Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Samobój Gowina, wzwód Albatrosa, Lempart vs klasa robotnicza

@4x80 youtube.com #polska

Znany lewicowy publicysta Rafał Otoka-Frąckiewicz od 14 minuty mówi o próbie samobójczej pana Gowina.

 •  

  pokaż komentarz

  Czyli wyglada na to ze Gowin jest w szpitalu prawdopodobnie po probie samobojczej. Pytanie co bylo bezposrednim powodem jego dzialania, czy jakies zdarzenie gwaltowne i niespodziewane? Czy raczej depresja w nim wzbierala od dawna? No i pytanie w jakim jest szpitalu. Chodza plotki na miescie ze w takim dosc "szczegolnym", na Montelupich w Krakowie. Ale to pewnie tylko plotki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @PDCCH: Przewijalo sie nie raz przez lata, ze Gowin jest uzależniony od wladzy (a to silny narkotyk). Szedl tam, gdzie mu dawali urzad lub stanowisko. Teraz nie ma gdzie isc, spalony jest na wszystkich frontach. Tu nie ma sensu doszukiwac sie drugiego dna. Politycy (tj ci ktorych widzimy, a nie plankton bedacy białkowym przyłaczem do systemu dlosowania w sejmie) to dosc specyficzny rodzaj ludzi.

 •  

  pokaż komentarz

  w niesmaczny sposób to skomentował

 •  

  pokaż komentarz

  zdrowe wiadomości bo TV ŻADNEJ nie da się oglądać gdzie my żyjemy

  •  

   pokaż komentarz

   @Mehatron: Ma ciekawe poczucie humoru a do swoich programów zaprasza interesujących gości. On i Warzecha robią kawał dobrej roboty. Trzeba też pochwalić jego zaangażowanie w zbiórkę Orlej straży na pomoc ludziom w Iraku.
   Jedynie jego język mógłby wzbić się na wyższy poziom,żeby raczej ludzi wyciągać do góry a nie schodzić do ich poziomu, gdy stoją w intelektualnym błocie.

   Pół lewej stronie jedynie pani Jaruzelska trzyma jakiś poziom, reszty się nie da oglądać a szkoda bo każdy twórca powinien celować w różne grupy docelowe jak Warzecha a nie tworzyć wianuszek wzajemnej adoracji. Każda treść można przekazać analizując ją z każdej strony, lub też spotkać się z kims o przeciwnym punkcie widzenie jak Cejrowski z Rudnikiem w radiowym przeglądzie prasy.

   Rzeczywistość jest jak rzeźba Laokoona w ciemnym pomieszczeniu a każde spojrzenie to wąski strumień światła. Żeby mieć realny obraz trzeba dojść do punktu widzenia każdej ze stron.

   źródło: youtube.com