Będzie kompromis Polski i Unii Europejskiej? Zależy na tym Niemcom i...

Będzie kompromis Polski i Unii Europejskiej? Zależy na tym Niemcom i...

Niemcy i Hiszpania chcą kompromisu z Polską Wysokiej rangi hiszpańskie źródło rządowe w rozmowie z "Rzeczpospolitą" tłumaczy, że...

 •  

  pokaż komentarz

  Niemcom zależy na tanim exporcie i taniej sile roboczej z Polski i o to będą walczyć, tak czy inaczej jesteśmy na nich skazani. Z Turowem sprawa sama się rozwiąże, akurat Niemcy wiedzą ocb, raz że z twardo bronimy granicy przed Łukaszenką i Merkel dobrze wie że nie możemy tego zj!#@ć bo wszyscy ci uciśnieni uchodźcy przyjadą do Niemiec a tego nie chcą, a inna sprawa, o której wcześniej wspominałem chcą taniego exportu towarów i usług. Gdzie Niemcy znajdą takiego frajera jak Polska? nigdzie, tym bardziej że graniczymy z nimi.

  •  

   pokaż komentarz

   @OscarGoldman: Dokładnie. Przed wojną został stworzony plan MittelEurope, którego celem była hegemonia Niemiec nad Europą, Niemcy jako centrum, a kraje ościenne jako tanie montownie dla Niemców i źródło taniej, niewolniczej siły roboczej.

   Teraz udaje się ten plan realizować. Drogie euro, Polaczki rypią w koncernach zagranicznych jak niewolnicy i zarabiają w taniej złotówce, a potem co zarobią wydają w innych koncernach zagranicznych w Lidlu, Kauflandzie, Aldiku, Media Markcie, na Amazonie, Ail Expresie etc. Wiec wszystko jest drenowanie za granicę. No, ale głupi motłoch na wszystko się nabierze i będzie wierzyć w piękne slogany na temat Unii, bo większość zawsze była, jest i będzie głupia. Margaret Tacher powiedziała, już 2 dekady temu, że Unia Europejska to droga do hegemonii Niemiec nad całą Europą.

   Miałbym to nawet gdzieś, gdyby nie to, że Niemcy, Francuzi, Brytyjczycy i wszystkie inne nacje z krajów rozwiniętych nabijają się z Polaków, że Polacy jebią za takie grosze i to nabijają się do rozpuku, a Polacy niewolnicy są cali uhahani, napędzani kultem pracy wpojonym odpowiednia propagandą i tanim jedzeniem z biedry najgorszej jakości.

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedy cały dym związany z reformą sądownictwa w PL opadnie, PiS będzie święciło triumf i pozostawi dziadoską opozycję daleko w tyle.
  Po prostu każdy jeden pajac z łopozycji będzie wyglądał przy ludziach z pisu jak miękka faja przy twardym i sztywnym obelisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Rządy się zmieniają, protegowani pajacyków z łopozycji idą na emeryturę a PiS powolutku i konsekwentnie robi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Wystarczy postraszyć polexitem i zaraz będą kompromisy. Jedyne co złe.w.tym wszystkim to to, że robi to pis

 •  

  pokaż komentarz

  Najgorsze, że na kompromisie zależy wszystkim poza Pisem.