Turcja twierdzi, że w Europie zaginęły setki tysięcy dzieci-migrantów.

Turcja twierdzi, że w Europie zaginęły setki tysięcy dzieci-migrantów.

@Kolekcjoner_dusz wydarzenia.interia.pl #swiat #europa #turcja #imigranci #uchodzcy

Serap Yasar, delegatka Turcji na Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy utrzymuje, że w Europie zaginęły setki tysięcy dzieci-migrantów.

 •  

  pokaż komentarz

  Po pierwsze "siedemnastoletni" "uchodźcy" "starzeją się" gdy to konieczne.
  Po drugie - kwestia statusu 13, 14 letnich żon, które Europa musi uznać.
  Po trzecie - ona może wcale się nie mylić:) Podczas fali z 2013-2016 były sytuacje, gdzie imigrant zasłaniał się małym dzieckiem w stronę uzbrojonych kordonów w Grecji czy na Węgrzech. Żaden nie upośledzony rodzic by tego nie robił (tak, demonstracji politycznych w Europie to też dotyczy, ale rzadko są w opozycji do uzbrojonej służby mundurowej, by dziećmi w stronę karabinów wymachiwać). Prawicowe media zaczęły węszyć o co chodzi. Otóż te dzieci czasami są bez jakiejkolwiek swojej rodziny. To takie akcesorium dzięki któremu zdobycie socjalu jest pewniejsze, bo pomoc małym dzieciom w pierwszej kolejności. Po przekroczeniu granicy, "uchodźca" spier@#la, a dziecko jest porzucone - jeśli ma szczęście. Te dzieci niczyje to był przedmiot porwań/handlu z prawdziwych obozów, wtedy koło Syrii. Te dzieci, co mają pecha, są oddawane do handlu ludźmi.

  Debile od przyjmowania "uchodźców" do Europy mają to na sumieniu.

 •  

  pokaż komentarz

  Turcja niech sobie przypomni Smyrne (i w ogole wejscie do Grecji), Ormian i inne swoje akcje, zanim otworzy ryja. (Przez "Turcje" mam na mysli zarowno ich politykow jak i szeregowych tureckich januszy). Jeb...ni siepacze.

 •  

  pokaż komentarz

  Pewnie porównali listy do zasiłków z stanem faktycznym

 •  

  pokaż komentarz

  Może bilgej, kolega epsteina coś wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  źródło: memy.pl