Braun wygraża innym ludziom

Próbka możliwości Grzegorza Brauna, który na konferencji prasowej grozi min. Niedzielskiemu powieszeniem, teoretyzuje o "powieszeniu na latarni" ministra Szumowskiego czy chce, żeby posłanki Lewicy "zniknęły".

 •  

  pokaż komentarz

  „Szczęść Boże, będziesz wisiał”

  •  

   pokaż komentarz

   @jankes83: Tak zwany katolicyzm walczący. Mentalność dżihadu.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak zwany katolicyzm walczący.

   @czeskiNetoperek: Katolicyzm Janopawłowy

  •  

   pokaż komentarz

   @jankes83: mam pytanie o druk 1449, który nad nami wisi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż chyba spadł dzięki Braunowi między innymi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Jest ok czy nie?

  •  

   pokaż komentarz

   Tak zwany katolicyzm walczący. Mentalność dżihadu.

   @czeskiNetoperek: wyłapałeś dość sporo minusów, a stwierdziłeś fakt. Gdyby taki Braun urodził się 6000 km dalej na południowy wschód, to teraz siedziałby z karabinem na jakiejś Toyocie i ganiał Afgańczyków kolaborujących z Amerykanami.

  •  

   pokaż komentarz

   @jankes83: jako jeden z niewielu potrafi powiedziec naszym zasrancom prosto w oczy co powinno ich spotkac za niszczenie naszego nieszczęśliwego kraju

  •  

   pokaż komentarz

   @tomjar: patusy słyną z tego, że potrafią prosto w twarz powiedzieć "zap?!%@?#e cię kurwo", ale nie wiedziałem że komuś to imponuje

   Chyba innym patusom.

   Gdzie tu jest jakaś cnota, czy odwaga, żeby komuś grozić śmiercią? To jest bycie p%%$$em, a nie kimś odważnym. Odwaga to sprzeciwienie się takiemu patusowi, mimo jego gróźb

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter:

   Odwaga to sprzeciwienie się takiemu patusowi, mimo jego gróźb...
   ... i lizanie dupy zbrodniarzom - chciałeś zapewne dodać.

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: o czym ty mówisz ....

   porównanie z dupy

   działania i CZYNY ludzi pokroju niedzielskich morwawieckich szumowskich doprowadziły do samobójstw i powieszeń SETEK jak nie tysięcy niewinnych ludzi - dziesiątki tysięcy innych nadmiarowo zmarło bo nie dostało pomocy na pozostałe schorzenia które nie wzięły kwarantanny

   setki tysięcy ludzi w depresji nędzy

   ale oni są cacy bo ładnie mówią i wydają przepisy mordujące Polaków w białych rękawiczkach

   Braun powiedział to co myśli wiele osób i jestbe bo uzywa brzydkich słów ...

  •  

   pokaż komentarz

   @naydah: typeczku, czy ja gdzieś, gdziekolwiek, powiedziałem że Niedzielski jest niewinny złego zarządzania ochroną zdrowia w pandemii?

   Czy gdzieś go broniłem? Mówiłem że nie można go krytykować?

   Nie. Wręcz przeciwnie,należy go krytykować z całych sił. Ale wyzwiska czy groźby karalne to nie krytyka.

   Więc o czym mi tu sapiesz?

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: zauwaz ze za zdrade stanu czy zdrade dyplomatyczna powinien byc stryczek. A poza tym za te nadmiarowe 70k zgonow ponad pandemie powinna byc kara smierci dla calych ministerialnych rodzin i klanow jesli wiec braun zada powieszenia zaledwie garstki ludzi jest to wiec nazbyt dobrotliwa łaska. Od siebie dodam ze za bezprawne zamkniecie czyjegos biznesu powinno byc dla sprawcy i wykonawcy 9gram olowiu zaaplikowane do potylicy, zgadzasz sie ze mna?

  •  

   pokaż komentarz

   @jankes83: Najwyższy guru katolików tez zawisł w akcie ofiary za ludzkość, tak więc pan święty minister powinien poczuć się wyróżniony jako ten który odda życie na ołtarzu obrony ojczyzny przed tyranią anty szczepionkowców.

  •  

   pokaż komentarz

   wyłapałeś dość sporo minusów, a stwierdziłeś fakt. Gdyby taki Braun urodził się 6000 km dalej na południowy wschód, to teraz siedziałby z karabinem na jakiejś Toyocie i ganiał Afgańczyków kolaborujących z Amerykanami.

   @BoJaProszePaniMamTuPrimasorta Czyli broniący swojego kraju.

   Tak wogole to Braun jakoś nie jest jakoś skrajny czy radykalny. Po prostu konsekwentny i twardy, po prostu reszta to k?@%y i sprzedajne miękkie pały. A Niedzielski to potrafi się napuszyć tylko w sejmie wiedząc że nikt mu nic nie zrobi, a na ulicy to sika pod siebie.

   P. S. "Będziesz pan wisiał" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @Codziennie_cos_nowego: czekaj, łap definicję słowa radykalizm, abyśmy się dobrze rozumieli, bo ewidentnie się pogubiłeś:

   1. «bezkompromisowość i stanowczość»
   2. «w polityce: kierunek zmierzający do wprowadzenia zasadniczych zmian w życiu społecznym lub politycznym»

   Faktycznie, nie pasuje do Brauna - króla dialogu i cesarza porozumienia.
   Trzeba być kłamcą lub idiotą, aby wygadywać brednie o wieszaniu 47-letniego faceta, a Braun raczej nie jest aż tak głupi, aby w to uwierzyć. To po prostu propaganda, mięso dla jego wyborców. Nie dziwi mnie jednak, że jego wyborcy takie teksty podłapują.

   Obrona kraju - dobre sobie. Zdestabilizowanie go, zabijanie wszystkich, którzy nie zgadzają się z nową wizją, przemoc i handel narkotykami na każdym kroku. Wprowadzanie w życie swoich chorych wizji, bez zawracania na koszty i sprzeciw.

  •  

   pokaż komentarz

   czekaj, łap definicję słowa radykalizm, abyśmy się dobrze rozumieli, bo ewidentnie się pogubiłeś:

   1. «bezkompromisowość i stanowczość»
   2. «w polityce: kierunek zmierzający do wprowadzenia zasadniczych zmian w życiu społecznym lub politycznym»


   @BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: No tu wg. mnie nie pasuje.

   Obrona kraju - dobre sobie. Zdestabilizowanie go, zabijanie wszystkich, którzy nie zgadzają się z nową wizją, przemoc i handel narkotykami na każdym kroku.

   @BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: "dr Niedziele" wybija tysiące ludzi ale to Braun destabilizuje? No nie bądź śmieszny. Handel narkotykami? Coś ćpałeś? Czy ja coś przegapiłem?

   Wprowadzanie w życie swoich chorych wizji, bez zawracania na koszty i sprzeciw.

   @BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Wg. ciebie chore wizje, wg. prawa sprzed kilkudziesięciu lat prawo skutecznie zapobiegające wielu przestępstwom. Nie bez powodu funkcjonujące tysiące lat.

   To po prostu propaganda, mięso dla jego wyborców. Nie dziwi mnie jednak, że jego wyborcy takie teksty podłapują.
   @BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: A ty jesteś tylko trolem opłacanym przez inną opcje polityczną aby lobbować i tworzyć "jedyną słuszną narrację", każdy orze jak może. Braun gra czysto, ty i pacynki ktore cie oplacają nie.( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

   Aha, "Będziesz pan wisiał", skur#ysynu. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 •  

  pokaż komentarz

  Dam dobrą radę zanim sami siebie w kółku wzajemnej adoracji poliżecie. Prawda jest taka, że PIS za swoją bezczelność, arogancję, butę i cynizm wobec społeczeństwa należy im się postawienie przed odpowiedzialnością. Patrzycie na tego typu słowa jak na akt jakiegoś chamstwa prostactwa a to jest po prostu akt rozpaczy i bezbronności ze strony Brauna.

  Wiecie dlaczego Niedzielski po tym rozłożył ręce ? Bo wie, że Braun może go zwyzywać ile się da i to nic mu nie da bo nikt nie rozliczy Niedzielskiego - ani my, ani tym bardziej Braun. Dziwi mnie też to jak patrzycie na tych wszystkich ludzi, którzy mieli lockdown i przez to cierpieli bo nie mieli jak spłacać kredytów, zobowiązań, utrzymać się przy życiu. Do tego kwestia nadmiarowych zgonów i tego że nie można było odwiedzić bliskiego w szpitalu bo pan Niedzielski sobie od tak zabronił xD.
  I wiecie co jest najgorsze ?

  Że wy tego bronicie, wy bronicie tego stanu jaki jest. Bo możecie sami poczuć się lepiej w stosunku do tych, którym się noga podwinęła. Bronicie tego, bo sami nie wiele więcej sobą reprezentujecie. Jesteście na tym samym poziomie co PISowscy emeryci, którzy myślą, że im jest super bo łaskawy Jarosław dał im 100 złotych więcej emerytury. Wam więcej nie potrzeba. Micha żarcia, laptop, wyjście do sklepu i to wystarczy. Wam to wystarczy i cieszycie się z ludzkiego nieszczęścia jakim jest fakt, że ktoś nie będzie miał jak spłacić kredytu czy fakt, że nie utrzyma rodziny

  Wiecie kto jest największym złem tego kraju ? My wszyscy - my, zarówno ja, wy i nasze rodziny. To nasze rodziny wybierały: Gomułki, Gierków, Jaruzelskich, Pawlaków, Tusków, Schetyny, Millerów, Karakanów, Suchockie, Kwachów, Zimnych Lechów, Geremków itp. itd.
  To nasze rodziny w których są policjanci, wojskowi, politycy są największym złem, że to tolerują. W normalnym kraju nie powinno dojść do czegoś takiego.

  Czy ja potępiam słowa Brauna ? Potępiam, bo polityk nie powinien tak mówić. Polityk powinien czynić i wydanie ojcowskiej sprawiedliwości w stylu Stevena Seagala panu Niedzielskiemu jak pyskującemu uczniakowi byłoby prawidłową odpowiedzią. Słowa to za mało, czyny tu są potrzebne.
  Dlatego naprawę czegokolwiek zacznijmy od naprawy samych siebie. Pozdro bez odbioru

  •  

   pokaż komentarz

   @Aik32fr45yd: A to że politycy to złodzieje to wiemy od początku. Szkoda, że my nabieramy się na to co mamy i pozwalamy tym złodziejom, łajdakom, łachudrom rządzić i okradać ludzi

  •  

   pokaż komentarz

   @Aik32fr45yd: Ludzie chyba już zapomnieli, że nie ma prawnej możliwości, aby pociągnąć tę hołotę pisowską do jakiejkolwiek odpowiedzialności. Od czasu do czasu oczywiście znowu przez chwilę jest płacz, jak prokurator podetrze sobie dupę kolejnym zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa, ale potem wszystko wraca do normy.

  •  

   pokaż komentarz

   @SynagogaSzatana: A no zapomniałem - Krycha z Piotrowiczem powiedzą, że wybory w których przegra PISS zostały sfałszowane i są niezgodne z obowiązującą Konstytucją. Więc w sumie opcja siłowa zostaje jako jedyna. I to jest smutnie przerażające ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   A opozycja nie pociągnie odpowiedzialności bo PISS wyciągnie na nią haki i zacznie się wojna domowa na całego

  •  

   pokaż komentarz

   @Aik32fr45yd: > Potępiam, bo polityk nie powinien tak mówić

   A dlaczego?! Koniec p@!#??!enia i tego ciuckania się, przecież od ponad roku jesteśmy na wojnie. Zło trzeba nawyzywać po imieniu. Facet, który swoimi nieudolnymi działaniami doprowadził do niepotrzebnych zgonów w liczbie około 120 tysięcy. Rodziców, babć, dziadków, braci, sióstr, cioć i wujków. odprawił na tamten świat - oni to sobie mogli wisieć na klamce przychodzi, aż padli, to jest git? A najgorsze są ci bezbożnicy albo ukryci wyznawcy judaizmu, który mordy sobie chrześcijańską etyką wycierają twierdząc - że to nie po bożemu. Bóg kazał wybaczać naszym wrogom osobistym, kazał pracować nad sobą by nauczyć się wybaczać, natomiast jeśli ktoś czyni zło w naszej społeczności to nie można pozwalać na czynienie tego zła, nie ma zgody na pudrowanie rzeczywistości i pozwalanie złoczyńcy dalej czynić to zło dalej, bo taki jest konwenans - tak jak jest na zachodzie, gdzie jakiś k%?%a p??!! morduje dziesiątki osób, a potem stawia się w roli ofiary i ładnie się uśmiecha w telewizji, mówiąc że jest niewinny.

  •  

   pokaż komentarz

   @dr_gorasul: nie chodzi o to, że potępiam te konkretne słowa tylko potępiam że skończyło się na słowach. Dalej masz, że powinien czynić i powinien mu porządnie przylać jak dorosły naburmuszonemu dzieciaczkowi. A z twoimi słowami w pełni się zgadzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Aik32fr45yd: No tak, ale wedle kodeksu honorowego to sprawa byłaby już zamknięta, a za to co zrobił to przełożenie przez kolano i parę klapsów na pupę to niska cena ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą jak Korwin skapiszonował publicznie Boniego, honorowo było, sprawa zamknięta i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @dr_gorasul: Tam nie ma kodeksu honorowego. Ci bandyci z rządu są wyzuci z honoru, więc oni tego nie rozumieją. Trzeba z nimi działać tak żeby rozumieli a rozumieją tylko prostym sierpowym + kopniakiem + walnięciem ze łba

  •  

   pokaż komentarz

   @Aik32fr45yd: Trzy słowa mocno zapiekły pisiorów i lewicę zawsze razem. Nieważne, że mamy ponad 150 000 nadmiarowych zgonów, nieważne jest dorzynanie gospodarki, lawinowo rosnący dług publiczny i rekordy inflacji, nieważne jest rozwalanie szkolnictwa, próby samobójcze dzieci, nieważne jest nękanie przedsiębiorców, leczenie na telefon, nieważne jest...lista mogłaby się ciągnąć jeszcze długo.

  •  

   pokaż komentarz

   Facet, który swoimi nieudolnymi działaniami doprowadził do niepotrzebnych zgonów w liczbie około 120 tysięcy. Rodziców, babć, dziadków, braci, sióstr, cioć i wujków. odprawił na tamten świat - oni to sobie mogli wisieć na klamce przychodzi, aż padli, to jest git?

   @dr_gorasul: w sam sedno stary

   mordercy mordujący ludzi zj@!?nymi zdebilałymi przepisami w białych rękawiczkach są cacy BO ładnie mówiący

   ktoś kto nazywa rzeczy po imieniu jest BE bo mówi niewygodną prawdę

 •  

  pokaż komentarz

  Braun oskarza pisiora niedzielskiego i oczywiscie lewica razem ma z tym problem xD

 •  

  pokaż komentarz

  Hmmm... jakoś mniej groźny mi się wydaje wygrażający Braun z zerem ofiar na sumieniu niż wygrażany Niedzielski z ponad setką tysięcy...
  Ale zaraz przecież milusi pan Niedzielski chce tylko dla wszystkich dobrze, nie to co "brutal" Braun.

 •  

  pokaż komentarz

  Aż wykopię, powiedział to co większość ludzi zaczyna o tych oszołomach myśleć a boi się otwarcie powiedzieć.

1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 następna