Zrzutka.pl zbiera pieniądze dla Grzegorza Brauna.100.000 zł i ciągle rośnie.

Zrzutka.pl zbiera pieniądze dla Grzegorza Brauna.100.000 zł i ciągle rośnie.

"Jest zmorą Covidowej Koalicji rodem z Magdalenki stąd ta bezprecedensowo wysoka kara nałożona na niego przez Prezydium Sejmu"

 •  

  pokaż komentarz

  Ogólnie to chciałbym żeby politycy jakoś odpowiedzieli jednak za te zbrodnie nadmiarowych zgonów, bo inaczej tego się nie da nazwać. To wszystko powiązane z problemami psychicznymi i samobójstwami które też w jakimś stopniu są związane z taką a nie inną polityką. Ktoś za to odpowiada, może nie bezpośrednio ale pośrednio się przyczynia do tego. Natomiast jeśli chodzi o nadmiarowe zgodny to bezpośrednio. Dodam że odpowiedzialnością nie jest zwolnienie z funkcji ministra.

 •  

  pokaż komentarz

  Pomimo że dość daleko mi do Brauna cieszę się że otrzymał on takie wsparcie gdyż mimo całej swojej kontrowersyjności często zwraca uwagę na bardzo ważne rzeczy kiedy inni nie mają odwagi. Pisałem już na ten temat w innym znalezisku, pozwolę sobie przekleić:

  Nie popieram poglądów Brauna jednak ciężko nie przyznać mu racji jeśli mówi że nieudolne działania rządu doprowadziły do śmierci 150 tys. Polaków (posłuchajcie całości wystąpienia). Również jestem zdania że przesadził zwracając się wprost do Niedzielskiego takimi słowami z mównicy sejmowej, ale kara jest zdecydowanie nieadekwatna do czynu, tym bardziej że w szerszym kontekście nie była to groźba a ostrzeżenie.

  Zauważcie że kiedy Kaczyński wszedł na mównicę "bez żadnego trybu" i zaczął wyzywać posłów opozycji od morderców, zdradzieckich mord i kanalii nie poniósł żadnej odpowiedzialności. Obecny wtedy marszałek pozwolił mu wygłosić to wystąpienie przy włączonym mikrofonie. Co ciekawe w przypadku Brauna mikrofon jest zawsze wyłączany w momencie kiedy kończy mu się czas bez możliwości dokończenia choćby zdania, podczas gdy innym daje się swobodnie dokończyć wypowiedź nawet jak są posłami opozycyjnymi.

  Braun to katol i szur, ale uważam że każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy, nawet jeżeli są one kontrowersyjne. Na tym polega wolność słowa. Taka kara dla Brauna to niebezpieczny precedens na który nie można pozwolić, najpierw Braun, potem cała Konfederacja,a potem co? Bardzo możliwe że właśnie Lewica, wtedy już nie będzie tak super, prawda?

  W związku z tym postanowiłem wpłacić symboliczne 5 zł w ramach protestu przeciwko represjonowaniu ludzi nieprzychylnych władzy za obnażanie jej nieudolności i wyrażanie swoich poglądów.

 •  

  pokaż komentarz

  Bez sensu. I co, każdy jego wyskok zakończony karą będzie lądował na "zrzutce"? Przypuszczam, że z czasem te kary zaczną mu dawać jeszcze większe jak zobaczą jaki to ma społeczny odzew.

  Zamiast tego należałoby się zastanowić czy prócz pięknego gadania ten Pan rzeczywiście może coś zdziałać na rzecz odsunięcia tych bandytów, złodziei i morderców od władzy.

 •  

  pokaż komentarz

  Brawo Panie Grzegorzu( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: wykop.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Informacja dla tych ktòrych bolą cycki.

  źródło: ei_1632217073989.jpg