Holandia wprowadza nocny lockdown

Holandia wprowadza nocny lockdown

Pomimo tego, że 85 proc. dorosłej populacji zostało zaszczepionych, Holenderski rząd zapowiedział w piątek nowe obostrzenia, w tym zamknięcie na noc barów, restauracji i większości sklepów, aby powstrzymać rekordową falę zachorowań na COVID-19

 •  

  pokaż komentarz

  LOKDAŁN DO 5 RANO
  ALE O 6 RANO JAK TRZEBA IŚC DO PRACY NAGLE WIRUSA NIE MA

 •  

  pokaż komentarz

  Jak wiadomo wirus najbardziej agresywny jest w nocy, dlatego zamkneli. Za dnia odsypia

 •  

  pokaż komentarz

  Już to kiedyś pisałem ale z dziką satysfakcją się powtórzę:

  Od 6 lat mieszkam w Amsterdamie, wynajmując pokój u sympatycznej holenderki lvl 60.
  Kiedyś często rozmawialiśmy o różnych sprawach, trochę polityki, światopoglądu itp.
  Zawsze wyrażała "zainteresowanie" i "zaniepokojenie" co tam u nas w tej biednej Polsce się dzieje, bo ona słyszy lub czyta o: braku tolerancji, praworządności, totalitaryźmie, zacofaniu itp.
  W zeszłym roku oczywiście temat się zdominował na covida. Jej wersja brzmiała: będą wkrótce szczepionki to wracamy do normalności. No ok - czas pokaże. Sytuacja się zmieniła diametralnie, gdy w Holandii wprowadzili godzinę policyjną.
  Czas dopytywania się o polską praworządność natychmiast się skończył, a moje nieopatrzne pytanie o "powrót do normalności" zakończyło stwierdzenie, że to już wkrótce po 3 dawce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  W niedzielę wracam do Holandii po 3 tygodniach w "szurskiej" Polsce, gdy tam się dzieją wyżej opisane rekordy zakażeń, zamykanie szpitali, wywożenie chorych do Niemiec, ponownej godzinie policyjnej i lockdownem wszystkiego.
  Będę musiał się cholernie pilnować, żeby rozmawiać tylko o pogodzie bo obawiam się, że jakakolwiek wzmianka o sytuacji w Holandii może się zakończyć eksmisją. Jestem w 100 % pewien, że jej urażona duma i zrujnowany światopogląd nie pozwolą na jakąkolwiek refleksję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Ona, i niestety zdecydowana większość wiatraków, których znam, to potulne baranki, dające sobą manipulować w każdą stronę. Przy okazji sami siebie uważają za "lepszych" (wychowanie i dobrobyt), co zamyka ich na argumenty z zewnątrz.

  Chyba już nawet Karol Marks mówił, że prawdziwy socjalizm będzie wprowadzony najpierw w najbogatszych krajach.

  Walczmy Polacy o swój kraj i o Wolność, póki to jeszcze mamy.

 •  

  pokaż komentarz

  To się chyba nazywa "godzina policyjna" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: i.redd.it

 •  

  pokaż komentarz

  Skoro tyle osób zaszczepionych,to po co to wszystko? Po co zmuszanie do szczepień skoro to nic nie daje. No pytam się do cholery