Godzące wolność "ustawy kowidowe" PiS wpisują się w retorykę Gatesa. Analiza

PiS mówi jedno, a robi drugie. Ich plan działania podobnie jak w innych krajach wpisuje się w to co suflują różnymi kanałami i agendami prywatne fundacje Gatesów i Rockefellerów.

 •  

  pokaż komentarz

  Towarzysze z tęczowymi trollami zakopują za 3,2,1...
  PS. Ile Niedzielskiemu i Morawieckiemu płacą za wykonywanie poleceń WEF, WHO i innych bandytów ? Jak widać po tym co robią to zachowują się jak wierne psy swoich panów, więc musieli im dużo zapłacić banksterzy za to

 •  

  pokaż komentarz

  No niesamowite...

  źródło: wykop.pl

 •  

  pokaż komentarz

  A to zaskoczenie: autorytarny rząd wprowadza autorytarne, antyobywatelskie prawo. Tak na pewno na polecenie Gejca, a nie z woli p0laków, którzy wybrali taki chłam.

  •  
   KazPL

   +14

   pokaż komentarz

   Tak na pewno na polecenie Gejca, a nie z woli p0laków, którzy wybrali taki chłam.

   @Tamerlan: A inne rządy też Polacy wybrali?

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: od 2 kadencji p0lacy głosują na autrytaryzm lajt pt PiS, a teraz jeszcze zamordystów hard (konfa). Jak chcą, tak mają - nic wspólnego z Gejcem to nie ma. Jemu nie na rękę rządy przygłupów.

  •  
   KazPL

   +21

   pokaż komentarz

   @Tamerlan: Co mi tu z Konfą wyjeżdżasz pierdoły, jedyną partią która przygotowała prawo anty-covid-zamordystyczne i jest przeciw lockdownom?
   Odkleiło Cię od rzeczywistości czy Ci płacą?
   Pytam jak skomentujesz zamordyzm np w krajach UE? Co co i PiS chce wprowadzać u nas, przy pomocy "opozycji".

   źródło: scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net

  •  
   KazPL

   +13

   pokaż komentarz

   @Tamerlan: Masz POKO, "jak ci ludzie mogą się poruszać bez maseczek, bez paszportów covidowych, wpuszczać tylko zaszczepionych, skandal!"

   źródło: streamable.com

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: Ona takie rzeczy i to bez maseczki? No i gdzie jej certyfikat szczepień?

  •  
   KazPL

   +13

   pokaż komentarz

   Ona takie rzeczy i to bez maseczki? No i gdzie jej certyfikat szczepień?

   @ObserwatorZamieszania: Feldmarszałek Witek pozwoliła. To dobrze pokazuje obłudę tego cyrku, jak był rozkaz, 100 zakażonych dziennie to szmaty na mordy i szczucie Brauna.
   A jak jest 500-700 zakażonych, ale rozkazu nie ma - wirus przestał istnieć.
   To są zamordyści, oni rozumieją tylko rozkazy, nakazy, zakazy... i tak chcą traktować społeczeństwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: boże lalkarka jest w sejmie xD jeszcze elegancko czyta z kartki przygotowane jej wystąpienie xD Nie wiem czy wiecie ale wielu politykom przemówienia przygotowują współpracownicy.

  •  
   KazPL

   0

   pokaż komentarz

   Nie wiem czy wiecie ale wielu politykom przemówienia przygotowują współpracownicy.

   @puto: To akurat nic szczególnego, min po to zatrudniają ludzi i tak się dzieje na całym Świcie. To że taki np Braun gada głównie z głowy to raczej zasługa jego umiejętności, bo od wielu lat urządzał np wykłady parogodzinne na których nie czytał ani słowa. Jest również uczniem prof Miodka, u którego miał 5. Z tym że tu ciekawa historia: na antenie radia wywalił info że Miodek był TW za komuny. :)))
   Braun opowiadał o tym wszystkim w wywiadzie u Jaruzelskiej.
   Tak samo jak politycy biorą lekcje dykcji...

   boże lalkarka jest w sejmie

   @puto: Że kto??? (ʘ‿ʘ)

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: ona jest lalkarką (Jachira), skończyła wydział Lalkarski (ʘ‿ʘ) sam zrobiłem xD jak przeczytałem na wikipedii

   W 2008 ukończyła Policealne Studium Aktorskie „L’Art Studio” w Krakowie, zaś w 2013 została absolwentką Wydziału Lalkarskiego we Wrocławiu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie[3]. Występowała w pojedynczych odcinkach różnych seriali telewizyjnych (Na Wspólnej, Pierwsza miłość, Przyjaciółki)[3].

  •  
   KazPL

   -2

   pokaż komentarz

   sam zrobiłem xD

   @puto: Święty Jacku, wyobraźnia mi zaczęła działać jak to musi wyglądać. Magia.( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Ja nawet lubię Jachirę, tak jak można lubić wariata... z tym że tej lalkarki nie powinni dopuszczać do Sejmu... ale nie tylko jej.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: konfa ktora gwalci wolność przedsiębiorców- glosuje z pisem za zakazem handlu w niedzielę albo milcząco popiera lex tvn, gwalci wolności obywateli - dzieki konfie mamy dzis takie prawa reprodukcyjne jak nakaz urodzenia dziecka, które umrze na oczach rodzica.

   Konfa klaszczaca uszami do przesladowań lgbt, ktorej liderzy mowili, ze chętnie wypucują berlo pisowi za jakąś ustawe antylgbt albo dohtur memcen i jego slynne bicie dzieci jako reforma w ramach 100 ustaw memcena. No i piątka konfeferacji.

   I creme de la creme - konfa jako partia szurow, która chce walczyc z pandemią... nic nie robiąc. Bo wiecie, wolność hehe. Zdefornowane plody albo chore dzieci - spoko, masz p0laku wychowywać to warzywo. Szczepienie? Nie wolno nikogo przymuszac do eksperymentowania z nieprzebadanym preparatem xd

   I taka to partia wolnosciowa, która w zamordystycznych ambicjach przebija pis. Korwin, bosaczek i wilk pałujący wiplera do dyktatorów pokroju Łukaszenki i Putina albo ultrakatole jak memcen i braun.

   Czy mi płacą? Z nas dwoch, to ty wstawiasz partyjne infografiki...

 •  

  pokaż komentarz

  PiS gra na czas, aż do wyborów, ich czyny zasadniczo realizują w 90% ten sam antypolski scenariusz jaki realizowałaby lewica i PO.

  Różniłą się jedynie bezwartościowe szczegóły - PiS dowali jakieś ultrakatolickie prawo, lewica dowali jakieś ultraregresywne prawo żeby w mediach aż wrzało przez tygodnie a potem nowy temat zastępczy (pamięta ktoś jeszcze o czarnych parasolkach i o tym jak mieli "j#%%ć pis" ?)

  Co z gospodarką, suwerennością, demografią, bezpieczeństwem, inwestycjami?

  Nic, dryfujemy sobie w każdym z tych aspektów i czekamy aż przyjdzie ktoś "mądrzejszy"* i zagospodaruje terytorium nad Wisłą.

  *aktualnie USA tracą wpływy na własne życzenie i prawdopodobnie wrócimy pod kuratelę Niemiec (i Rosji)

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: arronrussozrockefellerem.jpg