•  

  pokaż komentarz

  A będzie nasze ukochane Orange Menu? ;-)

 •  

  pokaż komentarz

  A UK juz go nie ma! Skonczyly sie zapasy!

 •  

  pokaż komentarz

  panleszek: spam spamem, ale wiele polskich serwisów korzysta z tych samych zagranicznych źródeł. Nie rób więc afery tam, gdzie jej nie ma.

 •  

  pokaż komentarz

  Drodzy wykopowicze... nie chciał bym tutaj rzucać mięsem. Nie wiem czym się tu podniecać. Miałem okazje pobawić się AJFONEM przez jakieś 10 minut... wystarczyło... Urządzenie to w moim odczuciu jest kompletnie zbędnym GADŻETEM!... tak właśnie gadżetem. Niektórym zdaje się że ładnie wygląda... tak owszem, jak wyciągniemy go z pudełka. Po minucie jeżdżenia paluchem po "wyświetlaczu" ujrzycie smugi które nie umilaja pracy na nim... Tak że jak ktoś się przymierza do zakupu to zachęcam do kupna rękawiczek (apple pewnie niedługo udostępni w sprzedaży :D ) ... Jedziemy dalej... Paranoja - Nie da się go obsługiwać rysikiem tak jak w pocket pc etc. Podsumowanie. [ocenzurowano]

  •  

   pokaż komentarz

   Drogi Unkn0w... iPhone wprawdzie jeszcze nie posiadam, ale od pół roku intensywnie używam iPoda touch i uważam go za najbardziej rewolucyjne urządzenie od czasu pierwszego Macintosha. Rozumiem jednak fakt, że - jak większość produktów Apple - nie jest ono dla każdego, bo zrywa z dotychczasowymi konwencjami. Tak jak Macintosh nie był dla ludzi preferujących wiersz poleceń, tak iPhone nie jest dla ludzi preferujących rysik, menu Start i Internet Explorera. Jeśli osobiście preferujesz rozwiązania Microsoftu, Bóg z tobą, ale zrozum, że są ludzie, których oczekiwań te produkty nie spełniają, i dla nich właśnie są iPhone'y i Maki.

   Osobiście to, co ty uważasz za największą wadę iPhone, czyli brak rysika, ja uważam za jego największą zaletę. Różne oczekiwania różnych użytkowników. Dzięki Bogu mamy wybór i nie jesteśmy skazani na rozwiązania jednej firmy.

   Zaś co do smug, to czyszczę iPoda średnio raz na tydzień i wystarcza, więc nie wygaduj bzdur.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie wiem, z czego się cieszyć - telefon, który nie ma obsługi MMSów.