Świderski odebrał telefon. Usłyszał głos Czarneckiego: "Nawet nie próbuj"

Świderski odebrał telefon. Usłyszał głos Czarneckiego: "Nawet nie próbuj"

Kilka tygodni temu Sebastian Świderski odebrał telefon i usłyszał głos Ryszarda Czarneckiego: 'Nawet nie próbuj, bo zderzysz się z górą lodową!'. Ale spróbował i tak, jak polityk PiS, stara się o stanowisko szefa polskiej siatkówki. Wyścig z obietnicami pieniędzy i stanowisk w tle jest na finiszu.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale on ma parcie. Niech ktoś z opozycji poszuka haków i go zamknie. Na pewno coś tam jest. Trzeba tylko głęboko poszukać. Myślę, że wszyscy będą zadowoleni.

  •  

   pokaż komentarz

   @VanGogh:

   Ale on ma parcie.

   Skoro Czarnecki posuwa się do takich telefonów (zakładając, że faktycznie takowy wykonał), to znaczy to że:
   1) bardzo mu zależy na tym stanowisku - w PiSdzie muszą być na niego naprawdę wściekli za ten numer z kilometrówkami i naprawdę mocno chcą go zdjąć ludziom sprzed oczu.
   2) naprawdę obawia się swojego przeciwnika. Bo i ma czego, Świderski cieszy się naprawdę dużym poparciem i gdyby nie spółki skarbu państwa stojące za Czarneckim nikt by go nie brał na poważnie jako przeciwnika;

   Niech ktoś z opozycji poszuka haków i go zamknie.

   Historia polskiej polityki pokazuje, że jeszcze żaden polityk tego kalibru nie odpowiedział karnie za swoje przewały. Jestem przekonany, że Czarnecki nie odpowie za swoje kilometrówki - prokuratura nie znajdzie podstaw do wszczynania śledztwa i nara.

   Nie wspominając już o tym, że wszyscy zdają się przestrzegać chorej i posranej zasady "my nie ruszamy waszych, a wy naszych". Jeśli ktoś o tym zapomniał, to przyjęcie u Mazurka powinno mu otworzyć oczy.

  •  

   pokaż komentarz

   @VanGogh
   Przecież prokuratura prowadzi śledztwo. W zasadzie dowody są na stole. UE wywaliła go, zwrócił pieniądze i co? Dalej robi karierę. Przecież nie było wyroku.

   Natomiast Giertych aresztowany bo doradzał pewnej firmie a ta kiedyś kupiła ziemię od innej i tam powstał konflikt o jakieś pieniądze z wodociągów, które coś tam robiły na tej ziemi i coś tam mają zapłacić ale nie wiadomo komu, bo przepisy w tej materii zgrzytają. Wiesz, konflikt interesów, w normalnym kraju sąd arbitrażowy ale u nas wiadomości trąbiły i wielkiej aferze i powiązaniach Giertycha z przestępcami, którzy oszukują!

   Nowaka też skrupulatnie badałem i powiem, więcej szczegulow dowiedziałem się ukraińskich mediów. Nie ma opcji aby brał łapówki tam. Nic się nie klei, zarzuty są absurdalne: udział w międzynarodowej siatce przestępczej, wymuszenie L4 itp.

   Przypomnę tylko, że szara eminencja Kamiński, który za tym stoi miał wyrok I zakaz wykonywania funkcji publicznych ale Duda (prawnik) ułaskawił go zanim wyrok uprawomocnił sie. Koleś podrobił dokumenty obciążające Leppera i szykował prowokacje z której nie wyszedłby przez te dokumenty. Na szczęście ktoś puścił farbę. Koleś to ziomal Karakana, który poszedł na wojnę z Lepperem. Zniszczyli go wizerunkowo, to samo robią dzisiaj.

   Nie mam już szacunku do tego kraju. A Kukiz nadal uważa się za patriotę i przeciwnika układu.

  •  

   pokaż komentarz

   @wcinaster: Póki PiS będzie przy korycie to włos mu z głowy nie spadnie, jak się władza zmieni, to stanowcze "być może", że ktoś go ukara.

  •  

   pokaż komentarz

   Niech ktoś z opozycji poszuka haków i go zamknie.

   @VanGogh: Ale tka prawdę mówiąc, sięgnęliśmy już takiego dnia, że niby jakie haki mogłyby kogokolwiek zatopić? Może jeszcze morderca gwałciciel nieletnich kogoś by ruszył. Ale defraudacje, kradzieże, nadużycia, oszustwa, agentura, współpraca ze służbami PRL? To już nikogo nie rusza, z szeroko rozumianym społeczeństwem na czele.

  •  
   SuperFreak

   +4

   pokaż komentarz

   @harcepan-mawekrwi: gwałciciele nieletnich też mogą spać spokojnie, przykład kościelnych gwalcicieli pokazuje, że im też może się upiec, nie mówiąc już o taśmach kuchcinskiego

  •  

   pokaż komentarz

   @VanGogh: To mierny klakier, ale zdobył sobie tym pozycję. Takich ludzie w polityce się szanuje, za głupi, żeby zagrozić pozycji lidera, jednocześnie chciwy, są na niego haki, łatwy do kontroli i zero ambicji do jakiejkolwiek niezależności, czy aspiracji na ważniejsze stanowiska. Jeżeli taki startuje na jakieś stanowisko to to stanowisko zostało mu przyznane już wcześniej, także Rysiu ma tu na pewno plecy

  •  

   pokaż komentarz

   @harcepan-mawekrwi: nie tylko nie rusza, 30-40% to akceptuje. Tak, ten naród nie umie w samorządność, u nas bardziej się liczy, by okradał ktoś, kogo lubimy, niż żeby nie okradał nikt.

  •  

   pokaż komentarz

   @wcinaster: Nowak jest niewinny, to niepopularna opinia, ale dojeżdżają go na pokaz a za kilka lat uniewinnia tylko że nazwisko już zniszczone,i można było szczuć na PO latami

 •  

  pokaż komentarz

  Wiecie gnida pewnie marzy o PZPS a potem FIVB.

  pokaż spoiler FIBV ma siedzibę w Lozannie, wiecie ile to kilometrówek?

 •  

  pokaż komentarz

  Gdyby decydowali kibice, Świderski wygrałby z miażdżącą przewagą, a Czarnecki nie byłby nawet jego głównym oponentem. Gdyby decydowali najważniejsi sponsorzy, chyba byłoby podobnie.

  Pamiętacie, co było ze Stadniną Koni Janów Podlaski? Pod byle pretekstem wywalili pasjonata kochającego konie, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Wsadzili przydupasa, który nigdy dotąd się tym nie zajmował. W dwa lata stadnina straciła całą wypracowaną przez setki lat renomę, stała się pośmiewiskiem, parodią samej siebie i symbolem tego, co się stanie z każdą rzeczą za którą biorą się pisiurce.

  Jestem przekonany, że jeśli Czarnecki wygra (wybory chyba jutro?), to z PZPS będzie bardzo podobnie. Jestem pewien, że wprowadzi swoje porządki, pozatrudnia przydupasów i znajomków kosztem fachowców i ludzi znających się na rzeczy.

  Czego innego oczekiwać po człowieku, który nienależnie i podrabiając podpisy pobrał sto tysięcy euro jako zwrot kosztów podróży.? Należałoby to określić znacznie dosadniej, ale nie ma obawy - polska prokuratura w pełni kontrolowana przez polityków nie dopatrzy się znamion przestępstwa, a jeśli któryś prokurator wyrwie się przed szereg, jego śledztwo zostanie natychmiast umorzone.

 •  

  pokaż komentarz

  Ten siwy buc wczoraj wpieprzył się na ceremonię nagradzania na juniorskich mistrzostwach żużlowców i nawet wręczał nagrodę za pierwsze miejsce... Żenada, wszędzie się pcha, leci jak mucha do gówna, byle tylko ryj pokazali w telewizji.

 •  

  pokaż komentarz

  Akcje Richarda w Partii spadają na pysk, więc biedak szuka miękkiego ładowania. Ciekawe, że nie pomyśli o wzięciu się do pracy, tylko wciąż lawirowanie między stołkami.