Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Mężczyzna z Nowego Jorku umiera 25 minut po otrzymaniu szczepionki COVID

Mężczyzna z Nowego Jorku umiera 25 minut po otrzymaniu szczepionki COVID

"Wstępne wskazania są takie, że mężczyzna nie miał żadnej reakcji alergicznej na szczepionkę" - powiedział komisarz ds. zdrowia stanu Nowy Jork dr Howard Zucker. [ENG] Tłumaczenie z DeepL w komentarzu.

 •  

  pokaż komentarz

  coraz większa skuteczność tego genialnego preparatu, już po 25minutach się ludzie przekręcają

 •  

  pokaż komentarz

  Mieszkaniec Nowego Jorku zmarł w niedzielę rano wkrótce po otrzymaniu szczepionki COVID, ale urzędnicy państwowi utrzymują, że "szczepionka jest bezpieczna", jak donosi New York Post.

  Starszy mężczyzna, który był w wieku 70 lat, zasłabł około 25 minut po podaniu mu szczepionki COVID, gdy opuszczał punkt szczepień w Jacob Javits Convention Center na Manhattanie, dr Howard Zucker, komisarz ds. zdrowia stanu Nowy Jork, powiedział w oświadczeniu uzyskanym przez Post.

  Oświadczenie Zuckera sugeruje również, że "mężczyzna nie miał żadnej reakcji alergicznej na szczepionkę", ponieważ nie zaobserwowano żadnych niepożądanych skutków lub oznak niepokoju podczas 15-minutowego okresu obserwacji po zaszczepieniu.

  Centers for Disease Control and Prevention utrzymuje, że poważne reakcje niepożądane na szczepionkę COVID występują "rzadko", mówiąc, że szansa na to, że tak się stanie wynosi 10 przypadków na ponad 4 miliony pierwszych dawek leku.

  Zucker powiedział w oświadczeniu dla New York Post, że pierwsi ratownicy udzielili mężczyźnie pomocy "w ciągu kilku sekund", ale później zmarł on w pobliskim szpitalu. Przyczyna śmierci nie została jeszcze ustalona.

  Pomimo śmierci, Zucker powiedział, że zachęca "wszystkich uprawnionych nowojorczyków do zaszczepienia się".

  Dodał: "Eksperci zdrowia publicznego są zgodni, szczepionka jest bezpieczna i wraz z ciągłą czujnością, w tym noszeniem maski i dystansem społecznym, przyniesie kres tej pandemii."

  Inni eksperci medyczni również zgadzają się, że szczepionka COVID jest bezpieczna do szczepienia.

  Dr Gregory Poland, immunolog i dyrektor grupy badawczej ds. szczepionek w Mayo Clinic, powiedział Yahoo Life, że gdyby szczepionka COVID "miała choćby 1% szansy na spowodowanie śmierci, mielibyśmy setki tysięcy zgonów - zostałoby to natychmiast zauważone."

  Eksperci medyczni przypisują również bezpieczeństwo szczepionki jej rygorystycznym testom klinicznym, które były prowadzone dłużej i na większej liczbie osób niż typowe badania nad szczepionkami. Szczepionka COVID została również przeanalizowana pod kątem bezpieczeństwa przez Food and Drug Administration.

  Nie jest to pierwsze doniesienie o osobie umierającej po otrzymaniu szczepionki COVID, ponieważ żona lekarza z Miami twierdzi, że śmierć jej męża na skutek wylewu krwi do mózgu była wynikiem działania leku. Pfizer-BioNtech powiedział, że wstępne dowody nie wykazały związku między szczepionką COVID a śmiercią mężczyzny.

  W innym przypadku prowadzone jest również dochodzenie w sprawie śmierci mieszkańca hrabstwa Placer w Kalifornii, który zmarł zaledwie kilka godzin po zaszczepieniu się szczepionką.

  Do tej pory CDC podało ponad 41,2 mln dawek szczepionki COVID ponad 31,5 mln osób.

  •  

   pokaż komentarz

   w tym noszeniem maski i dystansem społecznym, przyniesie kres tej pandemii

   @Nupharizar: He. He. He.

   pokaż spoiler Raczej nie.


   pokaż spoiler ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   The cause of death has not yet been determined.

   @Nupharizar: można się rozejść.
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Nupharizar
   Przychodzi facet lat 70 do przychodni. . Przechodzi wstępna klasyfikację, jest zdrowy i może przyjąć interesujący go preparat. Przyjmuje preparat a po 25 minutach umiera.

   Naganiacze mówią że szczepionką jest bezpieczna a przyczyną śmierci jest nieznana. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   02/08/21 AT 9:35 AM

   @r3d1w4d: za to ty łykasz jak pelikan pierdy sprzed pół roku.
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Armo11 jakie to ma znaczenie kiedy to się wydarzyło? Został wskrzeszony niczym mityczny Łazarz że można o tym zapomnieć?

  •  

   pokaż komentarz

   Przechodzi wstępna klasyfikację,

   Nie masz pojęcia jak wygląda ta „klasyfikacja”, co nie? Wypełniasz ankietę, gdzie zaznaczasz, czy jesteś chory (i mogłeś wcale nie przychodzić), albo zdrowy.

   Lekarz zadaje kilka pytań i to by było na tyle.

   jest zdrowy

   @r3d1w4d: to już twoje czytanie z fusów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Armo11: a co mają powiedzieć? Że zaszkodziło mu coś co dobrowolnie wciskają na siłę?!

   Nawet producenci NLPZ powszechnie dostępnych ostrzegają że może zaszkodzić. Tutaj mamy co chwilę głoszoną medialnie gwarancję pełnego bezpieczeństwa, za które de facto jednak nikt nie odpowiada :-)

   Umarł to umarł, stary był i tyle, na uj drążyć temat.

  •  

   pokaż komentarz

   Przyjmuje preparat a po 25 minutach umiera.

   @r3d1w4d: a gdyby po 15 minutach od przyjęcia wpadł pod samochód, to też byś powiedział, że zabiła go szczepionka?

   Ciekaw jestem jakie substancje znajdujące się w szczepionce są według Ciebie na tyle śmiercionośne, że ludzie... tzn. jeden człowiek przekręcił się w mniej niż pół godziny od podania. Wyjaśnisz?

  •  

   pokaż komentarz

   Mieszkaniec Nowego Jorku zmarł w niedzielę rano

   @Nupharizar: w którą niedzielę?

  •  

   pokaż komentarz

   @sowiq nie mam pojęcia jakie są i jakie będą bo chyba nie sądzisz ze na 2, 3 czy 4 dawce jak to ma już miejsce w Izraelu się skończy? Druga sprawa, oglądają szurowski film WEF Klausa Schwaba należy wywnioskować ze są tam jakieś markery które można wykryć z próbki krwi że osobnik przyjął preparat.

   źródło: youtu.be

  •  

   pokaż komentarz

   nie mam pojęcia jakie są i jakie będą bo chyba nie sądzisz ze na 2, 3 czy 4 dawce

   @r3d1w4d: a którą ten człowiek przyjął dawkę? Pewnie nawet tego nie wiesz. Dostałeś jakieś strzępki informacji, ale z góry założyłeś sobie, że zabiła go szczepionka.

  •  

   pokaż komentarz

   @sowiq jakie to ma znaczenie która? Przychodzi facet na szczepienie, przeprowadza, się z nim wywiad, podał pewnie co mu dolega i jakie przyjmuje lekarstwa. Lekarz / pielęgniarka wyrawili opinie że człowiek może przyjąć preparat.

   Ten przyjmuje i po 25 minutach UMIERA.
   FIN.

  •  

   pokaż komentarz

   jakie to ma znaczenie która?

   @r3d1w4d: nie wiem jakie. To Ty zacząłeś pisać o 2, 3, 4 dawce.

   Piszesz, że człowieka zabiła szczepionka, a nie wiesz jakie znajdują się w niej substancje. Ciekaw jestem czy idziesz tym samym tropem, kiedy np. dentysta podaje Ci zastrzyk ze znieczuleniem.

   podał pewnie co mu dolega i jakie przyjmuje lekarstwa

   Oczywiście, że podał. Przecież wiadomo to na podstawie danych z dupy.

   Ten przyjmuje i po 25 minutach UMIERA.

   Po drodze zapewne napił się wody i usiadł na krześle.

   Ludzie umierają. Zwłaszcza tacy w wieku >70 lat. Jedni w swoich łóżkach, inni na chodniku, jeszcze inni w teatrze czy u lekarza. Równie dobrze mógł umrzeć 5 minut przed przyjęciem szczepionki, albo tydzień później.

   Oprócz swoich przekonań nie masz absolutnie żadnych dowodów, żeby twierdzić, że było inaczej. Oczywiście możesz napisać, że brak informacji to spisek, ale z tym to już Ci nie pomogę.

  •  

   pokaż komentarz

   @sowiq skoro nie widzisz korelacji przyczynowo skutkowej która należy dogłębnie sprawdzić aby uchronić inne osoby dla których wspomniany preparat może być potencjalnie niebezpieczny to ty dalej brniesz w idiotyczne porównania do szklanki wody. I tak można się utopić w szklance wody. Wtedy przyjeżdża prokurator stwierdza zgon dalej na sekcji zwlok potwiersza się utoniecie między innymi poprzez stwierdzenie rozrzedzenia krwi hiperkalemi które skutkowały migotaniem komór i niewydolności serca skutkując jego zatrzymaniem czyli śmiercią.

   Zdrowka życzę i pogody ducha.

   Tyle z mojej strony

  •  

   pokaż komentarz

   skoro nie widzisz korelacji przyczynowo skutkowej która należy dogłębnie sprawdzić aby uchronić inne osoby

   @r3d1w4d: ale na jakiej podstawie twierdzisz, że w tym przypadku nie zbadano wątku szczepionki? "The cause of death has not yet been determined.", ale artykuł jest z lutego. Wiesz cokolwiek na temat dalszego ciągu tej sprawy? Sekcji zwłok, zakresu badań, wniosków? Czy wszystko piszesz na podstawie artykułu, w którym nie ma w zasadzie żadnych informacji(albo nawet lepiej - niedokładnego tłumaczenia z pierwszego komentarza)?

 •  

  pokaż komentarz

  A to po szczepieniu człowiek ma uzyskiwać nieśmiertelność na jakiś czas, czy co? Statystycznie biorąc ludzie umierają np. po śniadaniu, obiedzie, kawie, spacerze, kąpieli, oglądaniu TV itp. Czy to znaczy, że zawsze wszystkie te sprawy należy obwiniać o zgony? Jeśli nie ma bezpośredniej przyczynowości od wstrząsu anafilaktycznego itp. to przyczynę należy ustalić.
  (。◕‿‿◕。)

  •  

   pokaż komentarz

   @Squatlifter: właśnie chciałem poprosić o statystyczną szansę takiego zdarzenia. Proszę uwzglądnić równierz rzadkość nagłego zgonu spowodowanego nieokreślonym czynnikiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @orkako w USA ludzie żyją średnio 77 lat, czyli 1.6 mln 25 minutowych okresów. Statystycznie szczepiąc randomową osobę, jedna na 1.6 mln umrze w ciągu 25 minut (będzie to jej ostatni 25 min. okres życia). Przykładowo, w Polsce podano 40 mln dawek więc takich przypadków gdy ktoś umiera w ciągu 25 min. po szczepieniu powinno być około 25 w skali kraju. Oczywiście trzeba brać poprawkę na to że nie szczepi się zupełnie randomowych osób. Jak ktoś jest bliski śmierci to zazwyczaj jest chory i się go raczej na nie szczepi, ale też z drugiej strony bycie w wieku 70 lat jak ten koleś o wiele zwiększa prawdopodobieństwo zgonu, nawet gdy jest się zdrowym. Więc w sumie ch?% wie xD Ale przy 400 mln dawek w USA (10 razy tyle co w PL) taki przypadek na pewno nie powinien dziwić, bo statystycznie szczepiąc randomowych ludzi powinno być ich 10 razy więcej niż w PL czyli 250.

  •  

   pokaż komentarz

   @Squatlifter: @orkako: @nieocenzurowany88: @giku: Przespał 8 godzin. Po obudzeniu się, po 5 minutach zmarł.
   Co było przyczyną śmierci?

   Dla negujących koronawirusa i szczepienia tak to właśnie wygląda. Już nie wchodzę w kwestie polityczne i co przy pomocy całego tego zamieszania robią rządzący bo to osobny temat. Wirus jest, ale jestem zdania, że już od jakiegoś czasu powinni się poważnie zastanowić czy nie należy zwyczajnie pogodzić się z tym, że trzeba odstawić to wszystko w kąt i normalnie żyć.

   Wirus jest? Tak
   Ludzie umierają po zachorowaniu? Tak
   Szczepionka jest skuteczna (łagodniejszy przebieg, nie chroni przed zachorowaniem, zarażaniem) Tak
   Czy szczepionka chroni w 100% przed zgonem na wirusa? Nie
   Lepiej się szczepić czy nie? (Moim zdaniem tak, ale nie mówię nikomu co ma robić)
   Czy czas skończyć z obostrzeniami, lockdownami itp.? Moim zdaniem to najwyższy czas żeby zabrać się za podjęcie takiej decyzji.

   @Nie_bo_ty:

  •  

   pokaż komentarz

   @nieocenzurowany88: Nienawidzę makronizmu "randomowy". Pisz losowy lub przypadkowy!
   Co do obliczeń, to nadal nie uwzględniłeś przyczyny zgonu, a więc włączyłeś w to również zgony od na przykład potrącenia samochodem. Musielibyśmy więc ustalić jaki procent stanowi nagłe zgony, a następnie wykluczyć z nich zawały, wylewy itp, pozostawiając wyłącznie te niewyjaśnione. Kiedy od tego odejmiemy również ryzyko zamachu to wówczas szansa na taki poszczepienny przypadkowy zgon mocno spadnie. Nie wiem czy facet zmarł od samej szczepionki, ale zgon wydaje się mieć jakiś związek z samym szczepieniem. Wiesz, na przykład igła byłą zanieczyszczona czymś alergicznym, albo dostał niewłaściwy środek, lub zamiast do mięśnia podano mu szczepionkę dożylnie, co spowodowało zapalenie mięśnia sercowego, który był już osłabiony jakąś chorobą lub wiekiem.

   Ludzkie ciało to mechanizm więc podlega mechanicznym prawom, a jedno z nich mówi, że jeśli wprowadzimy jakąś zmienną w maszynie i po tym maszyna przestaje działać, to możemy być pewni, że usterkę spowodowała wprowadzona zmienna. Czasem w sposób pośredni, a czasem bezpośredni. Tu też szczepionka nie musiała być bezpośrednią przyczyną zgonu.

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net

Dodany przez:

avatar Nupharizar dołączył
249 wykopali 181 zakopali 4.7 tys. wyświetleń