Dlaczego imigranci z Azji Środkowej wspierają antyimigrancką partię

@ksobotka youtube.com #niemcy #imigranci #rosja

AFD (Alternatywa dla Niemiec) to radykalnie prawicowa, antyimigrancka partia, która w niedzielnych wyborach do Bundestagu najprawdopodobniej znów przejdzie 5% próg. Dużą grupę ich wyborców stanowią rosyjscy Niemcy, którzy przyjechali do ojczyzny swoich przodków z Rosji oraz Azji...

 •  

  pokaż komentarz

  Bo w Rosji mają doświadczenie z Czeczenami. My również je już mamy. Dodatkowo należy w tej partii oczekiwać ludzi z Azji Płd znaczy hindusów. Ten link już nie działa. Nie ma go w webarchive. Tu była cała strona o tym, jak pakistańskie gangi (grooming gangs) od lat 80 prześladowały hinduskie dziewczęta w UK, tzn lista linków do artykułów i skanów papierowych gazet.

  https://www.sikhanswers.commodern-youth-issues/what-is-the-reality-of-muslim-men-sexually-grooming-non-muslim-young-girls/

  To powiedziawszy, jakakolwiek polityka antyimigrancka obejmie również Polaków, bo inaczej szwaby będą miały sankcje za rasizm. A jakakolwiek przeciw socjalowi? LOL. Obejmie również szwabów. Witamy w modelu multi-kulti.

  •  

   pokaż komentarz

   @empty_silence: ale ci rosyjscy Niemcy sami byli wysiedleni. de facto mieszkając u siebie byli obcy. Teraz wrócili do Niemiec, gdzie znów są niby skądś. Pomimo wszystkiego wielu z nich to zwolennicy partii antyimigranckiej.

  •  

   pokaż komentarz

   ale ci rosyjscy Niemcy sami byli wysiedleni. de facto mieszkając u siebie byli obcy. Teraz wrócili do Niemiec, gdzie znów są niby skądś. Pomimo wszystkiego wielu z nich to zwolennicy partii antyimigranckiej.

   @globalista: No i? Ludzie po doświadczeniu innych kultur stają się rasistami lub co najmniej nie tolerancyjni. Ludzie co nie wyjechali z wiochy znają inne kultury od strony dorobku kulturowego omawianego na lekcjach, a nie od praktyki. Odpowiedziałeś sobie na pytanie. Zobaczyli, przeżyli i nie chcą tego tam, gdzie aktualnie mieszkają. Skoro są w Niemczech Niemcami, jest szansa, że antyimigranckie ustalenia ich nie obejmą, a nawet jeśli, to że są/będą furtki co ich obejmą (dodatkowe "punkty" za znajomość języka/wykształcenie/rodzina).

   Przykładowo dla nas tą furtką jest to, że w czasie covid, Niemiec czarterował samolot dla ukraińskich pracowników, a wg artykułu o brytyjskiej farmie, NIKT nie zjawił się pomóc na zbiór, jak zabrakło Polaków. cd furtki w Holandii mniej polaków jest na zasiłku niż Holendrów. Po prostu w razie antyimigranckich obostrzeń zrobią furtki dla wschodnich europejczyków, albo im niewykwalifikowane prace padną.

   Ile to Polaków pracowało za granicą lub co najmniej ma rodzinę? A ogólnie mamy większość przeciwników imigracji na styl zachodni tj "z moralnego obowiązku" i głównie islamskich krajów.

 •  

  pokaż komentarz

  Bo Związek Radziecki był komunistyczny z wierzchu, a w istocie był bardzo konserwatywny i po swojemu narodowy

 •  

  pokaż komentarz

  Swoją drogą Rosja ma piekną forpocztę nad Renem. Jeszcze AFD wykręci dobry wynik w niedziele

 •  

  pokaż komentarz

  Bo przywieźli z sobą kulturę polityczną dzikich krajów?