Białoruś. Wiceszef MSW: ..Trafiają do nas terroryści...

Białoruś. Wiceszef MSW: ..Trafiają do nas terroryści...

Zawracani na Białoruś migranci to potencjalni terroryści i ekstremiści, za którymi stoją zachodnie służby specjalne – oświadczył w niedzielę wieczorem w telewizji państwowej wiceminister spraw wewnętrznych

 •  

  pokaż komentarz

  hehe ale tam u nich w mediach musi tuba pracować skoro są w stanie Białorusinom takie teksty sprzedawać, może się jeszcze okaże ze narracja w Mińsku brzmi "uchodźcy z Afganistanu przez Polskę są wpychani na Białoruś a my ich tylko wypychamy spowrotem "

 •  

  pokaż komentarz

  PILNE!!!
  Wyciekło wideo przedstawiające polskie służby specjalne przerzucające arabskich terrorystów przez granicę polsko-białoruską.

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: streamable.com

 •  

  pokaż komentarz

  najgorsze jest to, że banda lewaków, redaktorzyn z wyborczej, tvn, open ble ble świadomie wspiera działania baćki

  •  

   pokaż komentarz

   @bleblebator: Te media już pokazały swoją twarz. Przydałaby się jakaś możliwość tagowania ich jako stronnicze, zagraniczne i mało wiarygodne. TVP też by się taki tag przydał. No i można by było omijać co najmniej tą najoczywistszej propagandę zamiast ją jeszcze rozpowszechniać.
   Wbrew przekonaniu wielu ona po prostu działa.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleblebator: Pozwolę sobie skopiować swój komentarz

   https://www.wykop.pl/link/6290095/#comment-96784293

   Aby nie stracić rozumu, musimy się odwołać do tego czym jest nasz faktyczny interes
   a jest nim

   1. bezpieczeństwo (bez bezpieczeństwa nic innego nie ma sensu)

   2. suwerenność w podejmowaniu decyzji (bez tego wykonujemy wolę obcego interesu)

   3. integralność i nienaruszalność granicy (tak, do tych imigrantów należałoby dla przykładu strzelać w nogi - przecież naszych żołnierzy nie postawimy przed sądem za zabicie kogoś na naszym terytorium)

   4. gospodarka i warunki do akumulacji majątku == zamożność każdego gospodarstwa domowego

   To co się dzieje na granicy polsko-białoruskiej uderza w każdy w tych punktów - imigranci obniżają bezpieczeństwo i poziom życia w kraju, naruszana jest granica, a obce agentury gwałcą suwerenność decyzyjności

   Polska to kraj dla Polaków czy dla byle kogo ?

   Każdej agenturze (ruskiej, niemieckiej, żydowskiej, amerykańskiej) zależy aby w Polsce był chaos, bo dzięki temu Polska nie będzie mogła być w grze jako gracz (nawet słaby, na poziomie Turcji), a jedynie jako pionek

   (dzięki temu możecie olać jakiekolwiek tuby propagandowe - TVN, TVP czy dowolne inne (nawet wrealu24 - tuba propagandowa Konfederacji (jestem za Konfederacją, ale tam i tak leci propaganda tylko bardziej propolska))

  •  

   pokaż komentarz

   Polska to kraj dla Polaków czy dla byle kogo ?

   @Phallusimpudicus: kondominium rosyjsko niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym

  •  

   pokaż komentarz

   @Phallusimpudicus:
   1. Gadałem w piątek z funkcjonariuszem SG, musi pędzić jak bydło zafluczone dzieciaki na rękach matek/ojców 5km + do granicy w ramach push back. Zwykły chłopak co wstąpił do służby co do której każdy miał uśmiech na gębie jak cię zatrzymywali bo pewnie fajek szukają a teraz jest w gestapo
   2. Wstąpiliśmy do organizacji międzynarodowej i szanujemy ludzkie życie wedle wielu zaakceptowanych paragrafów.
   3. Stawiajmy płot 10 m wysoki ale ludzi siedzących w lesie bez ciuchów bushcraft trzeba zabrać, nakarmić, ogrzać, wyleczyć i potem kombinować.
   4. gospodarka -k#$%a w kraju 500+, 14 dla emerytów i tłustych kotów. mhm, zoo-pedo-snuffalkaidofile ją zniszczą, luz glapiński-mariusz i kaczor w tvp ci wytłumaczą że to wina unii.
   od momentu jak rozmawiałem ze strażnikiem czuje się jak szmata. Blokada medialna DZIAŁA bo nie myślę o ludziach co marzną w lesie na granicy, a nawet jak o nich myślę to trochę strach bo propaganda ryje mi głowę, a to zdesperowani ludzie uciekający przed złem. No i w niedzielę, 25-30 km za strefą ich spotkałem i nie pomogłem. Nie wiedziałem jak. teraz mam w aucie zestaw jedzenie, picie, mapa trochę pomazana. mam nadzieję, że będzie komu dać, sam bym chciał dostać to jak bym z żonką i 4 dzieci się błąkał po wioskach na granicy syria irak

  •  

   pokaż komentarz

   @taopiepie:

   ci ludzie nie są gwałtem porywani z swoich krajów i z przystawionymi do głowy pistoletami przez komisarzy gnani na polską granicę.

   Robią to dobrowolnie, nie szanują swojego życia i zdrowia ani swoich bliskich, jeszcze traktując nas jak idiotów (i słusznie, bo ogrom ludzi wpada w dołek emocjonalny)

   Apropo widziałem film, chyba na mediach narodowych, jakiś gość jeździ za własne pieniądze do Iraku, Syrii i innych takich krajów i pomaga tym "uchodźcom" na miejscu - odbudowywując domy, biznesy, szkoły, infrastrukturę.

   Pytanie jakie zadał taki ubogi Irakijczyk z rozwalonym domem było takie

   czemu pomagacie tylko bogatym

   Ci którzy pchają się na granice, płacą kilka tysięcy euro za przeszmuglowanie - to jest dla nich inwestycja życiowa

   Oni u nas szukają wysokiego standardu życia na nasz koszt, nie przetrwania.

   Europę czeka wojna domowa z ogromną mniejszością muzułmańską prędzej czy później - Rosja też ma ogromny odsetek muzułmanów, dlatego chętnie wysyła też ich do nas, aby nie być osamotniona na tym polu

 •  

  pokaż komentarz

  O i naglę postępowa tęczowa lewica schowała się pod dywan i jakoś tak przestała być empatyczna dla uchodźców. Jeszcze ktoś by się skapnął, że są organizacją antypolską... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Białoruś to taki leszcz na dyskotece wysyłany przez silniejszych kumpli (Rosję) na pierwszy oklep by rozpocząć burdy.