"Na samochody i domy będzie stać tylko nielicznych". Tomasz Teluk o...

"Na samochody i domy będzie stać tylko nielicznych". Tomasz Teluk o...

You Will have nothing... - Za chwilę okaże się, że na takie dobra jak samochody czy domy będzie stać tylko nielicznych, ponieważ obowiązki certyfikacyjne, ekologiczne nałożone na producentów będą windowały ceny tych produktów do niebotycznych poziomów - powiedziałTomasz Teluk, filozof

 •  

  pokaż komentarz

  Czekamy tylko na wzrost bezrobocia bo ludzie stracą możliwośč dojazdu do pracy. A firmy zaczną budować obozy pracy jak w Chinach -w sensie że piętrowe prycze w baraku koło zakładu produkcyjnego dla korporacji. Mali pracodawcy zostaną zmiecieni. Super przyszłość.

 •  

  pokaż komentarz

  Za chwile na samochody i domy będzie stać nielicznych, ale nie przez obowiązki certyfikacyjne, tylko przez inflację wywołaną dodrukiem pieniądza.

 •  

  pokaż komentarz

  Najpierw węgiel potem ropa, a później mięso i nastanie nowy wspaniały świat oczywiście tylko na papierze, bo w praktyce kilka milionów ofiar, ale wszystko dla dobra wspólnego jak przy pandemii, małymi kroczkami, nic nie będziesz miał i z zadowoleniem wypożyczał bo po co mieć lepiej płacić haracz, ktoś ci by może powiedział, "nie zgadzaj się, oni chcą z ciebie zrobić niewolnika", ale Facebook kasuje taką mowę nienawiści bo ma wysokie standardy, a wszystko dla waszego i wspólnego dobra.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak Korwin 30 lat temu wyśmiewał globcio - "ale szur, on naprawdę myśli, że politycy chcą pod przykrywka ekologii łupic podatkami???"

  •  

   pokaż komentarz

   @7160: Mowil tez o hitlerze, gwalceniu dzieci i wiele innych i co z tego? Jest zwyklym szurem

  •  

   pokaż komentarz

   @derylio1: Ty też właśnie mówisz o Hitlerze i gwałceniu dzieci. Jesteś zwykłym szurem? Każdy kto wspomni te tematy nie zależnie od kontekstu jest szurem?

  •  

   pokaż komentarz

   @derylio1: Tak, Hitlera nigdy nie było. Dzieci nie padają ofiarami gwałtów. Państwo wcale nie chce twoich pieniędzy - po prosty Morawieckiemu zależy, żebyś oddychał czystym powietrzem.

  •  

   pokaż komentarz

   @benio616: Tematy mozna poruszac ale nie pieprzyc glupot. Mowienie, ze Putin jest fajny, ze na Bialorusi latwiej prowadzic stoisko z paroweczkami, czy mozna ruchac dziewczynki po pierwszej miesiaczce, albo ruchanie dzieci wyzwala je to lekka przesada. Z drugiej strony korwin przyznal, ze jego wyborcy to idioci i to tylko hasla zeby zebrac elektorat

  •  

   pokaż komentarz

   @7160: @benio616:
   Poniżej kilka wypowiedzi k#$?ina. Dla osób upośledzonych lub opóźnionych (nie chcę urazić osób chorych) wydaje się być całkiem poważnym autorytetem

   Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć kiedy można, a kiedy nie

   Mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera. Niech mi pan pokaże chociaż jedno zdanie, które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji Żydów. Gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony

   Ludzie pracujący w obozie w Oświęcimiu bardzo by się cieszyli, gdyby mogli zawierać umowy śmieciowe, a nie pracować na umowach standardowych. Zapewniających gwarantowane wyżywienie, gwarantowane godziny prac

   Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę (byle, oczywiście, bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi; również uodparnia na podobne zaloty w przyszłości. Oczywiście robienie czegokolwiek na siłę, nie wspominając o stosunkach seksualnych lub, nie daj Boże, o gwałcie powinno być z całą surowością karane.

   Od prokuratury zażądałem dochodzenia w sprawie bezczelnego, oficjalnego uprawiania pedofilii w szkołach. Z tym, że osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy podofila (pedofila – nie „gwałciciela”!), który po pupie poklepie, biuścik pomaca, może popieści i pocałuje – niż poszły na taką lekcję. Bo po zetknięciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie erotyczne – a po takiej lekcji bezpowrotnie utraciłaby zdolność kochania

  •  

   pokaż komentarz

   @derylio1: Wszystko ci się plącze, to że ktoś wypowie się pozytywnie o jednym aspekcie całości nie oznacza że pochwala całość. Być może że na Białorusi lub w Chinach łatwiej prowadzić biznes ale nie oznacza to że żyje się tam jak w niebie.

   Pierwszym o czym wspomniałeś był Hitler, co takiego złego powiedział Korwin na jego temat że ci to przeszkadza?

  •  

   pokaż komentarz

   Kobiety zawsze udają, ż

   @derylio1: A nie udają? Miałes kiedyś dziewczynę? Może jakieś niliczne dziś powiedzą "zerżniej mnie jak dziwkę" natomiast 90% powie "ja nie daję dupy od razu, mnie się zdobywa, jestem inna niz inne". W czasach Korwina nawet tych nielicznych nie było.

   które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji Żydów.

   @derylio1: A pokaż to zdanie.

   Mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera

   @derylio1: Nie czytałem Mein Kampf, ale z tego co mi wiadomo Hitler chciał oczyścić rasę (można to zrobić bez mordowania) i zdobyć Lebensraum.
   Wiesz coś więcej? Chętnie się dowiem po czym wnosisz, że Hitler pisząc Mein Kampf miał na celu mordowanie milionów.

   mogli zawierać umowy śmieciowe

   @derylio1: Wydaje mi się, że taki wiezień wolałby robić u janusza na magazynie na umowie o dzieło niż miec zagwarantowane wyżywienie w Auschwitz. Poza tym dla mnie to oczywisty żart.

   . Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carrol

   @derylio1: Po czym wnosisz, że nie był pedofilem?

   ogół bez obaw posyłały dziewczynki

   @derylio1: A nie posyłały mu dziewczynek?

   uważając, że

   @derylio1: Nie uważały tak?

   Oczywiście robienie czegokolwiek na siłę, nie wspominając o stosunkach seksualnych lub, nie daj Boże, o gwałcie powinno być z całą surowością karane.

   @derylio1: Eh, wy lewaki - gwałt na dziecku nie powinien być karany? I pewnie popierasz to co w Szwecji się dzieje - Murzyn zgwałci 11 latkę - 30 godzin prac społecznych. Lewaki...

   . Z tym, że osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy podofila

   @derylio1: ALe że co, twierdzisz, ze Korwin nie wolałby?

   (pedofila – nie „gwałciciela

   @derylio1: No domyślam się, że ty wolałbys gwałciciela.

   Ty chyba jesteś Koroluk: "Zaraz zmasakruję Korwina. O patrzcie jak go zmasakruję - otóż Korwin mówi, że wśród 100 najlepszych szachistów nie ma żadnej kobiety! Tak on to powiedział! Nprawdę! Nie wierzycie? Oto link!
   Alem go zmasakrował".

   Tyle, że faktycznie wśród 100 najlepszych nie ma kobiety.

  •  

   pokaż komentarz

   @7160: Ale robisz konfubaluckiego fikołka logicznego :) zapomnialem ze po kazdej kompromitujacej wypowiedzi korwina wychodzi ksiazeczka “zrobmy k$#$e z logiki aby wytlumaczyc co korwin mial na mysli”

  •  

   pokaż komentarz

   @derylio1: A co ci zależy odpowiedzieć na te pytania, które zadałem? Twierdzisz, że gwałciciel lepszy od pedofila, który po dupie poklepie? Twierdzisz, że Hitler wiedział? Co ci zalezy rzucić to zdanie? Mam pomysł - ty podasz to zdanie, jak je zgłoszę do tego, który nagrodę za nie obiecał i przekażemy ją na fundację Sorosa!

  •  

   pokaż komentarz

   @7160: Robie obiad dla konkubiny, nie mam czasu dla zielinek

  •  

   pokaż komentarz

   dla konkubiny

   @derylio1: No ta, 8-latka fajna jest, ale obiadu nie zrobi.

  •  

   pokaż komentarz

   No ta, 8-latka fajna jest, ale obiadu nie zrobi.

   @7160: oceniasz świat przez świętojebliwych wyborców konfederacja albo księży. Uwierz mi nie wszyscy tak się bawią jak wy. A przepraszam, u was byłby 8letni chłopiec :)

  •  

   pokaż komentarz

   @7160:

   A nie udają? Miałes kiedyś dziewczynę? Może jakieś nieliczne dziś powiedzą "zerżniej mnie jak dziwkę" natomiast 90% powie "ja nie daję dupy od razu, mnie się zdobywa, jestem inna niz inne". W czasach Korwina nawet tych nielicznych nie było.

   jak się czyta porady seksualne na tagu przegryw to może tak wyglądać.

   A pokaż to zdanie.
   Wiele razy to mówił:

   https://www.youtube.com/watch?v=GxW_m6doKww

   https://youtu.be/Q-CTugHh44Q

   Po czym wnosisz, że nie był pedofilem?

   pewnie był a to, że jakieś baby posyłały mu dziewczynki nie jest czymś dobrym. Można tutaj odnieść wrażenie, że Korwin popierał takie działania bo niby miałoby to uodpornić dzieci na takie zachowania w przyszłości. Dużo badań mówi, że osoby, które były molestowane seksualnie mają dość zniszczoną psychikę.

   Od prokuratury zażądałem dochodzenia w sprawie bezczelnego, oficjalnego uprawiania pedofilii w szkołach. Z tym, że osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy podofila (pedofila – nie „gwałciciela”!), który po pupie poklepie, biuścik pomaca, może popieści i pocałuje – niż poszły na taką lekcję. Bo po zetknięciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie erotyczne – a po takiej lekcji bezpowrotnie utraciłaby zdolność kochania

   to zdanie jest o edukacji seksualnej w szkołach. Jeśli dla niego edukacja seksualna jest formą pedofilii to ja nie mam pytań :)

   Eh, wy lewaki - gwałt na dziecku nie powinien być karany? I pewnie popierasz to co w Szwecji się dzieje - Murzyn zgwałci 11 latkę - 30 godzin prac społecznych. Lewaki...

   nigdy nie popierałem nawet masowej emigracji, a to co się dzieje w Szwecji najzwyczajniej w świecie mnie smuci. Mam sporo znajomych Szwedów, niektórzy po lepszym poznaniu przyznają się, że mają podobne poglądy co ja. Z góry zakładasz, że jak ktoś nie przepada za korwinem i konfederacja to musi być lewak :)

  •  

   pokaż komentarz

   jak się czyta porady seksualne na tagu przegryw to może tak wyglądać.

   @derylio1: Wierz mi - gdybym czekał na pisemną zgodę poświadczoną notarialnie przy 3 świadkach miałbym 0 (słownie zero) zaliczonych świnek.

   Gdybym wtedy posłuchał porady Korwina (zawsze trzeba trochę gwałcić) miałbym na koncie drugie tyle zaliczonych - i dopiero teraz rozumiem zachowanie niektórych - po prostu nie byłem wystarczająco nachalny (czego oczekiwały, jak każda kobieta).

   Wiele razy to mówił:

   @derylio1: Linki ci się pomyliły. Daj wypowiedź Hitlera - czy nawet cytat z jego rozkazów, listów, pamiętnika.

   Znów korolukujesz - "zmasakruje Korwina, nie wierzycie? Oto link jak mówi, że kobiety sa statystycznie niższe! O! Zmasakrowałem! On to powiedział! Naprawdę to powiedział!" - nie na tym polega masakracja. Podaj badania mówiące, że Korwin się myli.

   Dużo badań mówi

   @derylio1: Nie, wiem - nie brak opinii. Ale znów - podaj badania mówiące, że ciepło pedofila szkodzi dzieciom. O ile 18-latka może rozumieć zachowania Bidenowskie - wąchanie włosów, całowanie w usta, obłapianie w talii o tyle 8-latka może takie zachowania lubić (przytulanie, zastępowanie ciepła rodzinnego, posiadanie powiernika, z którym może porozmawiać) ewentualnie nauczy się unikać nieprzyjemnych pocałunków (tak jak ja unikałem ciotki szarpiącej mnie za policzek).

   No ale daj badania, że dzieciofilia szkodzi. Ja zaryzykowałbym tezę, że o ile pedofil nie przekracza granicy to jest idealnym opiekunem dla zaniedbanych dzieci - lubi z nimi przebywać, ma wspólne tematy itp. Oczywiście nie w lewicowym wydaniu - gdy pederastom dawano młodocianych kryminalistów na analną reedukację.
   Wydanie typu Korczak jest ok.

   edukacja seksualna jest formą pedofilii

   @derylio1: A pamiętasz to zdjęcie jak jakaś lewaczka leży na biurku w klasie z rozłożonymi nogami i udaje, że wpycha sobie banana? Co to jeśli nie zachowanie seksualne?

   Nie wiem, ale się domyślam, że edukację o budowie ciała, fizjologii itp Korwin z całą stanowczością popiera (ale może nie dla 3 latków).

   to musi być lewak

   @derylio1: Wyśmiewałes Korwina za to, że chce karania gwałcicieli. Kimże jesteś, jeśli nie lewakiem?

  •  

   pokaż komentarz

   @7160:

   Gdybym wtedy posłuchał porady Korwina (zawsze trzeba trochę gwałcić) miałbym na koncie drugie tyle zaliczonych - i dopiero teraz rozumiem zachowanie niektórych - po prostu nie byłem wystarczająco nachalny (czego oczekiwały, jak każda kobieta).

   siedziałbyś w pierdlu za gwałt, chyba, że koledzy z młodzieży wszechpolskiej nie chcą się przyznać do orientacji.

   @7160: > Ale znów - podaj badania mówiące, że ciepło pedofila szkodzi dzieciom.

   O chuju złoty, dobry zwyrol z Ciebie

   Wpływ molestowania dzieci na ich rozwój.

   https://www.iicsa.org.uk/reports-recommendations/publications/inquiry/interim/nature-effects-child-sexual-abuse/effects-child-sexual-abuse

   Rozumiem, że masz problemy z używaniem internetu to Ci podsyłam listę artykułów:
   https://scholar.google.pl/scholar?q=The+effects+of+child+sexual+abuse&hl=en&as_sdt=0&as_vis=1&oi=scholart

   No ale daj badania, że dzieciofilia szkodzi. Ja zaryzykowałbym tezę, że o ile pedofil nie przekracza granicy to jest idealnym opiekunem dla zaniedbanych dzieci - lubi z nimi przebywać, ma wspólne tematy itp. Oczywiście nie w lewicowym wydaniu - gdy pederastom dawano młodocianych kryminalistów na analną reedukację.
   Wydanie typu Korczak jest ok.

   Powtórzę: O chuju złoty, dobry zwyrol z Ciebie

   A pamiętasz to zdjęcie jak jakaś lewaczka leży na biurku w klasie z rozłożonymi nogami i udaje, że wpycha sobie banana? Co to jeśli nie zachowanie seksualne?

   Nie pamiętam, nie śledzę takich rzeczy.

   Wyśmiewałes Korwina za to, że chce karania gwałcicieli. Kimże jesteś, jeśli nie lewakiem?

   Kimś kto dawno temu wyrósł z gówno-poglądów

  •  

   pokaż komentarz

   j nie chcą się przyznać do orientacji.

   @derylio1: Hehe, że zgwałcić faceta!! Hehe, ale śmieszne - chłop chłopa zgwałcił. Hehe nie da się chłopa zgwałcić! Jak jauż to się im należało - skoro to te ohydne geje hehe

   siedziałbyś w pierdlu za gwałt

   @derylio1: Nie, być może płaciłbym alimenty, bo wtedy byłem simpem pierwszej wody i do tych, które mi się podobały to podchodziłem jak do bogiń. A trzeba było od razu na łózko rzucić i wyłomotać.

   I dopiero teraz rozumiem - jednej się pytam co robimy? Nie wiem. - Może na piwo? - Nieeee. - Może do kina? - Nieee. - Może na pizzę? - Nieee. Teraz rozumiem co mi chciała powiedzieć.
   Inna mi swoje ulubione miejsce w lesie pokazywała, potem do domu zaprosiła, jak nikogo nie było. A ja nic.
   Inna do mnie przyszła, jak się wizyta przedłużała na ja nic - wyraźnie się wukrzyła.
   Ale młody byłem i głupi.

   O chuju złoty,

   @derylio1: Słaby z angielskiego jesteś "sexual-abuse" to bardziej pochodzi pod gwałt a nie "za biuscik chwyci, po popie poklepie" a juz w ogóle nie tłumaczy się to na "ciepło pedofila".
   No ale ja też mistrzem angielskiego nie jestem.

   O chuju złoty, dobry zwyrol z Ciebie

   @derylio1: Czyli Korczak to dla ciebie zwyrol. No masz rację - "o chuju złoty".

   gówno-poglądów

   @derylio1: Karanie za gwałt to gówno-pogląd. Ciekawe masz te poglądy.

  •  

   pokaż komentarz

   @7160: ogół poglądów korwina i konfederacji to są gówno poglądy, które przyciągają niezbyt inteligentną część naszego społeczeństwa ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @derylio1: Ale wykazałeś się brakiem inteligencji - Korwin twierdzi, że nie ma wypowiedzi Hitlera potwierdzającej, że wiedział. Nie twierdzi, że nie ma jego (Korwina) wypowiedzi o tym, że nie ma wypowiedzi Hitlera. Taka wypowiedź jest, bo przecież sam ja wypowiedział.

   Jak można tego nie rozumieć???

   A swoją droga Korwin twierdzi, że Hitler prawdopodobnie wiedział.

 •  

  pokaż komentarz

  Mysle,ze wszystko zakonczy sie rewolucja bo wole zrec boczke, popijac to piwem , jechac mustangiem niz powoli zdychac z limitem co2, kartkami na prad itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @manstain: Ty sobie możesz woleć, większość ludzi ma tak wyprane mózgi że uzna to za coś dobrego

  •  

   pokaż komentarz

   @RKN_: Masz racje ale jak ludzie nagle zaczna placic za prad x5 , na paliwo zostana nalazone jakies podatki ekologiczne to samo z samochodami, zobacza, ze nie bedzie ich stac na latanie samolotem itd. to sie w koncu obudza bo nic tak nie przemawia jak pusty portfel.

  •  

   pokaż komentarz

   wole zrec boczke, popijac to piwem , jechac mustangiem

   @manstain: A będziesz jadł przemieloną papkę z robaków o smaku wiejskiego boczku, popijał wodę z 20 certyfikatami i jeździł pożyczoną hulajnogą elektryczną.

  •  

   pokaż komentarz

   jak ludzie nagle zaczna placic za prad x5 , na paliwo zostana nalazone jakies podatki ekologiczne to samo z samochodami, zobacza, ze nie bedzie ich stac na latanie samolotem itd. to sie w koncu obudza bo nic tak nie przemawia jak pusty portfel.

   @manstain: Obudzą się i zagłosują na antysystemowy (w stosunku do UE) PiS

  •  

   pokaż komentarz

   to sie w koncu obudza bo nic tak nie przemawia jak pusty portfel.
   @manstain: to prawda ale zmiany wcale wówczas nie muszą pójść w dobrym kierunku. Przy takim kryzysie do głosu mogą dojść jacyś populistyczni komuniści i wcale lepiej nie będzie

  •  

   pokaż komentarz

   @manstain: I jesteś dobrym przykładem ludzkiego rozumowania przez które tą planetę szlag trafi. Kiedyś chodziło o zapewnienie podstawowych potrzeb człowieka, to jest wyżywienie, obiór i schronienie przed pogodą, chociaż oczywiście od dawnej starożytności istniała elita mająca jakieś tam zbytki. Później nastąpiła eskalacja jakości życia i tu pojawia się problem taki że człowiek nie zna umiaru, po co mieć tylko samochód jak można mieć taki szybki i robiący głośne brum, a jak człowieka stać i ma miejsce to jeszcze najlepiej drugi samochód wolniejszy ale większy żeby mieć jak wygonie wozić rzeczy/rodzinkę? Eskalacja jakości życia w połączeniu z eksplozją populacji chyba nawet dla najbardziej zatwardziałego prawaka który twierdzi że myśli logicznie musi mieć granice wyznaczone przez dostępność zasobów na planecie która nie jest nieskończona, przynajmniej do momentu kiedy ludzkość będzie mogła skutecznie pozyskiwać zasoby spoza Ziemi. Jako przedstawiciel tutaj szumnie komentowanego przez prawiczaki otoczaki "eko-faszyzmu" obiecuję że twój sen o nieograniczonym bekonie i spalaniu mustanga zostanie przez nas skutecznie zdeptany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo widzisz, uważamy że dla ratowania cywilizacji ludzkiej (bo jako gatunek jakieś resztki żyjące na poziomie prehistorycznym zawsze przetrwają) warto coś poświęcić. I to nie jest jakiś "lewacki wynalazek" tylko ludzkość przez całą swoją ciągłość coś poświęcała dla przyszłości, np. wojny w których poświęcano życie albo architekci/robotnicy wznoszący wielkie budowle między innymi jako symbol dla przyszłych pokoleń. My życia nie chcemy tylko mustanga i boczku, więc to chyba nie brzmi jakoś tragicznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tym że ja nawet nie chcę ci mustanga zabierać czy zabronić jeść boczku, po prostu wliczyć w koszt benzyny i boczku realny wpływ produkcji tych rzeczy na planetę.

  •  

   pokaż komentarz

   @PodprzestrzennyKolektywPizzy:

   ludzkiego rozumowania przez które tą planetę szlag trafi
   W dupie mam tą planetę, żółwie morskie i przyszłe pokolenia. Za pare lat umrę i nikt nie będzie o mnie pamiętał ani tym bardziej doceniał mojego poświęcenia w "ratowanie świata". A planetę i tak rozjebią Chińczyki.

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna