Kim jest Robert Mazurek?

Kim jest Robert Mazurek?

@Wirtualnemedia_pl wirtualnemedia.pl #polska #kultura

Z redakcji odchodził i wracał. Nagród dziennikarskich nie przyjmuje. Jego wywiady nie ocieplają wizerunku polityków. Przez 20 lat wyśmiewał ich w rubryce prowadzonej na łamach aż pięciu tytułów. Prywatnie z wieloma jest na stopie koleżeńskiej, co pokazały niedawne urodziny.

 •  

  pokaż komentarz

  Kim jest Mazurek?

  Ot kolejna figura na scenie medialnej robiąca pozory że walczy z systemem. A prawda jest ta sama- po wywiadach piją razem wódę.

  •  

   pokaż komentarz

   @K41M: Ale tak w sumie, to czego oczekujecie? Ma być zaciekłą opozycją do każdej władzy, ma pluć na każdego polityka jakiego zobaczy?
   Jest publicystą prywatnych mediów a nie sędzią, nie musi być ani obiektywny, ani bezstronny. Co więcej, nie może kimś takim być, bo nie da się robić publicystyki bez posiadania własnego zdania.
   A czy to, że pije wódkę z politykami sprawia, że w swoich programach nie zdaje im trudnych pytań? Bo do póki nie wyciekły zdjęcia z urodzin, jakoś powszechną opinią było, że grilluje wszystkich, a teraz nagle się okazuje, że nie grillował?

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde: może tak na początek oczekuje od goscia kręgosłupa moralnego, a w sumie lista jest dłuższa.

  •  

   pokaż komentarz

   @K41M: A co niemoralnego zrobił? Wam na prawdę już chore urojenia wchodzą, a potem będziecie p$?@$$#ić, jak to politycy nie dzielą narodu, gdy sami macie mentalność dziecka... Czy w waszym świecie, niewykonalnym jest aby lubić kogoś ale nie zgadzać się z jego poglądami albo z tym co robi?
   Sami sobie wyobrażacie jakąś idiotyczną wizję świata a potem jesteście oburzeni, że ludzie w niej nie chcą żyć, a nawet więcej, leje się tutaj czysta hipokryzja, bo o ile nie jesteś sp$?@$$#iną z piwnicy, to nie wybierasz sobie kolegów na podstawie ich poglądów politycznych, a wymagasz tego od innych ludzi, zapewne pod argumentem, że to politycy i dziennikarze, im nie wolno mieć praw wolnego człowieka.
   Więc jeszcze raz zapytam: czy to, że Mazurek pije wódkę z politykami sprawia, że jego niewygodne pytania w cale nie są niewygodne? Czy jakiś polityk ośmieszony w jego programie, nagle przestał być ośmieszony bo przecież on z nimi pił wódkę?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @K41M:

   A może na początek zadaj sobie pytanie, że skoro tak podważono jego neutralnosc to skąd masz pewnosc czy pytania nie były ustalone?
   Ale ty w ogóle czytasz co piszesz? xD Kto kiedykolwiek powiedział, że on jest i ma być neutralny i obiketywny? Już ci w pierwszym poście napisałem, że on nie jest sędzią, że ma zachowywać neutralność, jest dziennikarzem i publicystą, on musi mieć własne zdanie bo inaczej by pracować nie mógł, a wy dalej z dupy wyciągacie, że publicysta to powinien zawsze być w opozycji do wszystkiego xD
   I bardzo bym chciał wiedzieć, jakie procesy w mózgu muszą zajeść, by wymyślić tak niedorzeczną bzdurę jak

   skąd masz pewnosc czy pytania nie były ustalone?
   Dokładnie, przyszedł sobie pan Pawlak, rzecznik praw dziecka i się umówił, że Mazurek ma mu wytknąć i udowodnić kłamstwo które go skompromituje.
   Trzaskowski też pewnie na kolanach prosił, żeby go Mazurek skompromitował na miesiąc przed wyborami prezydenckimi, Wielgus to pewnie mu lache zrobiła, za możliwość zrobienia z siebie idiotki, PISowskie miernoty pchają się drzwiami i oknami, żeby przyjść i dać się ośmieszyć publicznie, bo to wszystko jest ustawione, TEATR DLA GOJÓW.

  •  

   pokaż komentarz

   @K41M który dziennikarz jest neutralny?

  •  

   pokaż komentarz

   Ot kolejna figura na scenie medialnej robiąca pozory że walczy z systemem.

   @K41M: można Mazurka lubić albo nie lubić, ale wielkiego antysystemowca nigdy z siebie nie robił

  •  

   pokaż komentarz

   @K41M: kiedy tworzyl pozory ze walczy z systemem? Slucham czasami jego wywiadow i to po prostu dosc dociekliwe wywiady z politykami wszelkich opcji. Tylko i az tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   jak to politycy nie dzielą narodu, gdy sami macie mentalność dziecka...

   @Tasde: to nie politycy dzielą. Oni tylko wykorzystują to co już jest i to co się dzieje niezależnie od nich. To nie politycy budują bańki informacyjnie, narracje my-oni, zasady wyłączonego środka itd. . To tylko fala na której płyną. A falę buduje samo społeczeństwo. Przy oczywiście silnym wsparciu mediów i współczesnej komunikacji (*).

   Politycy nie robią “teatrzyku” (dla gojów - to już w ogóle facepalm) bo tak sobie wymyślili i realizują jakiś Plan. Po prostu robią szopkę bo tłum tej szopki oczekuje, bo to się sprzedaje w mediach.

   * - jeżeli już ktoś usilnie szuka tego Złego, Stojącego Za Wszystkim to są to współczesne media, koncerny medialne i technologiczne. Tyle że nie robią tego bo mają do osiągnięcia Cel. Po prostu dla nich klikalność jest bogiem. A klikają się skrajne emocje, konflikty, walki, wojny obozów, my-oni, zagrożenia itd. A nie to że politycy ze sobą siedzą i gadają.( @K41M FYI)

  •  

   pokaż komentarz

   @K41M: jakby był nie przystępny to by do niego nie chodzili.

  •  

   pokaż komentarz

   @K41M: co Ty i te 100 plusów ma w głowie

   Naród plemienny, nie zasługujecie na normalność

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde: Nie ma co tutaj odpisywać tym imbecylom.
   Ja jeszcze chciałem dodać, że udział w jego wywiadzie nie jest obowiązkowy więc z tymi ludźmi trzeba chociażby utrzymywać relacje żeby chcieli wziąć udział w rozmowie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde: w końcu ktoś mówi coś rozsądnego i dostaje za to plusy :D nie wiem, jak dla mnie zdecydowanie wolałbym taki klimat w kraju, w którym ludzie się nie nienawidzą i szanują nawzajem. Wypok sra na podziały, a potem nagle wielkie zdziwienie, politycy i dziennikarze mogą się lubiec (ʘ‿ʘ)

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde: @rabbbit83: @Magnolia-Fan: @K41M:

   Z dedykacją dla mazurka od jego bliskiego znajomego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Tak, to jest normalne, że nie gadasz z bandytami
   Nie zapraszasz ich do domu, nie odwiedzasz ich samych
   Kto z kim przestaje, takim się staje
   Na zawsze to w każdej jednej głowie zostaje
   Myślę, że jest w tym coś żenującego
   Odwiedzać gospodarza dzieci mordującego
   W imię imperialnych bredni, to pomysł nieprzedni
   Nie tłumaczy to święto, dzień powszedni

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde: Edit: prześmieszne jest to, że w PO zawieszono 2 gości, ale tylko dlatego, że sprawa wyszła na jaw. Gdyby nie to, to nikt by nie miał problemu z tym, że siemoniak i budka jednak potrafią przebywać z politykami przeciwnej opcji i na nich nie pluc :D

  •  

   pokaż komentarz

   @kraggthegrimm: Ja to wiem, z zastrzeżeniem że media też tylko żerują na podziałach bo pokazują ludziom to co ci chcą oglądać, a to społeczeństwo uwielbia podziały i samo do nich dąży, przy okazji oskarżając wszystkich dookoła, że to ich wina.
   @pablosik: Dokładnie, nie jest obowiązkowe i wielu ludzi odmawia przyjścia, niektórzy są odważni i się sami przychodzą zaorać a potem ktoś będzie mówił, że typ co przyszedł, ośmieszył siebie, partie i sprawę to wszystko ustawione. Przecież to jest paranoja.

  •  

   pokaż komentarz

   @K41M: ale dlaczego dziennikarz miałby w ogóle walczyć z jakimkolwiek systemem? :D

  •  

   pokaż komentarz

   @PIT-9 mialo być chyba liczba mnoga( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @to_znowu_ja: Brawo, a teraz jeszcze dojdź do skąd inąd prostego wniosku, że nie każdy kto jest w PiS jest bandytą od przewałów premiera i jego kolegów. Partie polityczne to organizacje mające po kilkadziesiąt tysięcy osób i przypisywanie im wspólnych win za wszystko, to infantylność wtórna. Jak cie Polak okradnie, to nie rozmawiasz już z żadnym innym Polakiem, bo to złodzieje?
   @000loki: Ale nie jest żadną tajemnicą, że zawieszenie mają za to, że dali się złapać. PR-owo był to strzał w kolano, ale to wszystko wina tego, że spora część narodu to barany jak powyżej, dla których niezrozumiałe są pewne proste mechanizmy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde: Każdy kto jest w pis to bandyta ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Bo do póki nie wyciekły zdjęcia z urodzin, jakoś powszechną opinią było, że grilluje wszystkich, a teraz nagle się okazuje, że nie grillował?

   @Tasde: Czy grilluje wszystkich to nie wiem, często ludzie zwracali uwagę na skrajne postawy w tych wywiadach. Nie raz wśród gości panowała przyjacielska atmosfera do rozmowy, a grillował jak już, jak się okazało, tych których nie zaprosił.

  •  

   pokaż komentarz

   @000loki: z systemem nie ma walczyć, ale do obiektywności i bezstronności powinien dążyć. Jak będę chciał sobie posłuchać nieobiektywnych znajomków, to sobie włączę Suskiego zadającego pytania Brudzińskiemu. Albo tvpis.

  •  

   pokaż komentarz

   @K41M Polecam wizytę u psychiatry bo nie jest z toba za dobrze xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Widmo1234: on nawet sam wyraźnie mówił, że nie jest obiektywny tylko subiektywny. Każdy dziennikarz jest w jakiś sposób subiektywny, czy tego chcesz czy nie chcesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @rabbbit83: dialekt wiejski( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Z dedykacją dla mazurka od jego bliskiego znajomego

   @to_znowu_ja: znaj proporcje xD

  •  

   pokaż komentarz

   @to_znowu_ja: Bardzo chciałbym w to wierzyć, życie było by łatwiejsze. Niestety tak nie jest.
   @harcepan-mawekrwi: Raczej zależy od gościa i od tego co jest tematem rozmowy. Ja się poglądami z Mazurkiem w wielu rzeczach nie zgadzam, ale szanuje go za to, że nie jest na siłę aferzystą, który będzie atakować każdego za wszystko. Tyle, że trzeba rozumieć materię publicystyki, publicysta nie prowadzi wiadomości tylko przeciwstawia swoje poglądy przeciwko poglądom rozmówcy i o ile nie jest pieniaczem czy agresorem, co będzie się pluł na każdego bo tak trzeba, to może dojść do sytuacji, gdzie będzie rozmawiał z kimś, z kim się zgadza i trudno oczekiwać wtedy grillowania, skoro podziela poglądy, nawet jeżeli według słuchaczy są one złe.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde ja oczekuje symetrysty który będzie u wszystkich szukał wad i równo ich cisnął

  •  

   pokaż komentarz

   @100mph: Nie, to nie jest symetrysta tylko pieniacz. Żeby atakować każdego musiałby nie mieć żadnych poglądów, albo być sprzeczny ze swoimi, ale poziom dyskusji z takimi ludźmi to jak gra w szachy z gołębiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde poza tym to widzę że wszyscy tu wyżej srają jak dupe mają, tak jakby każden jeden z nas nie musiał w życiu choć raz pić wódki, podać ręki i uśmiechać się do osoby/z osobą, której nie szanuje ani nie lubi, ja tam mazurka słuchać lubię choć nie raz się zdarzyło że jego stronniczość była aż obrzydliwa, natomiast to że obraca się w towarzystwie o którym mówi nie jest dziwne, to tak jakby strażników więziennych potępiać ze się z oprychami zadają :D

  •  

   pokaż komentarz

   @soniq51: Bardziej hipokryzja tych powyżej. Zastanawiam się, czy babci nawet część nie mówią, bo ta głosuje na PiS, przecież nie mogą się zadawać z wyborcami innych opcji politycznych, bo to brak kręgosłupa moralnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde ja mam poglądy polityczne ale każdemu bym wytknął

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde: generalnie ch#@ mnie to obchodzi kto z kim pije wódkę po pracy, chodzi tu bardziej o sianie w mediach strachu i paniki przed śmiertelnym wirusem , a na tej imprezie bylo widać jak wszyscy mają na to wyj@$@ne. Tak to widzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @weslbn: Jakby nie było, robili to w pełni legalnie. Impreza na otwartej przestrzeni nie jest zakazana żadnym obostrzeniem, więc mogli tam być i robić co robili.
   @100mph: Jeżeli byś się z kimś zgadzał a i tak mu wytykał, to coś by z tobą było nie tak.

  •  

   pokaż komentarz

   A czy to, że pije wódkę z politykami sprawia, że w swoich programach nie zdaje im trudnych pytań?

   @Tasde: Szumowskiego jakos nieszczegolnie grillowal, a bylo za co. Ale jestem pewien, ze nie ma to nic wspolnego z tym, ze sa kumplami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde nie, wystarczy słuchać argumentów obu stron i atakować retoryką przeciwników

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde: Tu jest wykop, tu się nienawidzi każdego z kim ma się choć minimalnie odmienne poglądy.

  •  

   pokaż komentarz

   Jego autorytet, obiekywizm są zaorane.

   @K41M: Przecież Mazurek wielokrotnie w swoich wywiadach powtarza że on nie jest obiektywny, tylko subiektywny. ehh

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde: Ok masz prawo ich bronić ,ja mam prawo czuć niesmak dla takiej sytuacji, a jeszcze dodam że te polityczne k#$#iszony w tym czasie powinni być w PRACY bo były obrady sejmu . Też w czasie pracy wyskakujesz sobie na urodzinki kolegi ? Te śmiecie siedzą tam i żyją z NASZYCH pieniędzy i jeżeli my od nich nie wymagamy to nie ma co się dziwić że ten kraj wygląda jak wygląda, plują Nam oficjalnie w pyski i jeszcze warczemy na siebie w obronie ich interesów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Turgon jak przymkne jedno oko to może bym się zgodził. Chyba dzisiaj widziałem jego program w tv. Odniosłem wrażenie że w rmf był bardziej neutralny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde: ordynacja wyborcza z listami wyborczymi sprawia ze zawod polityk to hermetycznie zamknieta grupa ryjów u koryta ktora nigdy nie odda wladzy. Nie ma podzialów realnych, jest rząd i pozorna opozycja
   Z resztą i tak rządzą korporacje a politycy to tanie dziwki

  •  

   pokaż komentarz

   @rabbbit83 Ja go słuchałem tylko w Trójce i RMF i był dla mnie wzorem neutralności i rzetelności. Telewizji nie oglądam, więc nie mogę się odnieść.

  •  

   pokaż komentarz

   @K41M: nic się nie zmieniło. Teatr trwa dalej. Zmieniają się aktorzy i reżyserzy

  •  

   pokaż komentarz

   @K41M: Ale co to jak ktoś ma inne poglądy to nie można już z nim się spotkać i porozmawiać? Średniowieczne myślenie

  •  

   pokaż komentarz

   @K41M: kto powiedział, że Mazurek walczy z systemem? On po prostu zadaje gościom niewygodne pytania, ale jak widać ma dystans do tego wszystkiego i dobrze. A politykom się nie dziwię, że przyszli, może kalkulowali że jak się pojawią to potraktuje ich ulgowo podczas kolejnej rozmowy. Najśmieszniejsi w tej sytuacji są ci wszyscy którzy się tak oburzają, śmieszna jest ich naiwność ale też oczekiwania że skoro ktoś jest z pisu a inny z ko/po to powinni się nienawidzić nawet prywatnie. Na szczęście tak nie jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde: muszę się wtrącić do dyskusji bo niestety kolego kłamiesz. Mazurek nie grilluje wszystkich polityków. Swoich dobrych kolegów w wywiadach traktuje niezwykle pobłażliwie. Jako przykład mogę tu podać słynny wywiad z panem Szumowskim który był istnym festiwalem lizania się po jajkach.

  •  

   pokaż komentarz

   A czy to, że pije wódkę z politykami sprawia, że w swoich programach nie zdaje im trudnych pytań? Bo do póki nie wyciekły zdjęcia z urodzin, jakoś powszechną opinią było, że grilluje wszystkich, a teraz nagle się okazuje, że nie grillował?

   @Tasde: chyba tylko ślepy nie widział wchodzenia w dupę pisowi przez Mazurka. Koleżeńskie wywiady z Szumowskim po tym, jak ten nakręcił wały z maseczkami, respiratorami i dotacjami dla brata? Tylko debil uważał od tego momentu Mazurka za grillującego wszystkich. No ale na wykopie debili nie brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Turgon Marcin zaborski ma teraz program w TVN24 w soboty o 0905.

 •  

  pokaż komentarz

  to takie polskie goy story dla polskich gojów -teatrzyk dla gawiedzi w RFNRD FM

  źródło: BLMJewishtricks.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  To całkowicie normalne i pożądane że ktoś zaprasza ludzi na impreze urodziny a nie zgadza się z nim w sprawach swiatopoglądowych czy politycznych chyba wiekszość normalnych ludzi tak do tego podchodzi w końcu każdy w rodzinie ma jakiegoś platfusa czy pisiora .... tylko mocno ograniczeni mentalnie ludzie oddzielają się murem od kogoś kto ma odmienne zdanie

  •  

   pokaż komentarz

   @kraweciusz: troche przypal kiedy jako strazak bawisz sie w wolnym czasie z piromanem. Troche zawodowo nie pasuje.

   Tak samo jak policjant i jego przyjaciel paser pijacy wodeczke po pracy. Nadal wszystko w porzadku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kraweciusz Spotkanie w rodzinnym gronie na niedzielny obiad, a spotkanie z politykami to jest zupelnie inny kaliber. Twoja rodzina nie ma raczej wplywu na miliony obywateli w przeciwienstwie do dziennikarzy i politykow. I to nie jest normalne, ze dziennikarz zaprasza politykow "niby" bezinteresownie na urodziny. Dla Ciebie rowniez normalne jest, ze Kaczynski przyjazni sie z przylebska ? Ze Przylebska siedzi sobie w lozy VIP na meczu razem z Kurskim ? Jesli tak to kup sobie bilet na wschod. Tam zaznasz jeszcze wiecej normalnosci ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @peszmerd: niezły psychol z ciebie, współczuję twoim bliskim.

  •  

   pokaż komentarz

   @etosha: dla mnie zupełnie normalne szczególnie że zostali zaproszeni politycy z różnych ugrupowań politycznych. Może właśnie problemem naszej polityki jest to że takich spotkań jest za mało

  •  

   pokaż komentarz

   @kraweciusz: Koleś prowadzi bezsensowne wywiady, ale to nie jest najgorsze. On wyglada na wiecznie śmierdzącego niestrawionym alkoholem. Jak go słyszę, to widzę takiego skacowanego, niedomytego kolesia, który jeszcze chodzi do pracy, ale kiedyś zniknie. Miałem takich kolegów w pracy. było ok, ale raz na jakiś czas szli na miasto...

  •  

   pokaż komentarz

   troche przypal kiedy jako strazak bawisz sie w wolnym czasie z piromanem. Troche zawodowo nie pasuje.

   @peszmerd: złe porównanie. Politycy to są Mazurka koledzy z pracy. Poza tym poglądy polityczne można mieć nawet przeciwne, ale lubić się mimo to. To tylko poglądy polityczne. Nie nienawidźmy się z ich powodu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Przypadkowy: jezeli twoja praca jest przedstawianie i dyskusja z tymi pogladami politycznymi, a kiedy swiatlo gasnie pijesz z nimi wodke, to konkluzja jest tylko jedna. Nie mozesz byc obiektywny. Porownanie mialo nawiazywac do hipokryzji, a tym wlasnie jest zachowanie Mazurka.

   A o tym, jakie zasiegi i wplyw na swiatopoglad ludzi maja dziennikarze, zwlaszcza popularnych rozglosni radiowych widac chociazby jaka szajbe maja niektorzy do noszacych/zdejmujacych maski. Niektorzy sa bardzo podatni na sugestie z radia, a kiedy te sugestie po godzinach kumpluja sie z ludzmi ktorzy je glosza mamy nieczyste zagrywki.

  •  

   pokaż komentarz

   , to konkluzja jest tylko jedna. Nie mozesz byc obiektywny

   @peszmerd: Nie.

   Możesz być obiektywny, możesz zadawać trudne pytania. I przykład Mazurka to potwierdza. Gdyby nie ta pseudoafera, to nikt by o nim nie powiedział, że jest hipokrytą czy nieobiektywny.

   Powtarzam, to są jego koledzy z pracy. Sam też masz pewnie w otoczeniu ludzi o odmiennych poglądach, a mimo to zapraszasz ich na urodziny.

   Naiwnością i brakiem rozsądku jest, by z powodów poglądów się nienawidzić.

  •  

   pokaż komentarz

   @Przypadkowy: ale moja praca nie jest prezentowanie i konfrontacje z ich pogladami, a jego tak. Jezeli dziennikarz na urodzinki sobie pije z politykami to jest k%$$a a nie dziennikarzem.

   Moga sie kumplowac, ale nie bedzie rzetelny w swoim zawodzie. To jest dosc zero jedynkowe akurat.

   Przypomnij mi jak wygladaja komisje lekarskie dla bledow lekarzy czy oddzialy wewnetrzne w policji. To tez koledzy z pracy. k%$$a k%$$ie lba nie urwie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Przypadkowy: niech chodzi na wódkę z kim chce, spoko. Dla mnie stracił wiarygodność jako dziennikarz. Jeżeli go będę oglądał to już teraz jako showmana pokroju Wojewodzkiego

  •  

   pokaż komentarz

   @moj_wykopowy_login: @peszmerd: Obaj myślicie dziecinnie. Dorosłe życie to nie długa przerwa w podstawówce, gdzie o byle co dzieciaki się leją i tarzają po podłodze. Zrozumcie: adwokat i prokurator, mimo że na sali sądowej są zaciekłymi przeciwnikami, po wyjściu z niej mogą być najlepszymi kolegami. Podobnie z przeciwnikami na macie zawodniczej. Podobnie z politykami, czy dziennikarzami. ¯\_(ツ)_/¯

   Czy przed urodzinami Mazurka były do niego zarzuty, że jest nieobiektywny, stronniczy, zadaje łatwe pytania, unika trudnych? Nie było takich zarzutów. Więc urodziny nic tu nie zmieniają.

   pokaż spoiler Pora dorosnąć, mordeczki. xD

   Nie o wszystko warto być śmiertelnymi wrogami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Przypadkowy: xD

   To o czym mowisz moze miec racje bytu w idealnym swiecie, ale w Polskiej rzeczywistosci post-Magdalenkowej to teatrzyk.

  •  

   pokaż komentarz

   @peszmerd: xD
   Jest dokładnie odwrotnie, niż myślisz. Ja piszę o rzeczywistości, a film z urodzin jest tego dowodem.

   Ty natomiast masz dziecinne i niemądre poglądy na politykę. A przede wszystkim są te poglądy niezgodne z rzeczywistością. ¯\_(ツ)_/¯

 •  

  pokaż komentarz

  Dla tych co się obudzili dopiero po nagłośnieniu tego wydarzenia przypominam, że tak zawsze było.

  •  

   pokaż komentarz

   @ignore48: 80% miała tego świadomość, ale że to Polacy - 90% dostało zawału kiedy zobaczyło jak się produkuje dżem i kiełbasę.

  •  

   pokaż komentarz

   @ignore48: Było, ale dzięki temu wydarzeniu w końcu to stało się dosadnie unaocznione.

  •  

   pokaż komentarz

   Dla tych co się obudzili dopiero po nagłośnieniu tego wydarzenia przypominam, że tak zawsze było.

   @ignore48: To, że zawsze tak było ma być argumentem, że to "normalne"?

   Jesli przez 20 lat Fritz trzymal swoja córke w piwnicy, to mozemy powiedziec, "sluchaj ale to jest ok, zawsze tak było"?

   Jesli przez 20 lat mielismy kolesiostwo i nagle po 20 latach sytuacja ta jest wreszcie ukazana w jednoznacznej formie (czyt. złapanie na za reke) to mozemy uzyc argumentu "nie no sluchaj, jest kolesiostwo ale przeciez zawsze tak było"?

   Przeciez to absurd. Zawód polityka, przynajminej w teorii to służba krajowi. I tak, w tym zawodzie antypatie są wręcz mile widziane. Politycy powinni walczyc jak lwy o swoją wizje kraju, a swojego politycznego oponenta nie traktować jako "kolege z pracy", tylko raczej jako "wroga, który chce zepsuc nasza wizje na rzecz swoich".

   Zawód dziennikarza, szczegolnie politycznego, oczywiscie ze wymaga umiejetnosci utrzymywania relacji z politykami, ale czy powinny to byc zazylosci na tyle mocne ze obecnosc na urodzinowym grillu jest oczywista? Mazurek zeby byc obiektywnym i moc swoja prace wykonywac nalezycie, wrecz nie powinien tych zazyłosci miec

   Czy w jego kolejnym wywiadzie pojawi sie pytanie do polityka, "czemu zamiast na obrady poszedl na urodziny?" Bo gdyby nie byly to urodziny Mazurka to na pewno by takie pytanie padło.

   Mazurek to idiota i hipokryta.

 •  

  pokaż komentarz

  Za to jak prowadził wywiad ze swoim kumplem szumowiną, który przewalił nasze pieniądze w czasie pierwszej fali kupując fałszywe maseczki i respiratory wielkie ha tfu i zawsze przełączam stację jak słyszę rano wywiad tego kiepa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kismeth: To jest coś co w sumie od początku zauważono u Mazurka. Były wywiady gdzie może i grillował i potem wszyscy się podniecali jak kogoś "przycisnął", ale ewidentnie były wywiady w tzw. przyjacielskiej atmosferze. Wywiad z Szumowskim się zalicza jako sztandarowy przykład tych drugich i co za zdziwienie, że na urodzinach akurat bawili się ci politycy z którymi było zawsze miło na antenie. Z Szumowskim na czele.

  •  

   pokaż komentarz

   @harcepan-mawekrwi: no szczególnie z Dworczykiem "płacą panu zdecydowanie za mało jak na głupoty jakie pan wygaduje" zawsze jest miło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ja nie mam problemu z tą imprezą. Mazurek od zawsze mówił, że jest nieobiektywny, bo jest publicystą, dość wyraźnie widać jego poglądy, sam podziwia Zaborskiego itd.

   Wywiad z Szumowskim to inna kategoria trochę. On z nim nie rozmawiał jak z politykiem, a jak z lekarzem i ministrem zdrowia w czasie pandemii. Wywiad miał głównie charakter informacyjny i był taki żeby nie zniszczyć całkowicie i tak już wątłego zaufania społeczeństwa do władz. Tym bardziej, że Mazurek podchodził ostrożnie do epidemii, bo ma córkę po przeszczepie i chemioterapii chyba.

   Sam krytykowałem Mazurka kiedyś, ale za to, że czasami bezsensownie się odpala, bywa głupi, nie rozumie co mu się tłumaczy, jak sobie wymyśli, że rozmówca jest nieszczery to już w ogóle go nie słucha i ironizuje. Bezsensownie naskakuje na niektóre osoby o których ma z góry wyrobioną opinię. To są jego wady, a nie impreza.

   Paradoksalnie to nie jest złe. Politycy głównie myślą o sobie i bez problemu plotkują, podp#??@%?ają posłów ze swojej partii, mówią co się dzieje w kuluarach. Mazurek z tego korzysta, bo przecież opisał jako pierwszy kilka grubych afer. Ma zwykle dobre info. To nie przypadek. A politycy dostają czas na antenie i choć się ośmieszają to się cieszą, że ich nazwisko jest bardziej znane. Lepsze takie wtyki niż żadne.

1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 następna