PKP Intercity zaprezentowało koncept nowoczesnych pociągów [ZDJĘCIA

PKP Intercity zaprezentowało koncept nowoczesnych pociągów [ZDJĘCIA

PKP Intercity zaprezentowało koncept nowoczesnych pociągów, nad którym pracuje. Prezentacja odbyła się w ramach jubileuszu 20-lecia istnienia spółki przewozowej. Przez 20 lat na polskiej kolei zmieniło się bardzo wiele. Pierwsze pociągi PKP Intercity wyruszyły na tory 1 września 2001 r....

 •  

  pokaż komentarz

  Siedzenia-mam nadzieje, że łby śrub są głęboko osadzone i nie będą uwierać w piątej godzinie podróży

 •  

  pokaż komentarz

  jasne, laptop z 2010 roku i dostęp do wifi w pociągu to jest to czego ludzie będą potrzebować za 30 lat

 •  

  pokaż komentarz

  Jechałem ostatnio pociągiem i jakoś nie odczułem żadnej różnicy porównując do tego co było np. 15 lat temu. Kible zasyfione z podłogą pełną moczu, brak wifi, kaloryfery albo nak$#@iają na pełnej, albo jest lodówka, opóźnienia ciągle aktualne, siedzienia ponumerowane systemem z dupy. Jedyne usprawnienie jakie weszło przez te wszystkie lata, to to, że teraz można sobie podglądnąć online przy wyborze siedznia, a tak poza tym to dalej syf, kiła i mogiła. Może za jakieś 40-50 lat będzie jak w Niemczech, bo na jakość Japonii nawet nie ma co liczyć.
  Inna sprawa, to taka, że bez nowych torów to te koncepty mogą nawet pokazywać pociągi wyglądające jak rakiery Muska, tylko co z tego.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeżeli projektują to ci sami idioci, którzy wymyślili miejsca na rowery w pociągach w taki sposób, że według koncepcji miały wejść dwa rowery, da się wsadzić może półtora, z czego jeden i tak wystaje na przejście że nie da się przejść... to nie wróżę powodzenia projektu ;)