Wydaje mi się, że nie o taki Wykop chyba nam chodziło...

Wydaje mi się, że nie o taki Wykop chyba nam chodziło...

@confiable wykop.pl #polska

Ja rozumiem, że świat się zmienia. Rozumiem, że i tu niekiedy pojawiają się artykuły w temacie... ale proszę, błagam... nie promujmy tu tego. Wydaje mi się, że nie o taki Wykop chyba nam chodziło...

 •  

  pokaż komentarz

  michałek lubi takie sprawy wiec są promowane (ale ciiii nie lubi o tym głośno mówić)

  •  

   pokaż komentarz

   @KwadratPolski: Dajcie spokój ludzie, mnie interesuje mój interes i moja dupa, to co inni robią z swoimi interesami i dupami mnie nie obchodzi, no chyba że zaczną się wpi.... w moje życie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ratman: Właśnie o to mi chodzi. Jestem użytkownikiem Wykopu od nieomal 14 lat. To, że taki portal powstał tych kilkanaście lat temu i że wciąż można dzięki niemu znaleźć ciekawostki z Polski i ze świata powoduje, że wspólnie z piękniejsza połówką bardzo lubimy tu wracać. "Zaraziłem" nawet syna tym swoim sentymentem do Wykopu. I wczoraj właśnie pojawił się tu problem... Na głównej stronie znalazła się reklama sponsorowana "Prince Charming - w Player". Być może wynika to z faktu, że Player wykupił paczkę reklam dla wszystkich swoich programów i one losowo się podstawiają. Tak jak napisałem w znalezisku: rozumiem, że świat się zmienia i że na Wykopie znajdują się czasem artykuły o tym temacie... ale kiedy zaczynają pojawiać się tego typu reklamy, to przyznaję, że aż dziwnie mi się zrobiło. Zwłaszcza, że mamy na wykopie całe mnóstwo dzieciaków w wieku mojego syna. Akceptuję to, że temat istnieje, nie atakuję osób, które popierają takie preferencje, ale ze swojej strony (zwłaszcza jako ojciec) nie chciałbym by Wykop stał się miejscem promowania tego typu zachowań. I tylko o to mi chodziło w znalezisku.

  •  

   pokaż komentarz

   @confiable: Ale o co ci chodzi? Boisz się, że syn zostanie gejem, bo zobaczy reklamę? Ogarnij się, to tak nie działa. Orientacja seksualna to nie jest decyzja danej osoby. Można co najwyżej udawać, że jest się kimś innym, bo tacy jak ty nie pozwalają im żyć zgodnie ze swoją naturą.

  •  

   pokaż komentarz

   @KwadratPolski: Michałek lubi hajs, który przepuszcza na rogale. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   nie chciałbym by Wykop stał się miejscem promowania tego typu zachowań.

   @confiable: Jakich zachowań?

  •  

   pokaż komentarz

   Player wykupił paczkę reklam dla wszystkich swoich programów i one losowo się podstawiają

   @confiable: tobie się wydaje że oni reklamują programy?!?

   źródło: i.kym-cdn.com

 •  

  pokaż komentarz

  Ja pierniczę niech się chłopaki bawią. Co mają randkować znowu w kiblach na dworcu? Ale można by też wrzucić program z jakimiś fajnymi dziewczętami bo moim zdaniem to lekka dyskryminacja lesbijek "gejowskie randkowe show". A co one gorsze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  ale proszę, błagam... nie promujmy tu tego.

  trochę nie rozumiem.. serwis ma odmawiać reklamodawcom bo treść zaburza Twoje delikatne postrzeganie świata, czy co?

  Reklama nie jest ani gorsząca, ani obrazoburcza, ani nielegalna. Tobie się nie podoba program randkowy w playerze, a innemu się nie będzie podobała reklama napojów gazowanych bo to strasznie niezdrowe. Nie dogodzisz wszystkich, a serwis ma zarabiać.

  Ja tu gorsze rzeczy widziałem wrzucane przez wykopków, więc może wrzućmy wszyscy na luz, bo cancel culture mocno wchodzi w krew niektórym ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Nie dogodzisz wszystkich, a serwis ma zarabiać
   @Kargaroth:
   Ale dyskutować to chyba można? Sprawdzić czy przypadkiem dużej grupy osób to nie irytuje? Może to pomóc zarządzającym lepiej dobrać reklamy, bo to jednak nie wszystko jedno i wpływa na odbiór witryny. OPa widać powoduje troska o zyski Michała. Są reklamy lepsze i gorsze, różnią się miedzy sobą reklamy adsense, gejowskiego show czy "wygrałeś milion". Jak najbardziej da się wszystkim dogodzić np. przez personalizację żeby nie zrażać ludzi.

 •  

  pokaż komentarz

  Reklamy są zgodne z twoimi zainteresowaniami, więc może pora się ogarnąć i przestać wypierać.

 •  

  pokaż komentarz

  No ale o co chodzi? Skoro ktoś za tę reklamę zapłacił, to znaczy, że się opłaca. Niezgodna z prawem też nie jest.