Konfederaci zapadli się pod ziemię. Korwin: Braun nie użył błędnego zdania

Brednie Korwina, który "nie zamierza za nic przeprosić", popierającego słowa Brauna, zostają wyjaśnione przez Gozdyrę.

 •  

  pokaż komentarz

  oj oj oj jak on mógł tak powiedzieć. Spuszczacie się nad ich słowami gdy czyny PiSu to już jazda bez trzymanki. Kolesie rozwalają kraj, up?@!@$!ają przyszłe pokolenia a was boli to ze poseł powiedział że oni będą za to wisieć ...
  Jedyne co mu można zarzucić to kłamstwo bo raczej tego typu kara nie przejdzie.

  Widzę inflacja może zjadać wasze oszczędności, wyjść z unii też możemy i umierać w domach bo służba zdrowia leży. Oni mogą na wszystkich srać i jest ok bo przynajmniej nikt brzydko nie mówi ...

  •  

   pokaż komentarz

   Spuszczacie się nad ich słowami gdy czyny PiSu to już jazda bez trzymanki

   @Zorak: po prostu neuropa po raz kolejny broni PiSu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Zorak: tak k##$a, bo jak ktoś uważa, że Braun wyraził się skandalicznie, to znaczy, że jednocześnie przymyka oczy na wybryki PiSu, no tak było, nie zmyślam

   @sorek: drugi konfederacki łeb już próbuje owracać kota ogonem i majaczy o neuropie broniącej pisu xD

  •  

   pokaż komentarz

   po prostu neuropa po raz kolejny broni PiS

   @sorek: Nie, misiu. Niektórzy brzydzą się po prostu waszą pustką moralną i gardzą nawoływaniem do zabijania. Jakby to was chciano zabijać, to płacz byłoby słychać na drugiej stronie planety.
   Nie mieści wam się we łbie czym może się skończyć przyzwalanie na takie coś? Nie potrafisz sobie wyobrazić co się stanie, kiedy ktoś wykorzysta to ostrze przeciwko wam?

   Socjalistów wieszać (oczywiście wszyscy oprócz Konfederacji to socjaliści), dziennikarzy rozstrzelać, gejów wybatorzyć, Niedzielskiego powiesić. Już łatwiej zrobić listę kto przeżyje niż kto zostanie ukarany, kiedy konfiarstwo dojdzie do władzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zorak:

   Kolesie rozwalają kraj, up??%#!@ają przyszłe pokolenia a was boli to ze poseł powiedział że oni będą za to wisieć ...
   No spoko, jak będziecie nawoływać do mordowania odpowiedzialnych za to, to nie zapomnijcie o ich wyborcach. Niech wszyscy zawisną!

  •  

   pokaż komentarz

   @Zorak: Polityk aspirujący do rządzenia swobodnie używa tego typu brunatnych słów, a twoim zarzutem jest to, że są ludzie, którzy to potępiają, bo PiS?
   Sorry, ale w imię walki z rządem nie mam zamiaru stracić człowieczeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @van-der-staas: nie no ktoś ruszy tęczowego albo spowoduje wypadek to wykopki by go zaj$#%ły na miejscu. Ktoś mówi tak o politykach rozwalających cały kraj, miliony ludzi to już hurr durr nieładnie.
   Może jeszcze liczycie ze dialog z PiS ma jakiś sens ?
   Braun powiedział że gdyby była kara śmierci to właśnie za to co oni robią powinni ją otrzymać. I jak tego typu czyny nie zasługują na najwyższą karę to co zasługuje ? spalenie kolorowej flagi ?

  •  

   pokaż komentarz

   Nie mieści wam się we łbie czym może się skończyć przyzwalanie na takie coś?

   @CzajnikZniszczenia: Mnie się mieści. Gdyby było społeczne przyzwolenie na tego typu wypowiedzi, być może ci bandyci z rządu w końcu by działali dla dobra Polaków, a nie dla swoich mocodawców.

  •  

   pokaż komentarz

   @a_maze: A może w końcu pisowcy zrobiliby porządek z Konfiarzami wykorzystując odpowiednie metody?
   Dlaczego zakładasz, że zawsze wszystko pójdzie po twojej myśli?

  •  

   pokaż komentarz

   @Zorak: zobacz sobie w kodeksie co mu można zarzucić i nie wymyślaj własnego

  •  

   pokaż komentarz

   po prostu neuropa po raz kolejny broni PiSu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @sorek: a konfederacja to cacy, głosująca z PISem

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy: Człowieczeństwo to stracisz żyjąc w kraju przez nich stworzonym. Powoli patrząc jak gaśnie chęć do życia wszystkim których znasz (chyba że najeżą do jedynej słusznej partii).
   W wielu państwach kara śmierci istnieje i jakoś nikt nie podnosi krzyku że nie ma tam już człowieczeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @sorek: dokładnie. Im zawsze z PiSem po drodze, bo PiS to wygodny przeciwnik: dużo gada o ojczyźnie, można 24 godziny na dobę się z nim żreć o kwestie dosłownie trzeciorzędne jak jakieś strefy LGBT - a w kwestiach naprawdę ważnych idzie ramię w ramię z neuropą. Taka prawda.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zorak:

   Człowieczeństwo to stracisz żyjąc w kraju przez nich stworzonym

   Pewnie, w kraju Konfederacji byłoby o wiele lepiej! Wielka Polska Katolicka, jeszcze większy autorytaryzm, jeszcze większe gnojenie mniejszości, nawet nie wiadomo, czy by rozpisali następne wybory patrząc po ich wypowiedziach na temat demokratycznego ustroju.

   W wielu państwach kara śmierci istnieje

   Tylko w USA z państw demokratycznych.

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy: mam w dupie konfe i brauna. To jest problem tego kraju. Zesracie się a nie zaakceptujecie faktu, że nie musi być podziału na ONI i MY. nie zawsze trzeba się zesrać ale iść w zaparte bo to powiedział oponent polityczny.

   Do Brauna mi bardzo daleko ale jestem w stanie się zgodzić że za tego typu zbrodnie powinna być najwyższa kara. I tym sposobem pis dalej ma 30% bo zamiast się zjednoczyć i wywalić szkodnika to się szarpiecie bo ktoś brzydko powiedział. Myślenie ameby typu oho przyznał rację Braunowi więc pewnie jest z Konfy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zorak: Mam się zgadzać na faszystowską retorykę wobec oponenta politycznego? XD
   Pokaż mi cywilizowane państwo gdzie coś takiego by uszło na sucho. Ty masz jakieś chore standardy jeżeli coś takiego dopuszczasz, a nawet pochwalasz.

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy: a to faktycznie niech niszczą dalej kraj, sobie poskaczemy, pokrzyczymy "Wypierdalać" może sytuacja się zmieni. Polska już nie jest cywilizowanym krajem, mamy totalitaryzm, potrzebne są działania a nie płakania że ton wypowiedzi jest za ostry.

   Czemu ludzie zamiast rozmawiać o tym co oni zrobili i co robią to dyskusję przerzuca się na to co jakiś poseł opozycji powiedział, co powinno ich za to spotkać ?

   Wypowiedz Brauna jest daleka od tej jakie chciałbym słyszeć w parlamencie ale w obecnej sytuacji są ważniejsze problemy. Życzę sobie aby najważniejszym problemem tego kraju był sposób wypowiedzi posłów opozycji.

  •  

   pokaż komentarz

   Mam się zgadzać na faszystowską retorykę wobec oponenta politycznego? XD
   Pokaż mi cywilizowane państwo gdzie coś takiego by uszło na sucho. Ty masz jakieś chore standardy jeżeli coś takiego dopuszczasz, a nawet pochwalasz.


   @EvilToy: spałeś po smoleńsku z 2010 roku czy co? xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Zorak:

   Czemu ludzie zamiast rozmawiać o tym co oni zrobili i co robią to dyskusję przerzuca się na to co jakiś poseł opozycji powiedział, co powinno ich za to spotkać ?

   Bo ten poseł jest politykiem i kiedyś może objąć władze? I według mnie może być o 100000% większym zamordystą od aktualnej ekipy.
   Taki mamy polityczny klimat w tym kraju.

   Twój rewolucyjny ton nic nie da, bo strzelasz populizmami, z których nic nie wynika jak z karabinku.

   Poza tym nie winie Niedzielskiego za nadmiarowe zgodny.

   @Kaczypawlak

   spałeś po smoleńsku z 2010 roku czy co? xD

   Nie interesowałem się wtedy polityką, ale chyba wiem do czego pijesz i mam na temat Palikota swoje zdanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zorak: k#@%a brawo brawo!! To samo pisałem, idioci się będą kłócić dalej

  •  

   pokaż komentarz

   @Zorak: Czekaj, czekaj, czyli piszesz, że co tam, że klauni - posłowie konfederacji nawołują do mordowaniu ludzi i to w sejmie, bo pis?

   Można inaczej powiedzieć, że pójdą siedzieć, a nie taką patologię robić.

  •  

   pokaż komentarz

   @technojezus: wy spod znaku tęczy to tacy postępowi jesteście że i w 39 byście dalej twardo dialog prowadzili albo czekali az w niemczech opozycja wygra wybory :)

   A Braun nie tyle mówił o mordowaniu co o wprowadzeniu kary śmierci i wydaniu wyroku z taką karą. To taka kluczowa różnica.

  •  

   pokaż komentarz

   wy spod znaku tęczy to tacy postępowi jesteście że i w 39 byście dalej twardo dialog prowadzili albo czekali az w niemczech opozycja wygra wybory :)

   @Zorak: i cyk kolejny inteligent łapie się na awatar jak typowy pelikan. Gdybyś zobaczył co jest na awatarze i co tam pisze, byś wiedział, że awatar ośmiesza ruch lgbt, no ale trudno po takich ograniczonych intelektualni osobach jak Ty piszących takie wysrywy, oczekiwać jakiegoś poziomu.
   Współczuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zorak: bo Janusz źle zrobił tłumacząc się w ten sposób. Mógł otwarcie powiedzieć, że ludziom ktorzy widzą te fikoły "ministra" już nerwy puszczają i wyłuszczyć głupoty Niedzielskiego tak w skrócie. Po czym zapytać jeszcze raz panią redaktor czy takie k%$$ienie logiki i zdrowego rozsądku nie otwiera jej też noża w kieszeni.

  •  

   pokaż komentarz

   W wielu państwach kara śmierci istnieje

   Tylko w USA z państw demokratycznych.
   @EvilToy: Jeszcze w Japonii. ʕ•ᴥ•ʔ

  •  

   pokaż komentarz

   a to faktycznie niech niszczą dalej kraj, sobie poskaczemy, pokrzyczymy "Wypierdalać" może sytuacja się zmieni. Polska już nie jest cywilizowanym krajem, mamy totalitaryzm, potrzebne są działania a nie płakania że ton wypowiedzi jest za ostry.

   @Zorak: No w ch?@ się konfederacja PiSowi stawia, albo wstrzymując się od głosu, albo stawiając wymagania nie do poparcia przy odwołaniu Witek, albo głosując za stanem wyjątkowym na granicy. Wystarczyło nie głosować na Dudę rok temu to by PiS bez Dudy miał kaganiec na ryju i wbrew temu o czym pialiście wcale by LGBT nie niszczyło polskiej rodziny, bo w naszym ustroju prezydent ma mocno ograniczone pole manewru, ale nie #mimowszystkoduda i elo - Bosak był za, a nawet przeciw.

   Czasem się zastanawiam, czy wy jakieś tam poczucie wstydu z tyłu głowy macie, ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie, bo to co widzę to tylko i wyłącznie farmazony i puste gadanie.

  •  

   pokaż komentarz

   Bo ten poseł jest politykiem i kiedyś może objąć władze?

   @EvilToy: szanse małe

   I według mnie może być o 100000% większym zamordystą od aktualnej ekipy.
   Taki mamy polityczny klimat w tym kraju.


   @EvilToy: ale jak sam zauważyłeś wcale nie musi, bo użyłeś trybu przypuszczającego. Tak to możesz z domu nie wychodzić, bo zginiesz w wypadku na przykład komunikacyjnym. Szanse na to są wielokrotnie większe niż to, że Braun obejmie władze¯\_(ツ)_/¯

   Twój rewolucyjny ton nic nie da, bo strzelasz populizmami, z których nic nie wynika jak z karabinku.

   @EvilToy: już rewolucyjny....

   Poza tym nie winie Niedzielskiego za nadmiarowe zgodny.

   @EvilToy: widać jaka jest służba zdrowia i jak sobie (nie)radzi a on dalej udaje, że coś robi¯\_(ツ)_/¯

   Nie interesowałem się wtedy polityką, ale chyba wiem do czego pijesz i mam na temat Palikota swoje zdanie.

   @EvilToy: w sumie to widać, a Palikot to wcześniej dokazywał (i na niego głosowałem), po 2010 został nikim, taki odpowiednik Kukiza sprzed dekady¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   szanse małe

   @Kaczypawlak: Co nie znaczy, że mam ochotę je w jakikolwiek sposób zwiększać, a tym bardziej stawać z nim w szeregu. Nie będę tolerował gróźb śmierci przez polityka z mównicy i koniec. Sam fakt, że to trzeba tłumaczyć świadczy o tym jak bardzo podupadli niektórzy ludzie.

  •  

   pokaż komentarz

   Co nie znaczy, że mam ochotę je w jakikolwiek sposób zwiększać, a tym bardziej stawać z nim w szeregu. Nie będę tolerował gróźb śmierci przez polityka z mównicy i koniec. Sam fakt, że to trzeba tłumaczyć świadczy o tym jak bardzo podupadli niektórzy ludzie.

   @EvilToy: Jakoś w temacie aborcji to inaczej gadałeś(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ ale to płody a nie ludzie¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: Polityk krzyczący do ministra, że będzie wisiał = skrobanie płodów

   Ok...

   Koniec dyskusji, bo do niczego nie dojdziemy.

  •  

   pokaż komentarz

   Polityk krzyczący do ministra, że będzie wisiał = skrobanie płodów

   @EvilToy: a no tak miał, go po głowie pogłaskać xD

   = skrobanie płodów

   @EvilToy: dla części ludzi jest to morderstwo, a ty jako tęczowy to popierasz, bo to jest w lewicowym zestawie standardowym

   Koniec dyskusji, bo do niczego nie dojdziemy.

   @EvilToy: idź bronić pisu gdzie indziej cwaniaczku

 •  

  pokaż komentarz

  Brawo Korwin, jak zwykle LEWARY ZAORANE!!!

 •  

  pokaż komentarz

  Panie Januszu TAAAAAAAK.

  Minister niedzielski powinien być skazany za swoje zbrodnie. A rodzaj kary możecie zmienić jak ta metoda wam nie pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  •  

   pokaż komentarz

   Minister niedzielski

   @r4x4: Przez działania tej kanali dziesiątki tysięcy (jak nie setki) obywateli nie otrzymało pomocy medycznej, wielu z nich zmarło. Wielu osobom nie zrobiono planowanych zabiegów, co było przyczyną śmierci wielu z nich. Mówienie, że ma krew na rękach jest uzasadnione.

  •  

   pokaż komentarz

   @marekmarecki44: Mam przypadek nawet w rodzinie. Badania były wyznaczone przed stanem epidemii. Nagle wszystko odwołali bo na początku była skrajna panika i zrobione po kilu miesiącach okazało się, ze stan jest zaawansowany i bez wątpienia to opóźnienie wpłynęło na rozwój choroby. Nie wiadomo jak i niczego nie można dokładnie udowodnić, co by było gdyby więc tylko tyle, ze jest świadomość. Trudno kogoś winić jak pół świata robiło podobne głupoty. Niewiele było krajów jak Norwegia w których niczego nie odwołali i służba zdrowia działała dalej normalnie.
   Druga sprawa, ze powiedzieć na jakąś kanalię z rządu nic nie wolno bo wytną, zabronią, zbanują ale jak ta kanalia każe ludziom chodzić po świeżym powietrzu w maskach (wiadomo, że to szkodliwe dla wielu osób a niczego nie daje bo są badania) czy zabroni wchodzić do lasów i masa innych kretynizmów wbrew jakiejkolwiek logice, konsensusowi naukowemu to żadna kara ani nawet ostracyzm go nie czeka. To początek jakiegoś niewiarygodnego totalitaryzmu w który właśnie wchodzimy.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @mhrok87 Przecież przez niego i Szumowskiego starsze osoby, które zostały hospitalizowane, nie mogły być pod opieką rodziny, a w szpitalach nie ma kto się nimi opiekować. Dochodzi do wielu zaniedbań i wiele starszych osób umiera z powodu braku opieki i w samotności.

 •  

  pokaż komentarz

  Funkcjonariusz gromota dzisiaj na dwie zmiany robi?

1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 następna