Smutny los prezydenta Dudy w USA. "Nawet nasi sojusznicy podchodzą do nas z ...

Smutny los prezydenta Dudy w USA. "Nawet nasi sojusznicy podchodzą do nas z ...

Podczas 76. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ Andrzej Duda spotkał się m.in. z prezydentem Brazylii Jairem Bolsonaro, a także z prezydentem Turcji Recepem Erdoğanem. Dlaczego na liście rozmówców zabrakło przedstawicieli państw Zachodu? – Nasz prezydent spotkał się tymi przywódcami, którzy...

 •  

  pokaż komentarz

  Co za bzdura. Przecież Turcja to druga armia NATO, poza tym każdy ciągnie w swoją stronę( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @emq1: Przede wszystkim Turcy mają własny konflikt z Rosją, czyli z państwem, które jest dla nas głównym zagrożeniem. To właśnie turecka armia jest dla nas główną siłą, która bezpośrednio może nas przed Rosją obronić a przede wszystkim nie dopuścić do samego konfliktu. Jeśli Rosja ma wysłać wojsko na granicę z Polską to musi się dwa razy zastanowić, czy turecka armia nie wejdzie w tym czasie na Kaukaz lub np. nie desantuje się na Krym ¯\_(ツ)_/¯

   W naszym interesie są jak najbliższe i najserdeczniejsze stosunki z Turcją ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

 •  

  pokaż komentarz

  A tam smutny, każdy może zobaczyć na zdjęciu jak nasze Najjaśniejsze Słońce Narodu promienieje szczęściem

 •  

  pokaż komentarz

  A kto chce się spotykać z kukłą bez prawa głosu? Strata czasy, pozujący do zdjęc pewnie po spotkaniu dowiedzieli się z kim robili sobie fotkę.

 •  

  pokaż komentarz

  Brazylia - najpotężniejsze państwo Ameryki Południowej, Turcja - kluczowe państwo zachodniego basenu Morza Śródziemnego, rywal Rosji na Kaukazie i Morzu Czarnym, nasz nominalny sojusznik z NATO z którym musimy rozmawiać ws bezpieczeństwa. Lepiej jakby się spotkał z prezydentami Paragwaju i Cypru?

 •  

  pokaż komentarz

  Turcy ponoć myślą o sobie "dobrzy ludzie". Trzeba byłoby zapytać np. Ormian, byliby bardziej obiektywni. Nie dziwi nic, że katokomuna ciąży ku takim sojuszom. Podobne podejście do prawa czy w ogóle kwestii uczciwości, sprawiedliwości, demokracji... Bezprzemiotnikowych oczywiście, a nie "sprawiedliwości społecznej", "demokracji suwerennej" itp.