Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Baza Psiego Patrolu z kartonów. Kolejny model dla dzieci

Baza Psiego Patrolu z kartonów. Kolejny model dla dzieci

@egipskie_ciemnosci izzminiatures.blogspot.com #diy #dzieci #modelarstwo #design #gry #ciekawostki

Kolejny przykład jak prosto i tanio można zrobić efektowną zabawkę dla dzieci. Instrukcja krok po kroju jak zrobić bazę Psiego Patrolu.

 •  

  pokaż komentarz

  To ja się pochwalę swoim projektem, tez głównie z kartonu ;)

  źródło: pspatrol.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  @fizzly: naprawdę świetne. Ludziki te same, ale projekt jak bardzo inny. Twój nawet lepszy, zgodny z estetyką bajki :)

  •  

   pokaż komentarz

   @egipskie_ciemnosci: dokładnie to samo chciałem napisać: że mamy te same figurki :D ponoć toppery na tort. Tak, ja sugerowałem się tą ich bazą-wieżą z bajki, starałem się oddać jak najlepiej, u ciebie z kolei poszły wodze fantazji. Z kolei u ciebie jest więcej przestrzeni bawialnej, więc pewnie koniec końców twoja baza wypada lepiej jeśli patrzeć pod kątem dzieciaków :)

  •  

   pokaż komentarz

   @fizzly: oto chodziło, aby ludziki mogły się chować i miały gdzie odgrywać scenki. Teraz baza została zaadoptowana nawet do zabawy ludzikami z Lego, też pasuje :P grunt aby dzieciaki były zadowolone. Z Twojego pomysłu pewnie też miały wiele radochy. Hitem musi być zjeżdżalnia. U mnie tego zdecydowanie brakuje - okazuje się, że to jeden z ważniejszych elementów jeśli chodzi o pieski z Psiego Patrolu. Od razu padło stwierdzenie: "fajne, ale gdzie zjeżdżalnia?"

  •  

   pokaż komentarz

   @egipskie_ciemnosci: fakt, zjeżdżalnia jest hitem, z tym że pieski się do niej nie mieszczą ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc umownie pieski wtedy się zwijają w kulki i do zjeżdżalni wrzuca się dosłownie żółte kulki ( ͡° ͜ʖ ͡°) większą frajdą jest winda, bo można nią jeździć góra-dół + z takich innych rzeczy to monitorek na ścianie świeci jak się naciśnie guzik na dachu, ale to nie zrobiło "wow" na odbiorcy. Wbrew pozorom najprostsze rzeczy chyba dają najwięcej frajdy. W przypadku tej mojej wypociny największą frajdą poza windą okazało się ustawianie piesków na przypisanych im kolorach.

  •  

   pokaż komentarz

   @fizzly: to jest właśnie w tym najfajniejsze. Nawet jak coś nie uda się idealnie, to dziecięca wyobraźnia i tak sobie z problemem poradzi.

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejny przykład jak prosto i tanio

  Serio? Prosto? XD
  Już nie mówiąc, że przynajmniej pół pokoju masz zawalone akcesoriami do tej zabawy.
  Co następne? Jak prosto i tanio zbudować buty z kawałków skóry?

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopyrek: Spróbuj. To naprawdę nie jest skomplikowane. Tylko tak wygląda. Kilka wieczorów i gotowe. Wiadomo, że szybciej jest kupić w sklepie. Ale czy w kreatywnych zabawach z dzieckiem nie chodzi właśnie o to, aby spędzić wspólnie czas i coś razem stworzyć?

  •  

   pokaż komentarz

   Spróbuj. To naprawdę nie jest skomplikowane. Tylko tak wygląda.

   Jak ktoś ma talent i wprawę i wszystkie zabawki (farbki, kleje) pod ręką.

   Kilka wieczorów i gotowe.

   Kilka wieczorów, to jest kilka dni z rozgrzebanym „projektem”. Mieszkasz w domu 200m²+ ? To możesz się bawić.

   Wiadomo, że szybciej jest kupić w sklepie. Ale czy w kreatywnych zabawach z dzieckiem nie chodzi właśnie o to, aby spędzić wspólnie czas i coś razem stworzyć?

   To co jest zareklamowane jako tanie i proste, nie jest ani tanie, ani proste.
   Autor dostaje hajs z klików (albo przynajmniej na niego liczy), czyli spam.

   @egipskie_ciemnosci: chcesz przepis jak tanio i łatwo zrobić buty? Wystarczy trochę skóry, kilka wieczorów i gotowe. To nie jest takie trudne.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopyrek: trochę przesadzasz, akurat szycie butów a klejenie domków z kartonów to naprawdę dwie różne rzeczy. A to akurat nie jest trudne, tylko dość czasochłonne.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopyrek:

   Jak ktoś ma talent i wprawę i wszystkie zabawki (farbki, kleje) pod ręką.
   Większość ludzi, która ma dzieci, ma takie zabawki (farbki, kleje). Co do wprawy, to trzeba kiedyś zacząć, by jej nabrać.

   Mieszkasz w domu 200m²+ ?
   Nie, w małym mieszkaniu.

   Autor dostaje hajs z klików
   Nie dostaje, bo na stronie nie ma reklam. Blog dopiero wystartował i nie ma tam nic, co by generowało jakiekolwiek przychody.