•  

  pokaż komentarz

  Chciałabym was zobaczyc przed kamera. Pewnie tez było by wesoło. A Gościu ma rację. Ustawy są jednym słowem do dupy. Autentycznie wolę, aby w przyszłości mój dzieciak (and now- ja:) ) miał możliwość ustawienia się ze znajomymi na czystego bacika w coffee shopie, niż motania na dziko jakiegoś syfu i ustawiania sie po zaułkach z gośćmi, którzy oprócz palenia mają pełen asortyment innego gówna.
  Sadzic! Palic! Zalegalizowac! Na pewno nie zabraknie mnie na marszu :)

  •  

   pokaż komentarz

   Myślę tak samo jak Ty.
   Blancik jak browarek, powinien być legalny!

  •  
   k.......2

   +2

   pokaż komentarz

   W Holandii coffee shop'y świecą pustkami i co najwyżej napaleni turyści czasami je odwiedzają. Nie wiem czy dlatego, iz jest tam drogo, czy dlatego, ze ludzie wolą popalać u znajomych bądź u siebie w domku.

  •  

   pokaż komentarz

   A ja nie pale, ale nie mam nic przeciwko legalizacji ;)
   @pozeracz_frytkow trafny argument

  •  

   pokaż komentarz

   Wiadomo, że nie każdy się dobrze czuję przed kamerą, ale to można wystawić kogoś reprezentatywnego do takiej reklamy, albo chociaż przygotować sobie jakiś zgrabny tekst... inna rzecz, że "telewizorki" to często lubią wpaść w wir akcji i "z łapanki" wywiad robić z przypadkowym uczestnikiem i potem to wygląda jak wygląda ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Ciekawe po co ktoś dodaje coś do marihuany, poza liśćmi innych roślin, bądź zwykłą trawą albo czymś co zwiększy objętość, ale to już w ekstremalnych przypadkach. Innych narkotyków nie ma po co, po prostu nie opłaca się. Detergentów też nie ma sensu, przy spalaniu nie dałoby się palić. Palony Domestos wcale nie ma właściwości psychoaktywnych :P .

   Jedyne co mogą dodawać to środki ochrony roślin, stosowane w zbyt dużej ilości, bądź jakieś ich odpady.

   Tak, więc w większości ludzie palą czystą trawę, pomijając fakt, że często jest ona bardzo słaba albo marnej jakości.

   Skoro ktoś staje przed kamerą, żeby zaprosić premiera na coś to już mógłby się przygotować albo powinna to mówić osoba, która potrafi mówić przed kamerą, nie ma potrzeby się ośmieszać. Poza tym Donald Tusk i tak nie przyjdzie, to całe podniecanie się, ze w młodości palił trawę jest dosyć żałosne. :P

  •  

   pokaż komentarz

   Sadzić, palić, zalegalizować!

 •  

  pokaż komentarz

  "... za posiadanie zaj$%iście (ups przepraszam) ee zaj$%iście małej ilości ... "

 •  

  pokaż komentarz

  Ja też jestem za, kto chce się truć niech się truje. Nie będę żałował żadnego ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Legalize IT!!! Teraz na handlu ziołem jakaś mafia zarabia, dlaczego nie miało by zarabiać państwo? Ja sam nie jaram już (chociaż czasami mi się jeszcze zdarzy:) to jestem jak najbardziej za legalizacją i dostępem do blantów dla pełnoletnich obywateli.

  •  

   pokaż komentarz

   Teraz na handlu ziołem jakaś mafia zarabia, dlaczego nie miało by zarabiać państwo?
   ... czyli kolejna mafia ;)

  •  

   pokaż komentarz

   W pełni się z tobą zgadzam. Legalizacja narkotyków tzw. miękkich przyniosła by niebanalny wpływ do budżetu państwa i pozwoliła na kontrole tego co aktualnie znajduje się na rynku. Sam już dawno nie miałem kontaktu z ziółkiem ale myślę, że gdyby były w Polsce coffee shop'y na pewno bym je odwiedzał.

  •  

   pokaż komentarz

   ej wy naprawdę myślicie że zarobi na tym tylko państwo? czy już teraz macie tak zaślepione łby ? a co z nielegalnym eksportem ? będą chłopaki kontenerami wywozić maryśkę zagranicę i wykorzystają do tego takich właśnie baranów. Mam wrażenie że myślicie tylko w kategoriach "a bym sobie zajarał jakby zalegalizowali"

  •  
   f.......i

   -4

   pokaż komentarz

   legalizacja marihuany to jest większe przedsięwzięcie niż wasze przejarane mózgi mogą ogarnąć, wraz z legalizacją trawy rośnie czarny rynek twardych drugów, wystarczy popatrzeć na amsterdam, gdzie się nie ruszysz nigasy sprzedają koks, kwasy, spida chcesz by Twoje dziecko miało do wyboru czy zapalić legalnego blunta czy strzelić równie łatwą w osiagalności trase spida??? nie wszyscy, kończą na jednej..

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli ktoś ma ochotę na mocniejsze używki to jego sprawa, marihuana nie powoduje pociągu do mocniejszych dragów, to wolny wybór. a sadzisz, ze obecnie nie można kupić kwasa, koksu czy innego świństwa? dostęp do tego jest banalnie prosty i nie wątpię, ze ciągle będzie, ale zmieniając prawo zaczną w końcu karać odpowiednie osoby, a nie bogu ducha winne dzieciaki, które wpadły mając przy sobie gram czy dwa zioła.
   I jeszcze jedno :) Dzieciak będzie mądry jak rodzice i z pewnością będzie wiedział, co dobre :)
   Peace! :)

  •  
   f.......i

   0

   pokaż komentarz

   jasne, że można ale chodzi mi o dostępność, legalizacja trawy byłby to swoisty marketing dla innych używek ( jak to się stało w Holandii ), i nikt mi nie powie, że nie przyczyniało by się to do rozwoju czarnego rynku twardych dragsów (nie myśląc indywidualnie) , moim zdaniem powinno się przywrócić ustawe o zgodnym z prawem posiadaniu plus zwalczanie handlu, lekki paradoks ale taki system działa na przykład w Czechach, w więzieniach nie pojawiają się tam przynajmniej skazańcy za podwójne znalezienie głupiej nabitej lu..