Ksiądz pedofil z filmu Sekielskich pozostanie bezkarny. Sąd wskazuje winnych...

Ksiądz pedofil z filmu Sekielskich pozostanie bezkarny. Sąd wskazuje winnych...

Niespodziewany zwrot w sprawie ks. Arkadiusza Hajdasza. Mimo że przyznał się do molestowania chłopca, nie poniesie kary. Sąd w Kaliszu uchylił wyrok skazujący pedofila na więzienie i umorzył sprawę.

  •  

   pokaż komentarz

   @LudzieToDebile: tak

   źródło: obraz_2021-10-28_131520.png

  •  

   pokaż komentarz

   @EmDeCe: Czy Kościół nie powinien gościa po prostu wyrzucić? Zamiast zapewniać wikt i opierunek?

  •  

   pokaż komentarz

   Czy Kościół nie powinien gościa po prostu wyrzucić

   @LudzieToDebile: CO? Gość powinien być wydany Polskiej policji i iść do więzienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @EmDeCe: Ale przeczytałeś, że się PRZEDAWNIŁO?

  •  

   pokaż komentarz

   @LudzieToDebile: zgadzam się, powinien chodzić w łachmanach i żebrać na ulicy

  •  

   pokaż komentarz

   @EmDeCe: średnio rozgarnięty adwokat zwróciłby na to od początku uwagę. Czy ten ksiądz nie miał w ogóle adwokata, czy może miał, ale z urzędu i to takiego, który aż tak bardzo miał na to wszystko wyj**ane?

  •  

   pokaż komentarz

   @LudzieToDebile: a czy kto ktokolwiek inny powinien stracić emeryturę za takie przewinienia? Pracował to ma wikt, ty pracujesz będziesz miał emeryture bez względu co odwalisz. jeśli jemu zabrać wikt, to zabierajmy tez emeryture, jestem za, tylko razi mnie traktowanie księży jako kogoś po za systemem.
   Ksiądz pedofil to taki sam pedofil jak murarz tynkarz akrobata, ale w opnni wykopków ksiądz pedfil to już gorszy od nauczyciela,policjanta, piekarza pedofila.

  •  

   pokaż komentarz

   CO? Gość powinien być wydany Polskiej policji i iść do więzienia.

   @EmDeCe:

   Ale przeczytałeś, że się PRZEDAWNIŁO?

   @LudzieToDebile:
   No ale jak juz policja i sąd uznaly ze prawo polske zawinilo i w zasadzie nie poniesie kary to w swietle wiary, kosciola i moralnosci jest niewinny? Jak ktos zgrzeszy ale nie udowodnisz tego przed sądem to jakby nie zgrzeszył?

   tylko razi mnie traktowanie księży jako kogoś po za systemem.

   @publiczny2010: oczywiscie, dlatego niech ma emeryture za przepracowane lata, ale czy to znaczy ze nie mozna go zwolnic? Czy taka osoba w swietle kosciola nie powinna byc odsunieta z koscielnego "zatrudnienia"? przeciez on sie przyznal, tam nie ma jakis przeslanek czy podejzen. To jak mowic ze kierowca owszem rozjezdza ludzi, ale jest kierowca zawodowym wiec wyplata mu sie nalezy.

   Jak aktor itp jest chociazby podejzewany to praktycznie niszczy sie mu kariere, wywala z filmow itp nikt sie nie martwi o jego emeryture, nie daje mu wiktu i opieki na starosc. Pedofil hyraulik nie ma organizacji nad soba ktora wyciszy sprawe, przeniesie go na inna budowe itp Kazdego innego traktuje sie jak pedofila a jego zawod traci znaczenie. Ksiedza traktuje sie jak ksiedza pedofila i obchodzi sie z nim jak z jajkiem. Moze sobie zrobic zbrodnie na ludzkosci ale mieszkanie i jedzonko bedzie mial na parafii bo nalezy do uprzywilejowanej kasty?

  •  

   pokaż komentarz

   @galicjanin: Miałeś kiedyś adwokata? Naprawdę ciężko znaleźć jakiegoś, który się mocno przyłoży do sprawy. Większość z nich sądzi że ich rola sprowadza się do składania pozwów i pisania odpowiedzi na pisma.

  •  

   pokaż komentarz

   @3mortis: ale on jest już dawno na emeryturze to jak go zwolnisz z czego? nie dostaje wypłaty tylko emryture, którą wypracował w kościele, media trąbią o takim problemie i takiej skali, a sekielski jedyne co znalazł w tej niewyobrażalnej skali problemu, to jakiegoś stracucha na emeryturze i ofiarne z przed 30 lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @LudzieToDebile: To powinien iść do ośrodka w Gostyninie.

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010 jest jeszcze kwestia np tego ile ofiar zdecyduje się wziąć udział w nagraniu takiego Sekielskiego razem ze wszystkimi tego konsekwencjami. No i jak dotrzeć do tych ofiar jeśli nie ma listy ofiar na wyciągnięcie ręki?

  •  

   pokaż komentarz

   Czy Kościół nie powinien gościa po prostu wyrzucić?

   @LudzieToDebile a czy pracodawca wyrzuca najlepszego pracownika? ( ͡º ͜ʖ͡º)

   pokaż spoiler Czarny humor. j!%$ć dziada jak on te dzięki

  •  

   pokaż komentarz

   to jakiegoś stracucha na emeryturze i ofiarne z przed 30 lat.

   @publiczny2010: starucha ktory sie przyznal i od 30 lat tak sobie bimba. Mieli podac nieudowodnione oskarzenia mlodych ludzi?

   a sekielski jedyne co znalazł w tej niewyobrażalnej skali problemu

   bo problemem w polsce nie jest ilosc pedofilow w danym zawodzie. Niewyobrazalna skala problemu to konkretne zawody ktore sa wyjete spod prawa. A na wsiach to w zasadzie probosz jest wazniejszy od prezydenta polski i spróbuj w kole gospodyn na takiego oskarzenie rzucic to same mu dzieci dadza do gwalcenia byle spokoj byl.

   A co gosc robil przez te 30 lat? czemu wtedy juz go nie odsuneli? Depp ma kilka lat kariery w dupe bo go kobieta oskarzyla, Kevin Spacey zaoral caly serial i kilka innych produkcji bo bylo podejzenie. Ksiadz dostaje 30 lat zycia za darmoche w domu dla pedofilow nawet jak sie przyznal.

   Kosciolowi jest taniej go ukryc niz wyj@$$c bo medialnie im to nie odpowiada. A co z takim Rydzykiem? Maybachy od bezdomnego, brak majatku bo on biedny jest? No jasne, idz powiedz w urzedzie ze auto masz od bezdomnego ktory akurat umar to zobaczysz jak ksieza sa traktowani na rowni z innymi. Ze nie wspomne o przywilejach przy kupowaniu ziemi itp

   Wiec sorry ale twoj argument "razi mnie traktowanie księży jako kogoś po za systemem" do mnie nie przemawia. Caly kosciol w polsce to definicja dzialania poza systemem, z przywilejami, jak panstwo w panstwie itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @LudzieToDebile: mają sektę zboczeńców i jeden drugiego kryje. Co to by byli za koledzy gdyby zostawili "ziomala" w potrzebie?

  •  

   pokaż komentarz

   @niewiemjakinickwybrac: masz racje, ale skoro OFIAR MA BYĆ TAK DUŻO, to co , z tych tusięcy, zgodziła się 1 osoba?
   Na wykopie średnio raz na tydzień jest o księdzu pedofilu, dziwnym trafem jakoś ich nie zamykają.
   A no tak za pomniałem, przecież według wykopu, KAŻDY prokurator lubi księży pedofili i dlatego ich nie zamykają, bo przecież każdy lubi pedofili w Polsce?

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  jak to czytam to się nóż w kieszeni otwiera
  co za kraj
  co za czarna zaraza
  gdzie ja żyje
  gwałcą nasze dzieci w naszych domach i nic z tym nie robimy
  o co tu chodzi?!
  ja p@%#$#!e

  •  

   pokaż komentarz

   @badtorro: Jak mnie to już wkur... w pislandzie nigdy nic się nie zmieni. Jak mają czuć się poszkodowani ? Plaskacz w twarz.

  •  
   Samedi

   +10

   pokaż komentarz

   gwałcą nasze dzieci w naszych domach

   @badtorro: Jeśli mówimy o pedofilach w sutannach, to póki co gwałcą tylko dzieci tych, którzy nie mają nic przeciwko oddaniu ich pod opiekę księdzu. ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli mówimy o pedofilach w sutannach, to póki co gwałcą tylko dzieci tych, którzy nie mają nic przeciwko oddaniu ich pod opiekę księdzu.

   @Samedi: to prawda, ale mimo naiwnych rodziców prawo powinno chronić dzieci

  •  

   pokaż komentarz

   o co tu chodzi?!

   @badtorro: O przedawnienie ¯\_(ツ)_/¯

  •  
   Samedi

   0

   pokaż komentarz

   to prawda, ale mimo naiwnych rodziców prawo powinno chronić dzieci

   @badtorro: No tak. Chronić dzieci trzeba. Swoje. Najlepiej nie zostawiając ich sam na sam z księdzem. A o naiwnych rodziców i ich dzieci nie martw się tak. Pedofilia wśród kleru to tajemnica Poliszynela więc jeśli ktoś chce oddać swoje dziecko w ręce księdza, to robi to ze swojej głupoty i raczej go nie powstrzymasz. Co zrobisz? Zakażesz kontaktu księży z dziećmi? Katolicy Cię zjedzą. Będziesz im mówił, że księża to niekiedy pedofile? Nie uwierzą. Niektórzy nie uwierzą nawet, jeśli to ich dziecko ksiądz zgwałci. I jeszcze będą go bronić.
   Cały problem polega na tym, że w naszym przykościelnym bagnie sutanna daje immunitet. I to nie tylko o pedofilię się rozchodzi. Gdyby karać przestępców w sutannach tak, jak wszystkich innych, to problem sam by się rozwiązał.

  •  

   pokaż komentarz

   @Samedi: wystarczy jak będą odpowiadać przed prawem jak każdy inny

  •  
   Samedi

   0

   pokaż komentarz

   wystarczy jak będą odpowiadać przed prawem jak każdy inny

   @badtorro: Wiesz, że tu jest jeden problem? Problemem tym są katolicy, a konkretnie ich spory udział w społeczeństwie, a skoro tak, to w policji, prokuraturach i sądach też są (nie mówiąc o instytucjach stanowiących prawo). Wielu z nich czuje głęboko wpojony respekt przed sutanną, więc będą kręcić, mącić, naciskać i umarzać, byle tylko pedofila w sutannie nie skazać. No bo jak to tak skazać księdza dobrodzieja, u którego brało się ślub, który był na pogrzebie taty, u którego ochrzciło się małą Paulinkę... No i do tego te protesty parafian... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   Prognozuję, że sytuacja poprawi się dopiero, kiedy katolicy w Polsce znajdą się w mniejszości. No chyba, że wybuchnie jakaś ogromna afera pedofilska z księżmi w roli głównej, ale to mało prawdopodobne. Po polskich katolikach takie rzeczy spływają dotąd dość dobrze.
   Jeśli masz dzieci, to trzymaj je daleko od księży, innej rady nie ma.

 •  

  pokaż komentarz

  Skoro powiedział, że już więcej nie będzie to po co kurna drążyć temat i pytać go ciągle od kilkunastu lat po każdym molestowaniu?!