Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Citroën Ami jest już na rynku rok. Czy to się w ogóle sprzedaje?

Citroën Ami jest już na rynku rok. Czy to się w ogóle sprzedaje?

Citroën świętuje pierwszą rocznicę modelu Ami. 2-osobowy elektryczny model początkowo pojawił się we Francji, ale stopniowo debiutował na kolejnych rynkach. Jest już dostępny we Włoszech, Hiszpanii, Belgii i Portugalii.

 •  

  pokaż komentarz

  Citroën Ami może być zamkniętą i ogrzewaną alternatywą dla roweru lub skutera a jednym z głównych czynników skłaniających do zakupu jest cena wynosząca 6990 euro (ok. 32 tys. zł). Małego elektryka o zasięgu 75 km można mieć także za 19,99 euro miesięcznie. Zamówienia dokonamy w całości przez internet lub w sieciach Fnac-Darty.

  19,99 euro miesięcznie ? Bez kruczków ?

  U nas to pewnie by było "Już od 399zł miesięcznie", 15k wpłaty początkowej i umowa na 4 lata

 •  

  pokaż komentarz

  Ta cena to jeden z głównych czynników nikłego zainteresowania tym czymś. W małych miejscowościach to porażka, pomiędzy tymi miejscowościami masz drogi z ograniczeniem do 80km/h i 99% to jednopasmowe, kręte ścieżki no katastrofa. Rano ludzie się spieszą do pracy, popołudniu wracają do domów robiąc przy okazji zakupy. Te rodziny o których mówi Citroen to chyba z reklamy. Bogaci maja w dupie i jeżdżą Tesla i Audi/Bmw z górnej półki, gdzie Tesla ma być wykładnikiem posiadanych pieniędzy. Pozostali ledwie wiążą koniec z końcem patrząc na ceny ropy i sami naprawiają swoje 206/207 czy inne Golfy. Obserwacje poczynione po siedmiu latach mieszkania w Alzacji.

 •  

  pokaż komentarz

  3009 euro dokładnie pierwsza wplata.