Przeraźliwe hałasy straszą dzieci na placu zabaw

Jeden z mieszkańców Rzeszowa nie może pogodzić się z sąsiedztwem placu zabaw. Z relacji rodziców wynika, że chce wypłoszyć dzieci, puszczając dźwięki przeraźliwego stukania i wiercenia.

 •  

  pokaż komentarz

  Wszyscy w materiale mówią o uciążliwym sąsiedzie, ale to plac zabaw jest uciążliwy. Jak można komuś pod oknem walnąć coś takiego i sprowadzić dziesiątki wrzeszczących cały dzień bachorów?
  Facet jest i tak święty. Bardzo mu współczuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @xp17: Obstawiam stówkę, że dziecka "matki Jolanty" p$%?ę darły wniebogłosy i się chłopu nie dziwię.

  •  

   pokaż komentarz

   @fiveoglock: Ja mam plac zabaw 100 metrów od okien i pracuję normalnie tylko dzięki zakupowi słuchawek z ANC.
   Ten nieszczęśnik ma wielki plac zabaw 10 metrów od ogrodu. Mieszkańcy osiedla urządzili mu piekło, a sami pozbywają się bachorów ze swojego domu. dzieciaki nie potrafią normalnie rozmawiać, one się drą na cały regulator.
   Oczywiście jest wrogiem wszystkich, ale nikt nie myśli o tym co zrobiono z jego życiem.

  •  

   pokaż komentarz

   dzieciaki nie potrafią normalnie rozmawiać, one się drą na cały regulator.

   @xp17: Powielają styl "dialogu starych". Darcie mordy - klasyka u patologii. Też mam za oknami "plac zabaw". MaDki wyparły normalne matki z dziećmi. Wrzeszczą k?!%a jak szympansy na wybiegu. W sumie ciekawy temat do badań dla socjologów i psychiatrów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @fiveoglock: Ale jak widzisz - media, władze, wszyscy są za tym terrorem. Nikt nie ma odwagi przeciwstawić się bombelkom - przyszłość narodu. Kolejne włądze wmówiły tym durniom, że są największym skarbem. Z faceta broniącego swojego życia i domu zrobili świra w reportażu.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale jak widzisz - media, władze, wszyscy są za tym terrorem. Nikt nie ma odwagi przeciwstawić się bombelkom - przyszłość narodu.

   @xp17: Socjalizm promuje takie sp$@!@##iny. Upośledzone zwierze nie znajdzie partnera, nie zapoluje, nie przekaże swojego dna. Karm upośledzone zwierzęta...

  •  

   pokaż komentarz

   @xp17: Bzdura. Też mam plac zabaw pod oknem i nigdy mi to nie przeszkadzało. Nigdy nie było tak głośno, żebym kiedykolwiek zwrócił na to uwagę ( bardziej wk%$?iający są "ławeczkujący" palacze - chwila moment i w całym domu śmierdzi fajami ) Poza tym na placu można zamontować ekrany dźwiękochłonne i po problemie.

  •  

   pokaż komentarz

   @xp17: No i lecą minusy. Życzę wam szmaty życia przy placu zabaw.

 •  

  pokaż komentarz

  Gość mógłby puszczać dźwięki o wysokiej częstotliwości, które słyszą tylko dzieci. Wtedy nie przeszkadzałby dorosłym...