Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Śpiący królewicz. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Ile można...

Śpiący królewicz. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Ile można...

Nawet byłoby to zabawne, gdyby jednocześnie nie było straszne. Zabawne, bo starszy polityk zasnął przed kamerami na swojej konferencji prasowej. Straszne, bo ten polityk to człowiek, który od sześciu lat z tylnego siedzenia autorytarnie i bez żadnej kontroli steruje państwem. To kolejny...

 •  

  pokaż komentarz

  Tak patrzę na to wszystko i widzę tą jazdę po pisie, a z kolei na ich miejsce niema nikogo kto by nie był taki sam lub gorszy, a do tego NATO ma problem, bo USA się szykuje do wojny z Chinami i deklaruje, że wtedy Europę zostawia, więc Putin wejdzie jak na swoje, Europa to wie, więc Kaczka robi przynętę dla młodych, aby wstępowali do wojska byśmy mieli 300tys żołnierzy. Chiny wkrótce wypuszczą drugiego wirusa i gdy ten będzie gryzł świat zaatakują, padnie internet, prąd, gaz, produkcja i pozostaje zapytać co typowy Mirek ma zrobić?

  •  

   pokaż komentarz

   @loopack: Masakra, tyle partii jest, ale zadna nie pasuje, bo przeciez kazdy to zlodziej, prawda? To moze zaczac glosowac na ludzi co jeszcze nie kradli? Bo moze bedzie inaczej? A nieee gdzie tam, lepiej tak jak od 30 lat na tych samych ldzi w partiach ze zmienna nazwą.
   Zaraz wysypia sie placzki i bedzie woja, ze ci co nie rzadzili beda tacy sami, wiec glosujemy na juz znanych zlodziei, tak w strefie komfortu jest wygodnie (╯°□°)╯︵ ┻━┻.
   Dzbany.

 •  

  pokaż komentarz

  Przypomniał mu się stan wojenny.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale ścierski tytuł, cały frustrat lis...