Kolejne źródło wielkiej potęgi. To stąd Rosja ma tyle pieniędzy

Kolejne źródło wielkiej potęgi. To stąd Rosja ma tyle pieniędzy

@TakiTaki menway.interia.pl #swiat #ekonomia #rosja #podroze

Temperatury zimą sięgają tutaj 40 stopni poniżej zera. Z nieba pada czarny śnieg. Zima panuje tutaj przez 8-9 miesięcy. Wielu spośród mieszkańców to potomkowie więźniów. Nie dostaniemy się do miasta bez specjalnej przepustki FSB (rosyjskich służb specjalnych).

 •  

  pokaż komentarz

  Podobny smutny brudny industrialny klimat w sosie zapuszczonej sowieckiej bylejakości prezentuje dużo więcej miast rosyjskich, także w europejskiej części.
  Zmarnowali trzydzieści lat, by odważyli się poeksperymentowałać z demokracją ciut dłużej byli by rozgrywającym między USA, Chinami, UE i kimkolwiek jeszcze, wszystkie miasta wyglądałyby jak Moskwa czy Soczi i ... ciekawe ile jeszcze lat zmarnują na kradzież bogactwa przez żulików i złodziei.

 •  

  pokaż komentarz

  Tak wyobrażam sobie życie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: youtube.com

 •  
  PanzerkampfwagenIV

  -1

  pokaż komentarz

  Jakiej potęgi? Rosja to podupadłe państwo, ład i porządek widać tam tylko w Moskwie i Petersburgu. Jeszcze 10 do 20 lat dzieli ich od kompletnego upadku i poniżenia. Armia się zestarzeje, demografia nie dostarczy nowych pracowników/rekrutów, paliwa kopalne przestaną być intratnym biznesem i po ptokach. Skończy się tak, że Chiny wjadą na Syberię i zakończą ten teatrzyk.