FITBoxy znów oszukują ludzi ?

FITBoxy znów oszukują ludzi ?

Siema, znów afera z FitBoxami. Od jakiegoś czasu nie realizują zamówień, kontakt zerowy. Trzeba nagłośnić zanim oszukają więcej osób, i zaczną mieć problemy z odzyskaniem kasy. Być może ktoś z was będzie mógł pomóc :)

 •  

  pokaż komentarz

  Ja po trzech dniach zrezygnowałem z innego powodu. Dłuższy czas interesuje sie dietetyka, liczę kalorie i gdy zobaczyłem jedzenie i spojrzalem na rozpiskę to... od razu wiedziałem, ze wała w c#!#@ grubo. Przykłady? Sok 200ml - 70g węgli. Smothie buraczano- jabłkowe 40g białka. Każda średnia rozgarnięta osoba ktora liczyła kalorie od razu zauważy, ze to oszustwo. Brakuje kaloryki, nie zgadzają sie makrosy. Gdy poprosiłem o dokładna instrukcje jak przygotowywane sa owe posiłki to zostałem poproszony o cierpliwość - nie doczekałem sie rozpiski. Złożyłem reklamacje i opisałem sytuacje jak wyzej - zwrócili każda złotówkę bez zająknięcia. Tak jakby to nie było dla nich zaskoczeniem. Fajna opcja bo tania ale dla ludzi którzy nie maja pojęcia o gramaturze i jedzeniu, czyli typowego barana którego trzeba ogolić. Nie polecam.

 •  

  pokaż komentarz

  Na jakikolwiek kontakt, na mail reklamacje@fitboxy.pl odpowiadają po 7-9 dniach. Na moją prośbę o rezygnację z diety jeszcze przed jej rozpoczęciem, po 7 dniach dostałem pytanie dlaczego chcę zrezygnować, po kolejnych 9, że mogą mi tylko zawiesić dietę. Tak więc można się z reklamacją bujać przez dłuższy czas, a kasy i tak się nie odzyska.
  Dania biedne strasznie, małe i czasami niesmaczne.
  Dodatkowo OptimalBox, FitBoxy czy Biały widelec to ta sama firma, od której należy trzymać się z daleka.
  Na okrągło widzę u nich promocje -40%, a Optimalbox potrafi kilka razy dziennie spamować SMSami. Próba usunięcia swojego numeru z bazy graniczy z cudem.

 •  

  pokaż komentarz

  Ostatnio szukałem dla siebie cateringu no i reklamy jak to reklamy. Na FB wyskoczyła mi reklama FitBoxów z rabatem 40%. Myślałem, że to na jedno zamówienie - ale przy wybraniu okresu miesiąca cena po wprowadzeniu kodu spadła z 1000zł do 600zł. Chciałem więc zapytać na fb o kilka dodatkowych informacji - no i czekam do dziś (tydzień minął). Pewnie ktoś na koniec działalności ponaciągał jeszcze jak najwięcej ludzi i tyle go widziano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobne linki z tagiem #fitboxy