TikTok - Chiny nakładają kolejne limity dla nieletnich użytkowników

TikTok - Chiny nakładają kolejne limity dla nieletnich użytkowników

Chiny ograniczają małoletnim dostęp do TikToka

 •  

  pokaż komentarz

  TikTok jest tylko do ogłupiania młodzieży na zachodzie u siebie wytną ten rak.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zuben: I czym się różni taki TikTok od oglądania za dzieciaka durnych przeróbek na YT, Jackass i inne śmieci, którymi byli karmieni milenialsi?
   Wtedy też starsze pokolenie mówiło to samo. Po prostu niektórzy powtarzają cykl zamieniając się w swoich starych xD

 •  

  pokaż komentarz

  Chińczycy wiedzą co robią. Zachód upada, idiokracja się rozpędza, Afryka dzika, Ameryka Południowa niespecjalnie się liczy - Chińczycy niedługo będą największym mocarstwem i zaczną dyktować warunki reszcie świata.

 •  

  pokaż komentarz

  chiny robią dobry ruch, aby jakoś uratować młode pokolenia od tego całego szajsu w sieci zaczynając od uzależnień w grach, a dalej mikrotranzakcji w nich (chiny to ich mają na potęgę) po właśnie te szajsowate stronki, na których coraz więcej nastolatków szuka "idoli, inspiracji"... tak samo jak wycieli idoli co się wzorują na kpop z publicznych wystąpień, pokazów itd. Chiny doskonale widzą, że młodzież się cofa i jak czegoś nikt nie zrobi, to będzie porażka cywilizacji. Normalnie rządowi chodzi o to by społeczeństwo było głupie bo takim łatwiej się rządzi, ale że tam jest inna polityka to ogarniają swoich robotników ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Ciągle słyszę o porno na tiktok a nigdy tego nie widziałem. Nawet nie wiedziałbym jak to znaleźć

 •  

  pokaż komentarz

  Chiny zawdzięczają swoją pozycją gospodarczą i rozwój właśnie przyjęciu pewnych zliberalizowanych form życia, konsumcji ect. Jeśli partia będzie chciała to cofnąć byle by nie było zbyt japońsko i koreańsko będzie to miało reperkusje w gospodarce, innowacyjności ect. Nie da się iść w koncufjański konserwatyzm. Pokolenie jednego dziecka zbudowało wysoki standard życia, oraz start( pozdro dla was lokalne konserwy chcące rozrodu, pwodzenia w rozwoju), więc próba cofnięcia, ba zlikdiwdowania tego i to nie do czasów Mao, tylko przedmaoistowskich może spowodować, ze to po prostu skończy się stagnacją i krachem. Coraz wiecej zysku przynosi przemysł lekki, innowacje typu Xiamoi Huawei. I rozumieją to wszyscy, tylko nie Puchatek.