Szpital jest zawalony dziećmi z COVID

Tak się kłamie i straszy dla pieniędzy

 •  

  pokaż komentarz

  "Te dzieci, które poszły do stacjonarnej szkoły czy przedszkola, powymieniały się tak ekstremalnie wirusami, że gabinety są zawalone"

  Wiadomo przecież, że wcześniej nie było szkół, a dzieci spędzały całe swoje życie na strychu.

  •  

   pokaż komentarz

   @pakokakalako: zestresowane i zastraszone dzieci sięgają po alkohol !!!

   źródło: 0_1_94045_Prowiant_do_szkoly_przez_pluszowymis.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @pakokakalako: rok w rok we wrześniu jest 'ekstremalna wymiana wirusów'. Jedni łapią wcześniej, inni później, każdy jakoś na te wirusy reaguje. Czy absencja jest wyższa niż wcześniej? Jest. Ale od powrotu dzieciaków do szkoły wbijamy do głowy rodzicom, żeby nie wysyłali przeziębionych na lekcje, tylko zatrzymali w domu. Wcześniej po prostu kichali w szkole, teraz zostają na tydzień poza nią ¯\_(ツ)_/¯.

   Natomiast 'zawalenie gabinetów pediatrycznych' w drugiej połowie września to norma, nie wyjątek. Kolejna fala będzie już w sezonie grypowym. Styczeń/luty, plus/minus miesiąc, zależy od regionu.

  •  

   pokaż komentarz

   @dingus13: Holenderskie dzieci noszą piwka w plecaczkach?

 •  

  pokaż komentarz

  Nagłówki i przekaz dzisiejszych mediów głównego ścieku:
  - arktyczne mrozy (-15)
  - afrykańskie upały (+30)
  - wichury pustoszą kraj (wiatr 50km/h i łamiące się gdzie nie gdzie stare drzewa)
  - gwałtowne załamanie pogody (deszcz)
  - armagedon na drogach (prószy śnieg)
  - upały stulecia (+32)
  - czwarta fala to już tsunami (+50 pozytywnych wyników testu)
  - dwukrotny wzrost zachorowań (+50 pozytywnych wyników testu)
  - dzieci masowo chorują na kowid (bo mają katar - praktycznie nie testuje się dzieci - i dobrze)
  - dziesiątki antyszczepionkowców przeszło przez Warszawę (tysiące szczepiących siebie i dzieci, a prostestujących przeciwko zamordyzmowi. Wśród nich zaszczepieni na kowid)
  - poseł Braun zrobił burdę w urzędzie rejestracji leków (wszedł, wpuścili go, dostał kawę, poprosił o dokumenty w ramach kontroli poselskiej, nie otrzymał ich, wyszedł, nagranie z kontroli zamieścił w sieci)
  - pacjent wszczął burdę w przychodni (domagał się swoich praw)
  - organizacje pracodawców są za restrykcjami wobec nieszczepionych (jedna, zrzeszająca spółki skarbu państwa, banki, kilka zachodnich korporacji i spółki w których zarządach siedzą partyjniacy)
  - ponad 100 fundacji podpisało się pod projektem...(ponad 100 fundacji słupów z tymi samymi osobami w zarządach)
  - "co Pan mówi, Unia nie chce, aby jej prawo było ponad polskim" (2012)
  - "co Pan mówi, polskie prawo nie może być ponad Unijnym" (2021 - ta sama stacja)
  itd, itd...

 •  

  pokaż komentarz

  Nie testujemy, nie robimy badań, dzieciaki mają biegunki, katar (czyli to co zwykle mają o tej porze roku) ale na pewno to covid. Wystarczy powiedzieć medialną nazwę choroby i dramatyczny artykuł gotowy.

 •  

  pokaż komentarz

  W Polsce w mediach zaczęli podawać liczbę osób, która trafiła do szpitala "z covid".

  Nie chorych na covid, a z covid. Koleś trafiający do szpitala ze zawałem, mający wirusa bezobjawowo jest chorym z covid. A w dodatku jak nieszczepiony, to już w ogóle idealny przypadek do statystyk. ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  pokaż komentarz

  Uwaga, to straszne! Dzieci mają katar, a rodzice nie chcą żeby ten katar nazwać covidem i wysłać rodzinę na kwarantannę! I te dzieci bezczelnie przechodzą ten katar BEZ TESTU, tak nie może być!!!!

  Pomijam już, że ta historia się nie spina, bo to lekarz decyduje o teście i rodzic nie może po prostu odmówić.

  •  

   pokaż komentarz

   Pomijam już, że ta historia się nie spina, bo to lekarz decyduje o teście i rodzic nie może po prostu odmówić

   @jamtojest2: Oczywiście, że ma prawo odmówić. Jak lekarz zechce Ci zrobić lewatywę, wyciąć migdałki albo zaszczepić na HBV, to nie będziesz miał nic do gadania?

  •  

   pokaż komentarz

   @jednorazowka: Nie ma prawa. To nie jest zwykły zabieg medyczny, tylko podlega pod ustawę o zwalczaniu i zapobieganiu chorobom zakaźnym. Jest podejrzenie, masz skierowanie na test i nie masz prawa odmówić.

  •  

   pokaż komentarz

   @jamtojest2: Wątpliwe, nie masz obowiązku poddawać się inwazyjnemu badaniu medycznemu ani jakiemukolwiek badaniu, zwłaszcza pchaniu jakichś patyków do nosa na których uj wie co jest. Ludziom przecież po tym węch zanikał, to nie jest obojętne dla organizmu. Nikt cię nie może do tego zmusić, choć na pewno większość będzie chciała wmówić że nie masz wyboru.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: To idź do sądu. Ja mówię co jest w przepisach, czy to jest słuszne czy nie to już inna sprawa. To jest traktowane tak samo, jak kwarantanna. Niby nikt nie może zabronić wychodzenia z domu, a jednak to robią i dają kary.

  •  

   pokaż komentarz

   @jamtojest2: No i lepiej iść do sądu niż dać się uszkodzić jakimś szemranym testem który nawet naukowo nie ma żadnego potwierdzenia w zastosowaniu. Dzisiaj pójdziesz na łatwiznę, a za kilka lat będzie płacz co się stało. Nie można się im dać, a te uje działają niezgodnie z prawem. A jeśli zrobią nowe prawo łamiące konstytucję, to też trzeba się temu sprzeciwiać. Inaczej skończymy jak chińczycy.