Białorusini w Polsce apelują do niektórych 'polskich' mediów

Białorusini w Polsce apelują do niektórych 'polskich' mediów

o zaprzestanie powielania propagandy białoruskiego reżimu. Ciekawe, które stacje mają na myśli?

  •  

   pokaż komentarz

   @4x80: W zakopach też obecni. A później idą na Mikroblog i piszą, że Konfederacja to ruskie onuce.

  •  

   pokaż komentarz

   @4x80: @dubstract: myślę że jest głównie przeciwna ofiarom na granicy, o których już wiadomo że jest kilka a to żadnej, nawet najlepszej i najmocniejszej władzy nie służy. To już nawet nie chodzi o to że to jest prowokacja Łukaszenki, ale gdyby rząd był bardziej ogarnięty to jakoś mógłby rozładować ten problem i wytrącić Łukaszence broń z ręki. I nie, nie postuluję o przyjmowanie kogokolwiek, wręcz przeciwnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) granica ma być chroniona. Ale jak widać władza chyba chce mieć ten problem i grzać dalej konflikt wewnętrzny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tosca303: nie ma żadnych ofiar na granicy, są tylko w głowach nawiedzonych autorów rzewnych tekstów na wyborczej. Ktoś poszedł do lasu i tam umarł, to jest coś niezwykłego i niespotykanego? Od czerwca zmarło wielu stałych mieszkańców strefy nadgranicznej, oni też są ofiarami na granicy?
   Wyborcza już histeryzowała o masowych grobach na granicy i o ludobójstwie, naprawdę bierzesz to poważnie?

  •  

   pokaż komentarz

   @dubstract: śmieszne, że im dłużej działa neuropa na wykopie, tym więcej osób zauważa, że to nie jest alternatywa, to nie jest świetlana przyszłość. To są te same mordy, które chcą się dorwac do koryta, korzystając z tych samym metod, ale używają innych ideologii i argumentów. Zakopy przy informacjach niewygodnych, spam ciągle tymi samymi informacjami, teraz przy ataku Bogu ducha winnymi emigrantami, którzy zostali oszukani przez Łukaszenkę, neuropa mówi, abyśmy to by zajęli się tym wszystkim, aby normalni obywatele posprzątali burdel "sąsiada" ze wschodu. Nie oni, my. Typowe.

  •  

   pokaż komentarz

   @4x80: Nie wiem czy czasem obserwujecie poziomy wykopów i ich fluktuacje. Mam wrażenie, że wszelkie wykopy destabilizujące nasz kraj idą ogniem na ponad 2k - mowa o wszelkich aferach(nie koniecznie sprawdzonych) i artykułach dzielących nas i podkopujących "kontrakt społeczny". Naturalny poziom dla dość mocnych wrzutek to około 600 wykopów.

   Druga sprawa, że tuż po wybuchu kryzysu migracyjnego oczywistym było, że to my jestesmy ofiarą i trzeba wspierać naszych ile wlezie. Nie było minusów pod komentarzami broniącymi naszych.

   Po 2 miesiącach, po tym jak skrajnie lewicowe media rozmydliły temat, przecedziły mózgi swoich wyznawców raptem ich retoryka się przyjmuje. Niesamowite jak łatwo brukowcami przeorać chwilową integrację społeczeństwa i z powrotem je spolaryzować.

  •  

   pokaż komentarz

   @4x80: Ten mór powinien być budowany razem z murem greckim i węgierskim. To było do przewidzenia, że uchodźcy zaczną przekraczać polsko-białoruską granicę jeżeli reszta się odgrodzi, bo jest to jedyna możliwa droga umożliwiająca przedostanie się do EU.

  •  

   pokaż komentarz

   Ktoś poszedł do lasu i tam umarł, to jest coś niezwykłego i niespotykanego? Od czerwca zmarło wielu stałych mieszkańców strefy nadgranicznej, oni też są ofiarami na granicy?

   @fonderal: ale weź ty się zastanów co ty porównujesz wogóle? Polaka który umarł w swoim domu przy granicy do ludzi z Iraku czy Syrii którzy siedzą ciągle w lesie mając za sobą KGB a przed sobą SG. Tak k$!%a, poszli do lasu i umarli, o k$!%a co za argumentacja.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mukkadun: Przede wszystkim Neuropa nie reprezentuje żadnego rozwiązania danych problemów. Nie mają jasnych postulatów, nie mają pomysłów na to, co można w polityce zrobić lepiej, jak ludziom ułatwić życie i przekonać do głosowania na ich partie. Ich propaganda polega na (próbach, bo ich trud jest daremny) obrzydzaniu Konfederacji i PiS, tak jak by Wykop był znaczącą siłą wyborczą podczas wyborów. :D PO już przegrało wybory, kiedy ich jedynym programem było "bo PiS zły". Neuropki robią dokładnie to samo.

  •  

   pokaż komentarz

   abyśmy to by zajęli się tym wszystkim, aby normalni obywatele posprzątali burdel "sąsiada" ze wschodu.

   @Mukkadun: ale kto niby według ciebie ma się tym zająć tak na dobrą sprawę, weź czasem pomyśl.

  •  

   pokaż komentarz

   Przede wszystkim Neuropa nie reprezentuje żadnego rozwiązania danych problemów.

   @dubstract: tak jakby rząd obecny tak wspaniale ogarnął kryzys na granicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @tojestmultikonto: Ten mur nic nie da jak jest wsparcie ze strony władz Białoruskich. Podstawią drabiny, zrobią podkop czy cokolwiek. Pewien możesz być tylko tego że na tym ktoś zarobi.

   Poza tym nawet KO nie jest przeciwko murowi samym w sobie (nawet jak IMO to jest bez sensu, bo przejdą przez ten mur i tak), tylko przeciwko temu aby PiS go budował, bo się skończy jak z respiratorami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tosca303: gość poszedł do lasu i tam umarł. Co to za różnica, czy to był nachodźca, rolnik z okolicy czy mnich z Nepalu? Dopuszczasz do siebie myśl, że każdy kto się urodził wcześniej czy później umrze? Tam nikt nikogo nie zabił ani nikt nie przyczynił się do śmierci, typ zmarł sam z siebie jak to czasem ludzie mają w zwyczaju. Na szczęście dla SG nie stało się to w ich obecności, lewactwo by się tym onanizowało miesiącami, zwykłą podłością jest oskarżanie kogokolwiek o przypadkową śmierć. Gość mógł sobie siedzieć wygodnie w ciepłym Iraku, nie musiał pchać się na lewo przez granicę. Może by umarł w tym swoim Iraku, a może nie.

   Poza tym wystarczy już może tych waszych kłamstw o biednych uchodźcach i złej SG, nikt w te wasze bzdury nie wierzy, nawet zwykli Białorusini pukają się w głowy i dziwią się, jak można być tak podłym jak polska lewica i okoliczni kretyni lansujący się na nachodźcach.
   Tylko Łukaszenka zaciera ręce...

  •  

   pokaż komentarz

   @Tosca303: mowisz o tych ofiarach ktore uciekajac przed wojna (ktorej w ich ojczystym kraju nie ma ) wsiadaja do samolotow i wylatuja do mińska ? To nie sa zadne ofiary ani uchodzcy, jak juz to nielegalni nachodzcy

  •  

   pokaż komentarz

   @fonderal: co do kłamstw to weź ty może doczytaj co ta twoja "zła SG" mówi bo to ona sama komunikowała oficjalnie o czterech martwych osobach na granicy, ale dla ciebie to nic nie znaczy bo będziesz p!@%!!%ić coś o jakiejś metafizyce i tym że każdy kiedyś umrze. I sobie ten kwantyfikator fałszywy wsadź w dupę bo ja za żadną polską lewicą nie jestem - tylko za tym żeby był porządny mur na tej granicy, ale skoro już są tam ludzie i umierają to obowiązkiem Rzeczpospolitej jako kraju bardziej cywilizowanego niż Białoruś jest jakoś temu zaradzić.

  •  

   pokaż komentarz

   @aneta-liszewska: mówię o czterech zmarłych o których oficjalnie informowała polska Straż Graniczna.

  •  

   pokaż komentarz

   Łukaszenka zaciera ręce...

   @fonderal: a zaciera zaciera, bo problem na granicy nadal jest a ludzie umierają potęgując zły PR polskich pograniczników i Rzeczypospolitej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tosca303: jak się kretyni nie opamiętają umrze jeszcze ze dwudziestu, zima idzie a chcącemu nie dzieje się krzywda. Bo o ile liczą na socjal, to chyba żaden nie spodziewa się lektyki dla swojej nachodźczej sempiterny, nie uważasz? I co, dalej będziesz miał pretensje nie do tych, co trzeba? Umierali, umierają i będą umierać niezależnie od tego, jak mocno będziesz tupał nóżką. Bez znaczenia czy zmarł jeden czy czterech, zmarli sami z siebie jak tysiące innych ludzi tego dnia i jeszcze raz: nikt w Polsce im nie pomógł w zejściu z tego świata. No chyba że wiesz coś, czego nie wie nikt, wtedy biegusiem do prokuratury.

   Jedynym odpowiedzialnym za sytuację tych ludzi jest Łukaszenka i do niego kieruj swoje żale a nie do ludzi, którzy w Polsce robią swoje tak, jak tego oczekuje od nich społeczeństwo i prawo. Jaką sieczkę trzeba mieć w głowie żeby mieć pretensje do kogokolwiek, że jeden z drugim przelazł przez granicę i kilometr dalej zmarł? Weź się może nieco ogarnij z tymi swoimi zarzutami i odstaw wyborczą, przedawkowałeś.

   a zaciera zaciera, bo problem na granicy nadal jest a ludzie umierają potęgując zły PR polskich pograniczników i Rzeczypospolitej.

   Ten zły PR istnieje tylko w głowach kretynów histeryzujących o biednych uchodźcach i krwiożerczej straży granicznej, wymyślających idiotyzmy o ludobójstwie, masowych grobach i rolnikach bojących się kosić kukurydzę bo pełno w niej trupów, nigdzie indziej. Poza nimi w Polsce i Europie PR polskiej SG ma się świetnie i nie zanosi się, żeby miał się zachwiać. Mi możesz nie wierzyć, ma to gdzieś, jednak takiemu choćby Frontexowi powinieneś.
   Litwa i Łotwa zachowują się wobec migrantów zdecydowanie bardziej stanowczo i zdecydowanie, również za otwartą aprobatą instytucji unijnych i międzynarodowych, jak w Polsce. Tam też umierali ludzie. I wiesz co? Na Łotwie problem już w ogóle przestał istnieć, pod litewską granicę Łukaszenka też już praktycznie nie wozi tych swoich turystów. Skupił się na Polsce, bo jesteśmy grzeczniejsi od sąsiadów z północy pomimo, że nasza granica jest o niebo bardziej szczelna.

   żadną polską lewicą nie jestem - tylko za tym żeby był porządny mur na tej granicy, ale

   Taa, jasne. Głosisz publicznie esencję lewackiej retoryki i twierdzisz, że nie masz z nią nic wspólnego? Masz ludzi za idiotów?

   Raczej bez odbioru.

  •  

   pokaż komentarz

   @aneta-liszewska: No to jest coś pięknego. " Hej Fatima, dawaj uciekamy, już nie wyczymie tej wojny Somalijsko-Dżibutańskiej" i jeb bilet prosto do Mińska k!?#a, szkoda że nie do Uan Bator. Chlip chlip biedny bambo z Somalii XD Nie da się wyżyć z tego piractwa, wpuście mnie, der mutti xd

  •  

   pokaż komentarz

   @Tosca303: No tak... Parę ofiar na granicy... A co się dzieje na Zachodzie jak już Zachód przyjął i zadbał by nie było ofiar... Ty piszesz parę ofiar a we Francji nie tak dawno temu tylko w jednej akcji 140 osób zastrzelono na ulicy a było kilka ataków terrorystycznych które przecież są tylko najwyższą emanacją problemów z muslimami.

   Nikt nie liczy ile osób dostało blomby w metrze, autobusie, stref NO GO ZONES, pojedyńczych morderstw, dzieci którym dokuczają dzieci migrantów w szkole i tak dalej i tak dalej tego już nikt nie liczy a co jest codziennością życia obok ciapatych...

   Życie to sztuka wybierania najmniejszego zła... Jeżeli zginęło kilka, kilkanaście ofiar na granicy to nadal obserwując zachód więcej ludzi chronimy od cierpień niżeli nie ułatwiamy na granicy. To żadna sztuka wszystkich na zapraszać i kompletnie nie zwracać uwagi na doświadczenia innych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tosca303: tylko w tym roku na Morzu Śródziemnym zginęło 1400 imigrantów, o ilu słyszałeś i iloma się przejąłeś? Dokładnie tak samo wszyscy się przejmują tymi co umierają u nas po lasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @fonderal Na Łotwie problem już w ogóle przestał istnieć, pod litewską granicę Łukaszenka też już praktycznie nie wozi tych swoich turystów. Skupił się na Polsce

   Bo u nas dzięki naszej opozycji wie że coś może jeszcze ugrać. Gdyby nie te wygłupy p-osłów i innych Lemańskich na granicy to już dawno byłoby po kryzysie.

  •  

   pokaż komentarz

   obrzydzaniu Konfederacji i PiS, tak jak by Wykop był znaczącą siłą wyborczą podczas wyborów. :D PO już przegrało wybory, kiedy ich jedynym programem było "bo PiS zły". Neuropki robią dokładnie to samo.

   @dubstract: Zacznijmy od tego, że obie grupy działają na wykopie, ale czyta to tysiące ludzi. Po drugie PO przegrało dlatego, a PiS wygrał wśród wykopków, bo "w 1 na Konfederację, w 2 #mimowszystkoduda na złość Komorowskiemu" xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Tosca303 a ten las rosnie na granicy polsko-irackiej czy może polsko-syryjskiej?

  •  

   pokaż komentarz

   @fonderal: jaką ja publicznie głoszę niby esencję lewackiej retoryki tępy złamasie? Że chcę mur na granicy? Co to wogóle za postawa - umieraja ludzie, to ch@# z nimi? Wobec śmierci nie wiem, ponad 100 tysięcy Polaków na covid też tak masz? Poszli i umarli, każdy umiera. Współczuję rodzinie. Sam sobie odpisałeś a nawet kropek połączyć nie potrafisz bo nienawiść ci oczy zalewa jak sperma prawiczkowi - winny jest Łukaszenka i trzeba mu wytrącić broń z ręki. Bardzo dobrze ze już w arabskich mediach szlak białoruski jest spalony. Nasze służby powinny tam pompować informacje ile wlezie żeby ograniczyć chętnych do wycieczek z biurem KGB. A obecne grupy trzeba rozładować z granicy skoro nie mają gdzie się wycofać bo za nimi KGB. Do ośrodka na chwilę, nakarmić i napoić i ekstradycja - bo przecież mało kto tam wogóle chce złożyć wniosek o pobyt w Polsce, mało kto tam jest faktycznym uchodźcą. Więc i tak , nie przyjmować nikogo tylko ekstradycja. Ale przynajmniej nie będą zamarzać na granicy. Za ten czas postawić szybko porządny mur ,taki które polskie wojsko zna z Iraku czy Afganistanu, dziwię się że jeszcze go tam nie ma, drut kolczasty go wieńczy a nie leży na ziemi wtedy. I jest spokój - ale to trzeba pomyśleć a nie walić na oślep. A frontexu to nawet nasi na granice nie zaprapszali, ciekawe dlaczego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Raffffffffffffffff: świetnie, czyli dla ciebie rozumiem że każdy migrant to potencjalny terrorysta - a jak napiszę że każdy ksiądz to potencjalny pedofil to też będzie tak super? Wspaniała argumentacja. Zresztą wyżej napisałem żeby nie wpuszczać do Polski bo oni chyba nawet wniosków nie chcą złożyć, tylko wykazać się większą cywilizacja niż reżim Łukaszenki i jakoś problem spróbować rozwiązać.

  •  

   pokaż komentarz

   @TenebrosuS: ale weź trzy wdechy, stań z boku i pomyśl jaka to "swietna" argumentacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdechli, to ch!% z nimi. Wobec najbliższych i siebie samego też masz takie podejście?

  •  

   pokaż komentarz

   Gdyby nie te wygłupy p-osłów i innych Lemańskich na granicy to już dawno byłoby po kryzysie.

   @newton82: tak, tak bo Łukaszenka by wszystkim migrantom dał wikt i opierunek w kołchozie albo wspaniałomyślnie by za sponsorował lot Mińsk-Berlin. Czy jak to niby widzisz?

  •  

   pokaż komentarz

   ale weź trzy wdechy, stań z boku i pomyśl jaka to "swietna" argumentacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdechli, to ch#$ z nimi. Wobec najbliższych i siebie samego też masz takie podejście?

   @Tosca303: nie mam ambicji zbawiania świata, a ci ludzie doskonale wiedzą gdzie idą, po co i czym ryzykują.

  •  

   pokaż komentarz

   @TenebrosuS: owszem, masz rację aczkolwiek nie wydaje mi się żeby tak wszystko doskonale wiedzieli. Po prostu podejmują ryzyko żeby się wyrwać do "lepszego świata" jak chociażby miliony Polaków zrobiły. Może nie aż tak ryzykowanie, ale zawsze.

  •  

   pokaż komentarz

   @JuliuszKalodont: ten las rośnie na granicy twojej pogardy i nienawiści.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @JuliuszKalodont: brawo, nawołuj dalej do utylizacji ludzi, taki poziom twój.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @JuliuszKalodont: juz zjechałeś na ręcznym, ulało się i ulżyło z rana? Fajnie.

   A teraz mi wskaż post w którym JESTEM ZA NIEKONTROLOWANĄ MIGRACJĄ DO POLSKI ty nieczytaty durniu. To raczej twoi przodkowie przybyli tutaj ze wschodu oderwani granatem znad mongolskiej granicy.

   W kwestii debilizmu argumentacji juz prawie zahaczyłeś o argumentum ad hitlerum, z tym 17.09 było blisko, oczywiście kwantyfikatory i hiperbolizacja plus wróżbiarstwo pisząc o jakichś mediach społeczności których nawet nie mam. Możesz być z siebie dumny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tosca303 nie trafiłeś moi przodkowie przybyli z południa z Libanu, tylko przeszli przez przejście graniczne. Nie nie masz społecznościowek, wykop to strona banku do której się logujesz? Cały czas w tym znalezisku nawolujesz do "jakiegoś rozwiązania problemu". Rozwiązania są dwa wpuszczać albo nie wpuszczać. Wpuszczać: ryzykujemy przyjęcie nieznanych nam ludzi, nie identyfikujących się z naszą kulturą i systemem prawnym. Część z nich ucieka do Niemiec I Europy Zachodniej, oni na podstawie umów odsyłają ich do nas, my mamy dodatkowo sfrustrowanych imigrantów. Nie wpuszczać: ludzie Ci na własne ryzyko spróbowali się dostać do UE, oszukani zostali przez Białoruś która naszymi rękoma chce zarobić pieniądze i zdestabilizować Polskę i UE. My im w tym nie pomagamy, bronimy UE i swojego domu. Zyskujemy argument w dyskusji z UE, z którą mamy napięte stosunki. W kraju mamy spokój i brak problemów które mają w innych krajach. Wczoraj Somalijczyk zadźgał w UK posła do parlamentu.... Dla mnie wybór jest jednoznaczny i nie zmienia go lamenty pożytecznych idiotów. Nawet nie będę się odnosił do twoich wpisów, zero argumentów i merytoryki, dużo histerii i pseudomądrych określeń. Jestem z siebie dumny bo posługuje się rozumem i logiką a nie histerią wywołaną przez idiotów

  •  

   pokaż komentarz

   @JuliuszKalodont: bo tych wpisów nawet nie przeczytałeś - gdybyś to zrobił to wiedziałbyś że jestem za opcją nie wpuszczać i żałuję że na granicy nie ma jeszcze porządnego muru. Tak, rozum i logikę pokazałeś odpisując na teksty których nawet nie zrozumiałeś albo nie przeczytałeś albo waląc błędy logiczne co chwilę. Dumny jesteś chyba z bycia debilem, spoko.

  •  

   pokaż komentarz

   #neuropa przeciwna murowi.

   @4x80: i murem za Łukaszenką

   źródło: s1.tvp.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @Tosca303 Nie potencjalny tylko to są twarde fakty że w wyniku ich działalnoscj ginie i cierpi więcej ludzi niż parę trupów na granicy...

   Chcesz być nonszalandzka i frywolna sobie bądź ale u siebie w domu a nie kosztem ogółu społeczeństwa. To są twarde fakty że ludziom żyje sie gorzej i przestępczości wzrasta tam gdzie naściągano tych ludzi

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: ei_1634386780757.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @4x80: Nie wiem czy czasem obserwujecie poziomy wykopów i ich fluktuacje. Mam wrażenie, że wszelkie wykopy destabilizujące nasz kraj idą ogniem na ponad 2k - mowa o wszelkich aferach(nie koniecznie sprawdzonych) i artykułach dzielących nas i podkopujących "kontrakt społeczny". Naturalny poziom dla dość mocnych wrzutek to około 600 wykopów.

   @KrolArthur: w wielu krajach zachodnich było już o tym głośno, że ruskie mają niezłą armie trolli i grzeją destabilizujące tematy. Dziwne by było jakby na wykopie nie byli aktywni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Raffffffffffffffff: i widzę kolejny który ma problem ze zrozumieniem tekstu pisanego - proszę, wskaż mi gdzie wyżej apeluję o przyjęcie migrantów?

   Zresztą, o te twarde fakty czyli statystyki jaki odsetek migrantów np popełnił czyny terrorystyczne albo bandyckie to już nawet nie proszę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Raffffffffffffffff: Pokazesz te dane? Czy wyciągnąłeś sobie je rano z dupy?

  •  

   pokaż komentarz

   @prezeskuliziemskiej A coś by się stało jakbyś wrzucił w google "wzrost przestępczości migranci" , "muzułmańskie gangi pedofili w wielkiej Brytanii", strefy NO GO ZONE.

   Słuchaj ja żyć wiecznie nie będę więc nie licz ze tak zawsze bede za rączkę prowadził w sytuacjach gdzie zwykłe google od razu wyrzuca tony wyników.

   https://www.google.com/search?q=Gangi+muzu%C5%82ma%C5%84skich+pedofili+w+wielkiej+brytanii&rlz=1C1GCEB_enPL865PL865&sxsrf=AOaemvK3t-K3pLEYa3miftYoTVt_upK0SQ:1634395578483&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiYxoL_lc_zAhWJrosKHRTFA5UQ_AUoAnoECAEQBA&biw=1536&bih=750&dpr=1.25

  •  

   pokaż komentarz

   @Raffffffffffffffff: Ale to nie są dane to co wysłałeś tylko mugshoty XD . Dodatkowo wpisując „wzrost przestępczości migranci” odrazu pojawia się tylko wykresy pod Twoja teze. Wiec próbuj dalej, ale wciąż dane z dupy i naucz się używać Google bo siedzisz w tej swojej banieczce i nie potrafisz nawet wpisać odpowiedniej frazy w wyszukiwarkę.

  •  

   pokaż komentarz

   @prezeskuliziemskiej: Np. tu mamy raport po masowej migracji do Niemiec https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/1095332,raport-o-przestepczosci-na-zlecenie-rzadu-niemiec-w-glownej-mierze-winni-imigranci.html

   Przypomnijmy również że dane i statystyki nie są jedyną formą badania współczesnego Świata i tak jak elektorat anty-PiS ma zastrzeżenia do wielu statystyk i badań w naszym kraju tak ja mogę mieć wiele zastrzeżeń do badań i statystyk prowadzonych przez lewackie rządy czy instytucje w Europie.

   Nie życzę sobie w Polsce takich zjawisk jak np strefy NO-GO Zones oraz chciałbym zachować tą szczęśliwą passę że w PL nie występują ataki terrorystyczne które notabene w skali problemu są najmniejszym akurat problemem.

   Tu np. mamy materiał kilkudziesięciu amatorskich nagrań tylko z 2015 roku jak przestrzeń publiczną w Niemczech zmieniała muzułmańska migracja (bo przecież ludzie nie mają problemów z migracją tylko z tą konkretną migracją, nikt nie ma problemów z Ukraińcami czy Hindusami albo innymi którzy przyjechali, pracują i nie generują większych problemów).

   https://www.cda.pl/video/49001935

   Chciałbym wrzucić więcej materiałów bardziej takich zbiorowych i obrazujących zjawisko w kilkudziesięciominutowych relacjach amatorskich ale...

   ...Materiały są usuwane z Internetu pod różnymi pretekstami w celu zakłamywania prawdy.

 •  

  pokaż komentarz

  Gdyby mlodzi Bialorusini doszli do glosu w swoim kraju, mozna by z nimi pomyslec o czyms sensownym.

 •  

  pokaż komentarz

  Niech zgadnę : Czerska i Wiertnicza?

 •  

  pokaż komentarz

  #neuropa to ruska, post-PRLowska agentura w Polsce (złożona często z tzw. dzieci partyjników)

  Nie bójmy się tego powtarzać bo jest to zgodne z prawdą