Kolejna ofiara śmiertelna na polsko-białoruskiej granicy

Kolejna ofiara śmiertelna na polsko-białoruskiej granicy

@4x80 salon24.pl #polska

Jak informuje Straż Graniczna, jeden z mężczyzn pomimo reanimacji prowadzonej przez patrol oraz zespół karetki pogotowia zmarł (prawdopodobnie na zawał serca). Kolejny z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 jest w szpitalu.

 •  

  pokaż komentarz

  Takie wiadomości powinny być publikowane przez wszystkie media by informacja poszła w świat czym się kończy nielegalne przekraczanie polskiej granicy. Może to przystopuje tych nachodźców, że przez ich głupotę grozi im śmierć.

  •  

   pokaż komentarz

   @4x80: Najlepiej żeby iracka albo syryjska TV albo Aljazeera pokazała takie informacje. Nasze ambasady w krajach nachodzców też powinny takie informacje przekazywać i organizować kampanię na facebooku z przekazem:
   Nie przyjeżdżajcie, ci którzy nielegalnie próbują przekroczyć granicę giną a poza tym to za chwilę będą ogromne mrozy i umrzecie z wyziębienia jak będziecie koczować w lasach.
   Tak naprawdę to by dużo nie kosztowało a prawdopodobnie było by lepsze tańsze niż trzymanie masy ludzi przy granicy i odszkodowania za straty z tyt. stanu wyjątkowego.

  •  

   pokaż komentarz

   Może to przystopuje tych nachodźców, że przez ich głupotę grozi im śmierć.

   @4x80: Nieźle ci Orwell wjechał, miłośniku niewoli. Ale zgadzam się, niech idzie w świat, jakimi bandytami są polskie służby.

  •  

   pokaż komentarz

   Nieźle ci Orwell wjechał, miłośniku niewoli. Ale zgadzam się, niech idzie w świat, jakimi bandytami są polskie służby.

   Jakiej niewoli, rozwiniesz?

   Ci ludzie są legalnie na terenie Białorusi z wizami turystycznymi i osobiście nie znam odpowiedzi dlaczego idą nielegalnie przez zieloną granicę ryzykując życiem skoro tylko w ostatnim czasie wydano chyba z 800 tysięcy zezwoleń na pracę w Polsce. Przecież mogą iść do konsulatu i aplikować o wizę.

   @piespolny:

  •  

   pokaż komentarz

   Najlepiej żeby iracka albo syryjska TV albo Aljazeera pokazała takie informacje.

   Za dużo od nich wymagasz, a skoro ja i ty to wiemy to jaki oni poziom reprezentują?

   @FMWFMW:

  •  

   pokaż komentarz

   @4x80: Jak patrze na urzędników to mam wrażenie, że mają wszystko po prostu w dupie. Wiesz przeprowadzić taką kampanię to trzeba wydać jakąś kasę, podjąć jakąś decyzję a może się okazać, że decyzja będzie błędna. To taki urzędnik jeden z drugim mówi: nie da się.
   Czemu byś się nie przyjrzał to tak działa urząd żeby najlepiej nic nie robić a jak już coś trzeba zrobić to żeby był dupochron dla urzędnika. Z tego myślenie wynika też to, że uzbrojenie kupujemy z półki a nie tworzymy sami. Z półki masz gwarancje sukcesu nikt nie zarzuci niegospodarności itd a tworzyć własny to jest ryzyko więc poco się wychylać.

  •  

   pokaż komentarz

   @4x80: Wyj@!$ne w tych uchodźców chłopie. Wykorzystywanie niewinnych ludzi do wojny hybrydowej. Do tego chcą przekroczyć granicę nielegalnie...

  •  

   pokaż komentarz

   @piespolny: niezłą dwójmowę robisz udając że ci dywersanci i gwałciciele/terroryści to biedni uchodźcy... tylko że zapłącili kasę aby zamiast do "najbliższego kraju" sobie jechać na wakację na Białoruś a potem myślą że im wolno bez pytania Polaków/Polski wpakować się na nasz teren.

   Double A two plus good. Wstydź się.

  •  

   pokaż komentarz

   @4x80: nic ich nie przystopuje.
   Przecież ktoś ich tam zwozi celowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejna ofiara śmiertelna na polsko-białoruskiej granicy

  źródło: mam to w supie.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Mam nadzieję że to Białorusini płacą za akcje ratunkowe i pogrzeby tego ścierwa.