Startująca biedronka

Jak wygląda startująca biedronka w zwolnionym tempie.

 •  

  pokaż komentarz

  #pasta

  Biedronki mają, ze wszystkich owadów, najbardziej c!%!!wy software, jaki istnieje. Serio kurwa.

  Bo taka na ten przykład pszczoła - zap!$@?!#a, szuka kwiatów, nawiguje na słońce, zbiera nektar, znosi do gniazda - no w ch?$ skomplikowane. Zresztą, k%$@a - mucha. Mucha też musi wyczuwać woń gówna i ścierwa, nawigować, szukać pożywienia, złożyć jaja w jakimś dobrym ścierwie. Wcale nie takie proste.

  A jak działa biedronka?

  Otóż pierwszy punkt algorytmu biedronki brzmi:

  1. Zap!$@?!#aj w górę.

  Nie wiem, czy bawiliście się kiedyś biedronkami. Jak się to weźmie na rękę, to zawsze idzie w góre. Zawsze k%$@a. Zawsze. Jak się jej w połowie drogi odwróci rękę, to się zatrzyma i zmieni kierunek, żeby isć w górę. Można se tak ruszać pińćset razy i zawsze j$!$na w górę. Biedronka to taki j$!$ny owadzi odpowiednik gradientu. Zawsze się kieruje w górę zbocza.

  Ma to w ch?$ zabawne konsekwencje, jak się biedronkę postawi na płaskiej powierzchni. Zaczyna iść w przypadkowym kierunku, bo k%$@a nie ma jak iść pod górę. Najlepiej jak dojdzie do krawędzi. Wtedy ten jej zj$!$ny mósk cannot into logika, tylko zaczyna iść wzdłuż krawędzi. W dół nie zejdzie, bo k%$@a algorytm, a na płaskie też nie wróci, ch?$ wie czemu.

  Kiedyś z kolegą ze studiów znaleźliśmy na wykładzie biedronkę. Ławki w auli były w ch?$ długie, na jakieś 30 m. Mówię mu: pacz k%$@a i położyłem biedronkę na ławce. Doszła do krawędzi i idzie wzdłuż. Idzie k%$@a i idzie, doszła do końca, skręciła i dalej wzdłuż kolejnej krawędzi, a potem jeszcze raz i szła znowu w naszą stronę. 45 minut j$!$na szła przez te 30 metrów i ni k%$@a c$@?! nie ogarnęła, że sytuacja jest przej$!$na i może by gdzieś polecieć, bo gówno. Nie, kurwa.

  Jakby ławka miała kilometr, to by j$!$na zdechła po drodze.

  Ciąg dalszy algorytmu brzmi:

  2. Jak jesteś na szczycie to poleć byle k%$@a gdzie.

  Jak już pozwolicie wejść biedronce na szczyt palca, czy chuja, czy czegoś, to obróci się dookoła, upewni, że gradient się wyzerował i fruuuu k%$@a w losowym kierunku. Czasem potrafi wylądować znowy na tej samej ręce xD

  3. Jak już leziesz i coś znajdziesz do żarcia, to opierdol.

  Nie no, akurat całkiem spoko punkt. Tylko k%$@a, metoda szukania po chuju.

  4. Jak cię coś przestraszy - to się zesraj.

  Wiem, że ta żółtobrązowa maź to nie sraka, ale k%$@a, jakie lepsze słowo może to opisać. Ewentualnie rzygi? Ch?$ tam semantyka. Ważne, że jak biedronkę spotka zagrożenie, to zwija nóżki i sra tym smrodem. k%$@a. k%$@A. Przecież ma skrzydła, mogłaby sp!$@?!#ać. Ale nie, k%$@a. Zesraj się. Najlepsze jak się wp%@%?%#i biedronkę do pajęczyny. Jak byłem mały to wrzucałem tam różne owady. Jak wrzucisz muchę, to do ostatniej chwili walczy, żeby odlecieć i nawet czasem zdąży, zanim ją pająk dorwie. Rzadko, ale jednak. Pszczoła to już w ogóle siła, stronk i mało która pajęczyna utrzyma.

  A biedronka co?

  ZESRA SIĘ k%$@A. Przychodzi pająk, paczy, okurwajakjebie.jpg.
  Co robi? XDDDDD owija k%$@ę pajęczyną i wyp!$@?!#a z pajęczyny. Nie dość, że k%$@a nie zje, bo smrut, to jeszcze j$!$na zdechnie z głodu, bo ją opędzlował jak poj$!$ny pajęczyną XDDDDD

  Acha - jeszcze jedno - przyglądaliście się, jak wyglądają oczy biedronki? To nie są te k%$@a wielkie białe plamy. Nie. Oczy biedronki to małe kropeczki na tej durnej mordzie. Co ona tym widzi? Pewno c$@?! widzi. Mucha ma wyj$!$ne w kosmos, dizajnerskie oczy, bo musi być czujna, patrzeć, analizować. To samo pszczoła.

  Ale nie k%$@a biedronka. Po ch?$ jej oczy, jak tylko lezie w górę, lata pisiont centymetrów i sra? xD

  W tym roku naj$!$ło biedronek jak pok%$@ionych. Możecie się pobawić, sprawdzić. Tylko uwaga - bo SIĘ ZESRAJĄ!

 •  

  pokaż komentarz

  łiiii ʕ•ᴥ•ʔ

  źródło: Screenshot from 2021-09-21 13-37-08.png

 •  

  pokaż komentarz

  Polecam oba. Choć tam biedronka nie działa zgodnie z ustalonym algorytmem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  pasuje na gifomema "i'm outta here" ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ Najlepsze jak wysuwa go góry "rączki" jak superman.

 •  

  pokaż komentarz

  Chińska biedronka (・へ・)