Andrzej Duda o UE: koncepcja budowania wspólnoty gospodarczej została

Andrzej Duda o UE: koncepcja budowania wspólnoty gospodarczej została

- Ta koncepcja budowania wspólnoty gospodarczej, przyjaźni, została w ostatnich latach zastąpiona przez jakieś ideologiczne parcie, zmuszanie narodów, żeby przyjmowały zasady, które są im obce i nie leżą w ich kulturze i tradycji. Moim zdaniem dlatego Brytyjczycy powiedzieli nie -...

 •  

  pokaż komentarz

  Zamiast wspólnoty węgla i stali, jest niebinarny jednorożec

  pokaż spoiler Andrzej to jebnie

 •  

  pokaż komentarz

  obce to mi jest jego podejście do tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy jest jakaś opcja żeby tego kolesia wysiodłać z zajmowanego stanowiska? przecież to tylko zwykły urzędnik ¯\_(ツ)_/¯

 •  

  pokaż komentarz

  Mam wrażenie, że on bardziej niż do lgbt to się odnosi tutaj do imigrantów na granicy. Powołuje sie na Brytanię, a ta się rzucała o imigrację, a nie o lgbt.

  Co do szantażowania pieniędzmi (odebranie finansowania) jak "nie zmienisz" czyt nie skłamiesz w sprawie swojego światopoglądu, to jest to zwykłe sk$%@ysyństwo, które łatwo obrócić przeciwko każdemu, w zależności co będzie ideologicznie modne za 10 lat.

  Takie podkurw#$nie ludzi zwróci się przeciwko lgbt. Ile razy USA wprowadzały jakieś światopoglądowe sankcje, to grupy, ktore miały być przez nie chronione musiały uciekać z osankcjonowanego państwa, by ratować życie. Co do Europy - odpowiedź na przepisy o wolności religijnej w miejscu pracy, ingerujące w dress code czy o oddzielności kobiet i mężczyzn? Nie zatrudnianie muzułmanek. Odpowiedź na przerwy na modlitwę itd? Wk$%@ reszty pracowników.

  Co do Polski: mamy grupę, którą cechuje chłód i lekka odraza do lgbt. Ale mamy też takich co mogliby ich zaatakować. Przez kwestię finansowania zostały w to wciągnięte osoby spoza tematu. Właśnie zwiększa się pierwsza, a druga "dostaje powód".

  - Nie możemy zamknąć tej kopalni. Jeśli byśmy ją zamknęli, to byśmy musieli kupować prąd z Niemiec. Może o to chodzi? - powiedział Duda na temat sytuacji z kopalnią w Turowie i sporem z Czechami.
  ...Czechy zwykle dobrze się dogadywały z Niemcami, patrząc od czasów II wojny.

 •  

  pokaż komentarz

  To co on przyjmuje za "naród ze swoimi zasadami, kulturą i tradycją" to o najwyżej rojenia wyjęte ze śmierdzącej stęchlizną kruchty w wiejskim kościele gdzieś w dawnej Galicji, co jest dla milionów Polaków czymś na tyle obcym, że złamanego grosza za to nie dadzą.