Znany youtuber demaskuje polski gang! Kradzieże, haracze i koszmar ofiar!

Przy tym sprawy Wardęgi to bułka z masłem! Międzynarodowa afera z polskim gangiem w tle, a zagrożony jest cały Youtube! Kradzieże donejtów, przejmowanie kanałów, wymuszanie haraczy i szantaże zamieniającego życie ofiar w koszmar! Posłuchaj wstrząsających materiałów... Być może pomożesz?!

 •  

  pokaż komentarz

  Tiger rozpracował całą szajkę.
  A pomyśleć że ja go miałem za debila...

 •  

  pokaż komentarz

  GIF

  źródło: comment_1590423250gVfEUCpSnKhL0DctXpNVhf.gif (19KB)

 •  

  pokaż komentarz

  Powiedzieć o nim geniusz to nie powiedzieć nic.

 •  

  pokaż komentarz

  Daaaawno temu, gdy jeszcze ludzie oswajali dinozaury Bonzo zabłysnął na internetach niczym supernova! Jako naczelny haker internetów. Potem kolejne filmiki i kolejne... myślałem, że już większego spierydolenia umysłowego internety nie wygenerują. Myliłem się, bo wtedy pojawiła się Kobra! Po kilku latach śledzenia ich kariery doszedłem do wniosku, że już wystarczy bo dostanę raka mózgu. Poza tym "przecież oni kiedyś dorosną i spoważnieją, życiowy epizod Tajgera i Kobry zakończy się i pozostanie jako ciekawostka na YT. Znów się myliłem! Jedyne co się zmieniło to to, że Tajger jest bardziej spasiony. Jedyne pocieszenie, że się nie rozmnażają.
  Dla tych co nie mają YT transkrypcja najsłynniejszego filmiku o blokowaniu płyt głównych (pasta z jakiejś stronki...)

  No witam wszyskich! Chciałem powiedzieć do was… bo widzę, że kom… komentarze są niezłe o mnie, że: „ty chuju”, i te… Ciekawe… czy wy byście… dali sobie radę nagrać i wystawić swoją opinię? Co się do mnie dopieprzacie, co? To, że mówię prawdę? Popaczcie na siebie. Mysicie, że jesteście… Bonzo? Śmieszne, jest to was, kolego. I koleżanki. Mysicie, że mnie to rusza, te wasze komentarze: „ty chuju”, „ty debilu”, i innerzeczy? Czeba być troszkę poważniejszy, a wy, k#%!a, nie jesteście poważni. Reścieście… jesteście, k#%!a, gnojami j?#?nynymi. A nie dorośli. Żal was mi jest, co wy piszecie. Bo czytam na komentarzach. Mysicie, że to mnie to rusza? Stuknijcie się dwa razy po głowie. Pokażcie chociaż mądroś, a nie głupotoś swoją. Zobaczymy, czy wy potraficie taki filmik wyt…wystawić. Co? Żal was dupę zzz yyy, zżera, że chociaż mówię prawdę? Bo chociaż się nie wstydzę, jak wy. Wy się wstydzicie, jak gnoje, a później macie. Że umiecie tyko pisać: „ty chuju”, „ty debilu”, „ty lecz się”. Sami się leczcie, k#%!a, a nie komentujecie takie bzdury. Co? Macie żal? To miejcie żal. Ale nie do mnie. Tyko do siebie. Mysicie, że mie to wszysko ruszy? Koło dupy to lata, co wy tam piszecie. Tyko sami ssiebie oceniacie, że jesteście sami idiotami, a nie nomanymi ludźmi. Ur…rodzicie się debilami. I na całe życie będziecie debilami, tym co teraz pokazujecie na… naaaaaaa komentarzach. Pod moimi zyy… yyyy, tymi… filmikami. Jesteście taki cwaniaki? Wystarczy, że ja… oblikuje to wszędzie… Wasze komentarze na forum, na inych – zobaczymy, czy jesteście takie cwaniakami. Nie takich ludzi… udupiłem. Po pierwsze, jestem hakerem, to mam większe prawa niż wy. Pilnujcie dupski swoje… bo ktoś was skasuje. Jeszcze raz zz…zobaczę komentarze wasze, gupie: „ty chuju”, i itp. itp. Liczcie się z tym, że ja wam znajdę numeajpi, i namierzę was. Zobaczymy, będziecie… płakali, jak… wam… pozablokuję… komputery. Jeden już tu ta podskakiwał, wsssssssssss… komentarzy. Do dziś ma zablokowany komputer, i nie odam mu hasła. Ani informake, ani nic nie… nikt nie może zrobić. Trzeba płytę gówną wymienić, bo mu na płycie gówne shasło stworzyłem. Na was… n, kolej jest? To lepiej pilnujcie dupy. I piszcie nomanie. A nie pokazujecie, k#%!a, debilisstff swój. Nara!

  Także tego... BĘC!!!