Ratownik Medyczny potrzebuje Waszego wsparcia!

Ratownik Medyczny potrzebuje Waszego wsparcia!

Ratownik Medyczny z Warszawy teraz potrzebuje naszego wsparcia w walce z pieprzonym mutantem. Wykopujcie, udostępniajcie, wpłacajcie!

 •  

  pokaż komentarz

  Po pierwsze kosztorys leczenia w pdf.
  Po drugie dokumentacja medyczna pacjenta w pdf.
  Po trzecie uzasadnienie przyczyny odmowy leczenia pacjenta przez NFZ w pdf.
  Po czwarte fundacja bierze 6% od zebranych pieniędzy, więc będzie weryfikować wszystko byle by swoje zarobić, czyli beznadziejne przypadki na które nie ma ratunku lub leczenie nic nie da ( Im gorszy i droższy przypadek tym lepiej ).
  Po piąte proszę nie pisać "Obyś sam kiedyś nie potrzebował pomocy", bo jeśli bym był w takiej sytuacji, to bez problemu bym udostępnił zestaw dokumentów.
  Jeśli punkt 1, 2, 3 spełniony dopiero wtedy wpłacać. Nie ma dokumentów? Nie ma kasy.

  Dlaczego nikt nie chce udostępniać np dokumentacji medycznej, już nie wspominam o kosztorysie czy uzasadnienia z NFZ?
  Podam taki przykład: Z nielicznymi wyjątkami obecne dzieci tzw. zbiórkowe chore na SMA nie mają wskazań do zastosowania terapii genowej (W obecnej chwili nie istnieją dane naukowe, które pozwalałyby określić, czy terapia genowa jest skuteczniejsza w leczeniu rdzeniowego zaniku mięśni od nusinersenu refundowanego przez NFZ). W wielu przypadkach jest to wyłącznie fiksacja rodziców, wbrew wszelkim autorytetom medycznym z Polski i zagranicy, potwierdzającym, że podanie terapii genowej dzieciom w takim wieku/stanie nie tylko nic nie zmieni, ale może być niebezpiecznie, a koszt takiej terapii to 8-9 mln zł ,z czego sama Siepomaga zarabia 0,5 mln zł.
  Sytuacja dotyczy również innych chorób zbiórkowych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pabick: Oni nawet więcej bo 7,5% a to dużo jak ktoś zbiera 250.000, niby pomagam.pl ale jednak podp@#%?!@am blisko 19.000.

   Stworzenie i prowadzenie zbiórki jest darmowe. Od każdej otrzymanej przez Ciebie wpłaty potrącamy 5% na promocję serwisu (a więc i samych zbiórek) oraz 2,5% na pokrycie opłat operatorów płatności.

 •  

  pokaż komentarz

  Pracowałem kiedyś z Sebastianem w tech supporcie. Bardzo poczciwy z niego typ ! Jak możecie coś dorzucić to zróbcie to konieczne.