Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Katedra Notre-Dame ma zostać przerobiona na woke „Disneyland”!

Katedra Notre-Dame ma zostać przerobiona na woke „Disneyland”!

Konfesjonały, ołtarze i klasyczne rzeźby mają zostać zastąpione nowoczesnymi muralami, a nowe efekty dźwiękowe i świetlne stworzą "przestrzenie emocjonalne". Światowej sławy katedra zostanie zamieniona w "eksperymentalny salon wystawowy".

 •  

  pokaż komentarz

  Jak rozwinie się w to w wielki kulturowy dom rozrywki światowego człowieka różnorowności i całość będzie działała na zasadach otwartości gdzie wszystkie atrakcje będą prawem a nie przywilejem to będzie to wtedy fajny klub!

  Darmowy klub, z darmowymi drinkami, narkotykami, seksem który jest prawem i nikt nie może odmówić Ci na terenie lokalu, darmowymi chorobami, darmowym dachem na głową, pełna integracja i wymiana mieďzykulturowo- gatunkowo-płciowa. Bajka dla prawdziwych postępowych ludzi ! Dla mnie to wypali i okolica od razu stanie się podobnym rajem a niedługo całe miasto, kraj, neuropa i świat !

 •  

  pokaż komentarz

  napiszę i tutaj: w oryginale jest „woke Disney revamp”, czyli kiczowata modernizacja w duchu postępowości, a nie „przerobienie na woke Disneyland” (co oznaczałoby całkowitą zamianę historycznej świątyni w jakąś przestrzeń nieskrępowanej lewackiej propagandy i/lub zabawy). to jest plan zaproponowany przez diecezję paryską, nadzorowany przez Kościół, który jedynie zakłada wprowadzenie do przestrzeni katedry elementów edukacyjnych i współczesnych z odniesieniami do kwestii społecznych. wystarczy odrobina intuicji językowej żeby się połapać, że to nie jest plan czegoś, co by można nazwać „woke Disneylandem”:

  źródło: AARa4C0.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Ktoś widział jakieś plany i teraz lata po gazetach i opowiada z dziwnymi porównaniami.

 •  

  pokaż komentarz

  wreszcie przysłużyłaby się ludzkości ( ͡° ͜ʖ ͡°)