznym wpływać na zeznania innych świadków oraz nie mógł zacierać śladów swoich przestępstw.

   Prokurator Agnieszka Kupracz zwracając się do operatora o historię połączeń między mną, a księdzem Kamilem N. - przestawiła w moim numerze dwie cyfry tak, ażeby owe billingi nic nie wykazały. Uznałabym to za błąd, gdyby nie fakt że taka pomyłka wydarzyła się śledczym przynajmniej jeszcze jeden raz (tak wynika z części akt, które posiadam). Ograbiono mnie w ten sposób z jednego z ważniejszych dowodów w sprawie. Pomimo dostarczenia do Prokuratury Rejonowej bilingów połączeń pomiędzy mną a ks. Kamilem N, których ilość wynosiła aż 600 na przestrzeni kilku miesięcy- nie zostały one potraktowane jako dowód.

   Ksiądz Kamil N. został przesłuchany aż 225 dni po moim wskazaniu go jako sprawcę.

   Podczas postępowania rozpoczętego w 2020 roku - również nie zostały podjęte żadne kroki, które pomogłyby zdobyć jakiekolwiek dowody w sprawie.

   Chcę zadeklarować, że jestem gotowa na skonfrontowanie mnie z Dawidem L, a także wykorzystanie każdej możliwej rzetelnej metody sprawdzenia mojej wiarygodności, pomimo tego, że na żadnym etapie śledztwa nie została mi zapewniona pomoc psychologiczna, a moja wątłą kondycja psychiczna jest wykorzystywana przez Prokuraturę w Miechowie. Jednocześnie proszę, by zostały podjęte zdecydowane kroki wobec księdza Kamila N, który składał fałszywe oraz znacznie różniące się od siebie zeznania zarówno w 2016 roku oraz 2021 roku.

  •  

   pokaż komentarz

   @mariuszek8: jestem w stanie uwierzyć w podmianę cyfry, sam byłem "ofiarą" podmiany jednej cyfry z nr. vin auta kradzionego, dzięki czemu auta nie uznano za kradzione.
   Za niedbalstwo może być co najwyżej nagana i po premii.... mała kara za pomoc przestępcy.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: jedna z ofiar księdza Nartowskiego to miłość mojego życia.
   A no chodzi o to, że w małopolskim kur**dołku nie można na księży złego słowa powiedzieć. A wszyscy oni począwszy od Prokuratury, poprzez kurię oraz Instytuty Ekspertyz Sądowych to tak naprawdę jedna banda.

  •  
   KazPL

   -37

   pokaż komentarz

   jedna z ofiar księdza Nartowskiego to miłość mojego życia.

   @mariuszek8: Rozumiem, wierze na słowo choć być może nie powinienem.
   Rozumiem że to nie bohaterka tego wszystkiego?
   Zarekwirowano Ci sprzęt bo niby co zrobiłeś?
   W piśmie jest mowa o Twoim niku, paragrafy mówią o groźbach karalnych i rozpowszechnianiu niejawnych danych z postępowania przygotowawczego.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: Typ to juz nie pierwszy raz wrzuca na wykop - on jest chyba tym recydywista-podejrzanym w sprawie. Tam sporo mataczenia jest. W kazdym badz razie sprawa nie dotyczy jakiejs zwyklej podmiany cyfr, tylko ma drugie dno, dlatego wieksze media sie juz z niej wycofaly, do czasu przeprowadzenia pelnego dochodzenia.

   Tu jest dosc dobrze wyjasnione co i jak: https://dziennikpolski24.pl/powiat-miechowski-wstrzasajacy-reportaz-tvn-o-12latce-gwalconej-przez-ksiedza-jest-stanowisko-prokuratury/ar/c1-15497354

  •  
   KazPL

   -26

   pokaż komentarz

   Tam sporo mataczenia jest.

   @marcus1a: "W publikacji całkowicie pominięto fakt, że pierwotnie jako sprawcę przestępstwa wskazano inną osobę." "Przesłuchanie pokrzywdzonej odbyło się przed sądem, w obecności jej pełnomocnika, a także biegłego psychologa, było ono kontynuowane na wyraźny wniosek pokrzywdzonej. "
   Ciekawe... właśnie pamiętam że ta sprawa to nie takie tak "ksiądz molestował" i to koniec.

  •  

   pokaż komentarz

   @quattrofan: Mogę podesłać na priv to i owo jeśli komuś brakuje wiary ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @KazPL: @marcus1a:

   Podobne tłumaczenie znalazło się w komunikacie Prokuratury Okręgowej w Krakowie. "W publikacji całkowicie pominięto fakt, że pierwotnie jako sprawcę przestępstwa wskazano inną osobę. Kwestią kluczową dla dalszego biegu postępowania jest więc zweryfikowanie wiarygodności pokrzywdzonej" – napisał prokurator Janusz Hnatko.

   Kim była osoba "wskazana jako sprawca w zawiadomieniu o popełnieniu przestępstw"?

   – Podczas pierwszego przesłuchania, to było w lipcu 2015 r., zadano mi pytanie, czy podejrzewam, kto mógł skrzywdzić moje dziecko. Powiedziałam, że może to być mężczyzna, z którym Marianna czasem rozmawiała. Na pewno jednak nie wskazałam go jako sprawcy – tłumaczy nam mama dziewczyny.

   – W toku prowadzonego postępowania przez prokuraturę z jakichś względów bardziej istotne były moje przypuszczenia niż zeznania ofiary wskazującej dokładnie, kto ją skrzywdził – dodaje.

   Mężczyzna, z którym kolegowała się wtedy 12-latka, i o którym wspomina jej matka, był znany miejscowej policji. Przed laty odsiadywał krótkie wyroki za drobne kradzieże i napady.

   – Po tym, co robił mi ksiądz, miałam myśli samobójcze, chciałam ze sobą skończyć. Podejmowałam nawet próby, ale w ostatnim momencie uratował mnie właśnie ten "kryminalista". Gdyby nie on, rzuciłabym się pod ciężarówkę. To absurd, że prokuratura traktuje go jako podejrzanego. Poza tym, jeśli faktycznie by to zrobił, już dawno byłby w więzieniu, bo nie miałby nad sobą żadnego parasola ochronnego – wyjaśnia Marianna.

   – Dziś jestem winna temu panu podziękowanie oraz przeprosiny za bezpodstawnie rzucony na niego cień podejrzeń – uzupełnia jej matka.

   Dlaczego jednak 12-latka wskazała jako sprawcę księdza Kamila N. z diecezji kieleckiej, a prokuratura nawet nie postawiła mu zarzutów?

   Prokuratorzy w swoim tłumaczeniu zwracali też uwagę na konieczność "zweryfikowania wiarygodności pokrzywdzonej" oraz na fakt, iż z opinii biegłego psychologa wynika, że "po ocenie psychologicznej skrzywdzonej, pojawiają się wątpliwości". Z tymi tłumaczeniami kategorycznie nie zgadzają się pełnomocnicy pokrzywdzonej, którzy powołali własnych biegłych z zakresu seksuologii.

   Dr Andrzej Depko w swojej opinii, którą widział Onet, jednoznacznie wskazał, że stanowisko wydane przez psycholog i biegłego Sądu Okręgowego w Kielcach i Krakowie, jest "nierzetelne", a jego wiarygodność jest "dalece wątpliwa". W kolejnej dodatkowej opinii czytamy natomiast, że biegły sądowy postępował "bez zachowania standardów badawczych".

  •  
   KazPL

   -34

   pokaż komentarz

   @mariuszek8: Czy to Ty jesteś tym słynnym "recydywistą"?
   Możesz odpowiedzieć na pytania co dokładnie się Tobie zarzuca, dlaczego Ci zarekwirowano sprzęt?

   Z góry uprzedzam, nie sugeruje Twojej winy, po prostu trzeba osiać piedololo mediów.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: hahah oczywiście, że nie. Recydywista siedzi w pierdlu za groźby wobec księdza pedofila. Zarzuca mi się nazywanie księdza pedofila - pedofilem, a kłamców z prokuratury - kłamcami. Wystarczy.
   Wszystko jest w postanowieniu i nie wiem nic więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: jakbyś przeczytał wszystko co opublikowałem to miałbyś odpowiedzi na swoje pytania. Póki co jestem Paweł Gawron, a nie Dawid L. Ale jeszcze nie wiadomo co wymyślą w Miechowie czy tam Chrzanowie, czy tam w Kielcach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mariuszek8: Uważaj komu i co wysyłasz kazPl to kościelny pisior i są osoby którym nie warto się odsłaniać bo poleci jak rudy ciebie podkablowac lub siać dezinformacje. Sprawa jest skandaliczna próbowałeś kontaktować się z np. Reporterami Interwencja ? Polecam robić szum i dym bo wówczas nie zamiotą tej sprawy.

  •  

   pokaż komentarz

   @grubson234567: skoro zarekwirowano mi sprzęt przez moje wpisy na wykop to nie musi nikomu kablować, ksiądz, jego rodzinka i koło wzajemnej adoracji właśnie są na tej stronie.

  •  
   KazPL

   -40

   pokaż komentarz

   hahah oczywiście, że nie. Recydywista siedzi w pierdlu za groźby wobec księdza pedofila.

   @mariuszek8: Czyli dobrze myślałem, to dlaczego uważasz że to skandal iż ksiądz wiedział wcześniej o zatrzymaniu recydywisty a nie pokrzywdzona?
   Tu tak napisałeś: https://www.wykop.pl/link/6272775/comment/96333607/#comment-96333607
   Akurat w sprawie gróźb to ksiądz jest pokrzywdzonym a dziewczyna nie jest stroną w tej sprawie.

  •  

   pokaż komentarz

   Możesz coś więcej napisać? Kim Ty jesteś w tej sprawie, o co dokładnie chodzi?

   @KazPL: A może byś tak przeczytał zanim zapytasz?

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: ale księża odpowiedzieli mi: "No zobaczymy co będzie z tym drugim mężczyzną, bo własnie go zatrzymali."
   to brzmi jak: "hola hola, mamy innego gościa. policjanci się z nim pobawią i zaraz się przyzna"

  •  
   KazPL

   -43

   pokaż komentarz

   A może byś tak przeczytał zanim zapytasz?

   @xer78: A może byś zauważył że kolega przedstawia sprawę jednostronnie i nie mówi o wszystkich faktach, część pomija? Dlatego dopytuje.
   Np już wyszło że ma wielkie halo o nic do prokuratury/sądu że poinformowali księdza iż zatrzymano tego co mu groził karalnie a nie poinformowali dziewczyny- a kogo miała jeszcze poinformować, TVN?
   Poinformowała pokrzywdzonego bo zatrzymanie nastąpiło ws gróźb karalnych, dziewczyna nie ma tu nic do rzeczy.

  •  

   pokaż komentarz

   Prokuratorzy w swoim tłumaczeniu zwracali też uwagę na konieczność "zweryfikowania wiarygodności pokrzywdzonej" oraz na fakt, iż z opinii biegłego psychologa wynika, że "po ocenie psychologicznej skrzywdzonej, pojawiają się wątpliwości".

   @mariuszek8: Aż mnie skręca...
   Takie typowe gadanie ustawionych pachołów "ALE CZY NA PEWNO TO BYŁ UN? A MOŻE CI SIĘ COŚ WYDAWAŁO? NA PEWNO CI SIĘ WYDAWAŁO! KSIUNC JE GURU A TY CHYBA NIE WIESZ KOGO OSKARŻASZ" no normalnie "Ofiara może i wskazała sprawcę, ale my mówimy jej że źle wskazała i żeby się zastanowiła" xD

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: A ty jak przedstawiasz sprawę?
   Zapomniałeś o paru wątkach:
   - rodzice zgłosili sprawę do prokuratury, wskazali sprawcę i miejsce popełnienia przestępstwa wobec nieletniej
   - prokuratura umarza sprawę z powodu "niewykrycia sprawcy" i kłamie w sprawie numeru telefonu/wskazania innego sprawcy
   - ksiądz nie jest zawieszony w "posłudze"
   - w 2020 r. śledztwo rusza na nowi. Zeznania złożyła kolejna ofiara księdza

  •  
   KazPL

   -28

   pokaż komentarz

   A ty jak przedstawiasz sprawę?

   @xer78: Ja sprawy nie przedstawiam, to nie ja zrobiłem ten wykop.
   Bardzo dobrze że wypunktowałeś, czym więcej informacji tym lepiej, bo samo wklejanie ściany tekstu "oświadczenia pokrzywdzonej" to ułamek tych zawiłości.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja sprawy nie przedstawiam, to nie ja zrobiłem ten wykop.

   @KazPL: A to kto napisał?

   Np już wyszło że ma wielkie halo o nic do prokuratury/sądu że poinformowali księdza iż zatrzymano tego co mu groził karalnie a nie poinformowali dziewczyny- a kogo miała jeszcze poinformować, TVN?
   Poinformowała pokrzywdzonego bo zatrzymanie nastąpiło ws gróźb karalnych, dziewczyna nie ma tu nic do rzeczy.

   Wykop jest o księdzu i pokrzywdzonej, molestowanej przez księdza nieletniej. Niestety nie jedynej jego ofierze.

   Ty natomiast piszesz o "pokrzywdzonym" księdzu.

   Ja wiem, że nawet jakby to Ciebie ksiądz molestował to winny byłby każdy dookoła łącznie z Tobą tylko nie sprawca, ale weź pod uwagę, że nie każdy ma tak sprany mózg.

  •  

   pokaż komentarz

   @mariuszek8: mi to wygląda na to że dziewczyna miała coś bliższego wspólnego z oboma panami. Co nie wyklucza oczywiście pedofili księdza. Jednak warto by było nie kryć pewnych faktów bo jest to hipokryzja że przyjaciela można kryć bo się go lubi a księdza nie można bo to ksiądz pedofil, chyba że się mylę co też jest możliwe.

   Takie sprawy są bardzo trudne a polski wymiar sprawiedliwości począwszy na policji przez prokuratorów, adwokatów, radców prawnych, aż po sąd, to żart (・へ・)

  •  

   pokaż komentarz

   Prokurator Agnieszka Kupracz 16 października 2015 zwróciła się do sieci PLAY po raz kolejny o ujawnienie połączeń. I po raz kolejny wysłała błędny numer telefoniczny. Przedstawiciel sieci po raz drugi odpowiedział, że połączeń nie stwierdzono.

   @mariuszek8: To jest k!%#a hit. Czy Pani prokurator ma k!%#a rozum i godność prokuratora? W dupe wchodzi temu zeru na szczycie? Nosz k!%#a...

  •  

   pokaż komentarz

   A no chodzi o to, że w małopolskim kur**dołku

   @mariuszek8: Wakacje w dzieciństwie spędzałem obok Tarnowa. Jako łepek nie rozumiałem ich podejścia do księży i biskupów. To jest mocno odjechany region. W latach 90 jak się tam wypowiedziało choćby krytykę względem kościoła to jakby mogli karaliby chłostą( ͡° ͜ʖ ͡°). Te dzieciaki, które wyrosły w tym małopolskim klimacie są w policji i prokuraturze obecnie. Nie ma się co dziwić. Współczuję.

  •  
   KazPL

   -11

   pokaż komentarz

   Poinformowała pokrzywdzonego bo zatrzymanie nastąpiło ws gróźb karalnych, dziewczyna nie ma tu nic do rzeczy.
   Wykop jest o księdzu i pokrzywdzonej, molestowanej przez księdza nieletniej. Niestety nie jedynej jego ofierze.


   Ty natomiast piszesz o "pokrzywdzonym" księdzu.

   @StaryMadryElf: Opisałem za zarzut iż o zatrzymaniu dowiedział się najpierw ksiądz.
   Zarzut absurdalny, bo przecież sprawa gróźb to jego sprawa.
   A i owszem - w sprawie o groźby karalne on jest pokrzywdzonym.
   Rozumiem że ta sprawa jest nie na rękę tym co chcą prowadzić jednostronną narracje, ale ona jest faktem. Należy do tego całego burdelnika, tak samo jak zamiana numerów telefonów przez prokuraturę czy udostępnianie materiałów z postępowania przez autora tego wykopu.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: nie udostępniam żadnych materiałów z postępowania, nie składam także żadnych gróźb karalnych.

  •  
   KazPL

   -4

   pokaż komentarz

   nie udostępniam żadnych materiałów z postępowania, nie składam także żadnych gróźb karalnych.

   @mariuszek8: Rozumiem że po prostu z jakiś powodów Cię nękają... ok, tak jak wcześniej, nie mam powodu Ci nie wierzyć.
   Ciekawi mnie co zrobiłeś że tak ich wkór... eś... :)))

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: Jak to co zrobił? Nagłaśnia sprawę i nie pozwala zamieść jej pod dywan. Takie zachowanie dla plokulatuły mini stera zero jest mega wk?%#iające.

 •  

  pokaż komentarz

  Zorganizowana grupa przestępcza kryta systemowo przez aparat państwowy. Gdzie w historii świata było coś podobnego?

 •  

  pokaż komentarz

  Jak nic się nie zmieni w tym kraju, to sukienkowi będą się jeszcze modlić, by ich ludzie nie zlinczowali.

 •  

  pokaż komentarz

  Nic nowego, prokuratura pod rządami zerro kryje pedofili w sutannach na potęgę.

  •  

   pokaż komentarz

   @jacek-jan: dziwne że wcześniej w ogóle takich spraw było bardzo mało, ciekawe czemu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   czyżby rządy SLD, PO, PSL też by to kryły? ( ͡º ͜ʖ͡º)
   Może dziwnym trafem to, że to teraz wychodzi, też jest znamienne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  A to nie wiesz jak działa prokuratura Ziobry w stosunku do księży? Wczoraj w tv podawali info o księdzu, który wyszedł z bronią do protestujących, mierzył do interweniujących policjantów, przyznał się do winy i przeprosił, ale po kilku miesiącach prokuratura sprawę umorzyła, bo ksiądz zmienił zdanie i jest słowo przeciwko słowu, a wątpliwości rozstrzyga się na korzyść oskarżonego xD Plują na Polaków w ich własnym kraju, a ty jak dalej będziesz fikał i domagał się sprawiedliwości to się dowiesz z głównego wydania wiadomości, że jesteś lewak i papieża nie szanujesz. W takim państwie obecnie żyjecie.