Valeska czy Samson ? Coś cz.II | Dr Franc Zalewski

najnowszy film Zalewskiego. Czy ktoś jest w stanie zrobić cokolwiek z tym człowiekiem? Rosną mu zasięgi i grono wyznawców na FB którzy głoszą jego nienaukowy bełkot. człowieka który w kazdym odkryciu widzi rękę obcej cywilizacji, nie wierzy w grawitację, a naukowców wyzywa od debili.

 •  

  pokaż komentarz

  To clowiek ktory naprodukował masę filmów. Lata po całym swiecie jako geolog i analizuje antyczne cywilizacje. Po zobaczeniu jego wiekszosci filmów moge powiedzieć ze czesto porusza tematy:
  - komputery odnalezlismy od obcej cywilizacji, zialaja w systemie szesnastkowym a my nasza matematyką nie potrafimy nawet do nich napisać oprogramowanie.
  - rakiety nie mają prawa latac w próżni, nic nie lata w prozni, nawet stacje kosmiczne "latają w atmosferze" (zasady dynamiki newtona nei są mu znane)
  - ksiezyc i słonce to sztuczne twory. kiedys mielismy 3 ksiezyce ale 2 zostaly zestrzelone podzac "wojny"
  - obalił teorie względności. (nic nei obalil tylko powiedzial ze w nią nie wierzy)
  - słonce to tak na prawde czarna dziura która nie wchłania materii ale wyrzuca energię ze swojego wnętrza. Nie ma grawitacji ani przyciagania.
  -grawitacja to cisnienie. (cyt. dzialanie, będzie takie samo.)
  - Wyznawca inglistów, nie mowi o tym, ale czesto powoluje się na ich mity.
  - bada antycne ruiny np piramidy i "udowadnia" ze nie dało sie ich zbudowac bez maszyn cywilizacji obcych. np. ciecie bloków antymaterią.
  - Stary kamieniołom okresla kraterem po udeżeniu bomb podczas dawnej wojny cywilicacji.
  - Posiada obsesje na punkcie scian kamieniolomow i bloków cietych na calym swiecie kilofami. On tam widzi maszyny obcych cywilizacji.
  - ma kosmiczne i elementarne braki w wiedzy matematycznej i fizycznej. Ale nazywa naukowców debilami którzy sami nie wiedzą co mówią... teorie dzieki którym on moze korzystać z techniki i gadac te swoje bzdury nazywa tylko sfałszowanymi teoriami nauk akademickich.
  -wszyscy nas okłamuja i wciskają wiedzę ktora nie ma nic wspólnego z prawdą.

  prowadziłem przez ponad tydzien krucjatę naukową na jego stronie na FB i zostałem zmiażdzony przez jego fanatycznych wyznawców. Zadnego dowodu, ani jednej merytorycznej odpowiedzi. Czułem się jak SCI-FUN tłumaczący płaskoziemcom działanie swiata, a w odpowiedzi dostawałem komentarze ze mam mózg wyprany przez TV i ksiązki oraz wierzę w rzeczy których nie sprawdziłem. Wybiłem sobie przez ten tydzień dziurę w ścianie do sąsiadów swoją własną głową aby wymyśleć jak przekazać elementarną wiedzą o świecie w którym zyją. Nie udało mi się.

  Z tym człowiekiem trzeba walczyć. To kolejny płaskoziemca "samozwańczy" geolog którego wywalili z uniwersytetu jakims cudem skonczył doktorat na U. Śląskim... Gość porusza w akzdym swoim filmie tematy kosmosu i fizyki oraz astrofizyki i plecie takie głupoty ze kon by się usmiał.

  •  
   S..............l via Wykop Mobilny (Android)

   +1

   pokaż komentarz

   @artur-moander: to król szurów pseudonaukowych. kiedyś na YT widzialem film jak prowadzi zajęcia dla studentów z systemu piętnastkowego. Żaden z tych baranów nawet nie pisnął że to straszliwe nonsensy. Jeszcze brawa dostał na koniec o zgrozo...

  •  

   pokaż komentarz

   @SecretOfTheSteel: Nie da sie tego sluchać. fcet wynosi jakies swoje teorie ale w zaden sposob ich nie potwierdza. Naukowcy to debile, nauka akademicka was okłamuje, JA JESTEM SWIATŁEM PAWDY... Niepokoi mnie jego rosnąca popularność i osoby które mu wierzą i nie dają się odwlec od jego kultu żadnymi merytorycznymi dowodami. PS. on nie prowadzil zajec z systemu piętnastkowego ale nazywał to matematyką piętnastkową, bo według niego system liczenia to inna matematyka... i nic nie zgadza się z matematyką której my uzywamy. On uzywa jakiejś k!$$a innej, tej od obcych cywilizacji. Zobaczylem już z 20 jego referatów (filmów) i stwiedzam ze albo jest psychicznie chorym człowiekiem, albo osoba która nie ma zielonego pojęcia o czym mówi, albo udaje mu się dorbze sprzedawać swoje głupoty i na nich zarabiać. Tyle ze ci ludzie ktorzy tego słuchaja idą w świat i powtarzają jego bednie.

 •  

  pokaż komentarz

  ZRÓBMY COŚ Z TYM ŚCIEKIEM! Wykop efekt proszę...

 •  

  pokaż komentarz

  Czy ktoś jest w stanie zrobić cokolwiek z tym człowiekiem? Rosną mu zasięgi i grono wyznawców

  Tak, można. Można np. nie wrzucać go na wykop i zakopywać znaleziska z nim żeby ograniczyć mu te zasięgi i nie robić z niego drugiego dr Zięby który stał się popularny między innymi przez to że ludzie na niego narzekali i w ten sposób nieśli o nim wieść w internecie.