ANALIZA: bez imigrantów przestępczość w Szwecji zmalałaby dramatycznie

ANALIZA: bez imigrantów przestępczość w Szwecji zmalałaby dramatycznie

W idealnym wariancie scenariusza odsetek morderstw zostałby zredukowany o 70%, odsetek rozbojów też o 70%, odsetek gwałtów o 55%, odsetek napaści o 60%.

 •  

  pokaż komentarz

  Problem w tym że w Szwecji nawet mówić o tym nie wolno.

  •  

   pokaż komentarz

   @odomdaphne5113: można, tylko trzeba się liczyć z konsekwencjami. Liberalny, postępowy, lewacki świat.

  •  

   pokaż komentarz

   @odomdaphne5113: bo komuna potrzebuje elektoratu zastępczego u nich za ten elektorat robią opaleni , kobiety nie najładniejsze i lgbtqxyz. Moze kogoś pominelem .

   Oni mają wystarczająca sile nośną by trzymać władze w ręku w różnych czerwonozIelonych koalicjach .

   Natomiast Ci co zap!%#?%@aja na te pasożyty , morda w kubeł a wkrótce do paki i do dołu z wapnem .
   Będą zaraz WROGAMI LUDU, i lud z nimi porzadek zrobi.

  •  

   pokaż komentarz

   można, tylko trzeba się liczyć z konsekwencjami. Liberalny, postępowy, lewacki świat.

   @Fist_Of_Truth: W tym kontekście to i mordować można, tylko trzeba liczyć się z konsekwencjami.

  •  

   pokaż komentarz

   @odomdaphne5113: Czyli prawdziwym problemem wcale nie są emigranci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @KawaJimmiego: Imigranci, przepraszam. Zresztą emigranci też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @odomdaphne5113: mieszkając w Azji poznałem policjantkę z wydziału kryminalnego z Oslo w Norwegii... Opowiadała, jak sprawa wyglądała w tamtym czasie (2016r) w Norwegii. 98% wszystkich gwałtów, zabójstw, czy użycia broni było zamiatane pod dywan. Media miały zakaz informowania, ludzie publikujący tego typu treści w necie byli wzywani na przesłuchania... Masakra. Ciekaw jestem, czy przez te kilka lat coś się zmieniło...

  •  

   pokaż komentarz

   Problem w tym że w Szwecji nawet mówić o tym nie wolno.

   @odomdaphne5113: Nie wolno kłamać, bo to grzech, a prawicy wychodzi to znakomicie. Te durnie często nawet nie zdają sobie sprawy, że wprowadzają w błąd, bo nie umieją w tak skomplikowanym świecie jak dzisiejszy się odnaleźć i wszystko sprowadzają do prostych zero-jedynkowych schematów, jak "biali - dobrzy, czarni - źli".

   Obawiam się, że wielu z wykopujących to znalezisko zostało zmanipulowanych przez prawicowe media, ale mogę wyprowadzić was wszystkich z błędu moją lewacką matematyką, znajomością statystyki i logicznym myśleniem. Otóż jednym z najczęstszych błędów logicznych popełnianych przez wykopową prawicę jest mylenie zbiorów.

   Wyjaśnię na przykładzie: poniższy obrazek pokazuje, że czarnoskórzy popełnili 62% morderstw w Nowym Jorku. Od siebie dodam, że stanowią tylko 25% jego populacji, więc statystyka ta działa wyraźnie na ich niekorzyść. W takiej sytuacji łatwo dojść do wniosku, że gdyby czarnoskórych było mniej, przestępstw byłoby znacznie mniej, co zrobił autor obrazka, pisząc, że gdyby w NYC mieszkali tylko biali, liczba przestępstw spadłaby o 91%. To, że trzeba pozbyć się czarnoskórych by zmniejszyć przestępczość to jednak błędny wniosek. Dlaczego?

   W NYC popełniono w 2014 (rok powstania obrazka) 328 morderstw, 203 przez czarnoskórych. W Nowym Jorku mieszka około 2 000 000 czarnoskórych. Co z tego wynika? Że spośród czarnoskórych, 203/2 000 000, czyli tylko 0.01% popełniła morderstwo w 2014 roku. Patrząc na sprawę z tej strony, nietrudno zauważyć, że wszelkie głupie prawackie memy w stylu "13% populacji a 52% przestępstw" są manipulacjami, z bardzo dużym potencjałem do czynienia zła, bo skoro tylko 0.01% z nich popełniła morderstwo, to obarczanie wszystkich zbiorową winą jest krzywdzące. Mam nadzieję, że wszystkie prawicowe wykopki widzą już, dlaczego takie statystyki są bardzo mylące.

   To samo tyczy się Szwecji. I dobrze, że mówienie, iż imigrantów trzeba się pozbyć, by zmalała przestępczość, jest tępione, bo prowadzi tylko do napięć w społeczeństwie, dzieli je, brzmi jak nawoływanie do zbrodni przeciwko ludzkości (masowe wysiedlenie ze względu na rasę też nią jest), a niczego dobrego nie proponuje, bo jak wyjaśniłem powyżej, myślenie typu "wywalić wszystkich" jest błędne matematycznie i krzywdzące.

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @azen2:

   skoro tylko 0.01% z nich popełniła morderstwo

   Inaczej: tylko 0.01% Murzynów na tyle celnie strzela, że potrafi trafić i zabić. Murzyńska patologia to nie tylko zabójstwa; to także niezliczone napady, napaści oraz uliczne strzelaniny (których tylko niewielki procent jest rejestrowany przez policje) etc.

   "13% populacji a 52% przestępstw"

   Prawaki, które posługują się tą statystyką, wprowadzają innych w błąd, zaniżając udział dindu w przestepczości.

   Skorygowane statystyki federalne pokazują, że 13% populacji popełnia:

   PONAD 60% MORDERSTW
   70% ROZBOJÓW
   50% GWAŁTÓW

  •  

   pokaż komentarz

   Inaczej: tylko 0.01% Murzynów na tyle celnie strzela, że potrafi trafić i zabić. Murzyńska patologia to nie tylko zabójstwa; to także niezliczone napady, napaści oraz uliczne strzelaniny (których tylko niewielki procent jest rejestrowany przez policje) etc.

   @gunnut: Nawet jeżeli nie 0.01%, a 0.05% populacji czarnoskórej w USA popełniła przestępstwo, to moje argumenty wciąż są moim zdaniem słuszne, bo takie prawicowe memy są krzywdzące dla normalnych i uczciwych pozostałych 99.95% Afroamerykanów.

   Skorygowane statystyki federalne pokazują, że 13% populacji popełnia:

   Nie mam czasu, by dokładnie się przyjrzeć temu tekstowi, więc go tylko pobieżnie przejrzałem i z tego, co wyczytałem, autor po prostu zaliczył latynosów do czarnoskórych (a wcześniej ludzie z Hispanic race byli zaliczani do białych) i dlatego udział "czarnoskórych" (w cudzysłowie, bo nagle ktoś z Meksyku według autora tego tekstu też jest czarnoskóry) w przestępstwach się zwiększył.

  •  

   pokaż komentarz

   @azen2:

   Nie, autor nie zaliczył Latynosów do czarnoskórych. wtf?

  •  

   pokaż komentarz

   @azen2:

   Nawet jeżeli nie 0.01%, a 0.05% populacji czarnoskórej w USA popełniła przestępstwo

   33% Murzynów (samców) w USA ma wyroki (nie mogą głosować). Wskaźniki aresztowań za przemoc wśród murzyńskiej populacji utrzymują się na żenująco niskim poziomie. Tylko w Bostonie, gdzie 98% strzelanin popełniają czarni, do aresztu pod zarzutem postrzelenia kogoś trafia mniej niż 5% podejrzanych.

   Ogólnie dupa mi odpada ze śmiechu, jak słyszę, że Ameryka zamyka zbyt dużo ludzi w więzieniach.

  •  

   pokaż komentarz

   33% Murzynów (samców) w USA ma wyroki (nie mogą głosować).

   @gunnut: Nie może być to prawdziwa informacja, i żeby wyjaśnić dlaczego, znowu posłużę się matematyką i logicznym myśleniem: w USA mieszka około 320 000 000 ludzi, z czego 13%, czyli 41 600 000 to Afroamerykanie. Zapewne około połowa z tego to mężczyźni, więc mamy w Stanach 20 800 000 męskich czarnoskórych. Jak twierdzisz, 33% z nich musiało by być w więzieniu (sprawdziłem, i w zdecydowanej większości stanów USA, w tym najbardziej ludnych, jak Kalifornia, Nowy Jork, czy Teksas, skazany może głosować już po wyjściu z więzienia albo okresie probacji, a więc prawa do głosowania nie traci się na całe życie po otrzymaniu wyroku), a 33% z 20 800 000 to aż 6 864 000. A skoro w Stanach jedynie nieco ponad 2 miliony osób siedzą w więzieniu, a według Ciebie liczba ta musiałaby wynosić co najmniej 6,8 miliona, to Twoje dane na temat liczby Murzynów w USA z wyrokami nie może być prawdziwa.

   Tego o Bostonie nie chce mi się sprawdzać, bo długo by zajęło, ale też pachnie fake newsem, zwłaszcza skoro pierwsza podana przez Ciebie informacja też nie może być prawdziwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @azen2:

   Nie może być to prawdziwa informacja

   Nie może być, a jednak jest. 33% of black men in 2010 had a felony record

   Jak twierdzisz, 33% z nich musiało by być w więzieniu

   Nie twierdziłem, że 33% z nich przebywa w więzieniu.

   Tego o Bostonie nie chce mi się sprawdzać

   Spokojnie, sprawdziłem za ciebie.

   More than 96% of gunmen involved in non-fatal shootings are never arrested in Boston.

  •  

   pokaż komentarz

   @azen2: Co to za lewackie odwracanie kota ogonem? Jeśli wartości bezwzględne mówią, że 203 na 328 morderstw popełnili czarnoskórzy, to znaczy zwyczajnie, że mniej więcej za 66% morderstw odpowiadają murzyni i koniec kropka. Jakie ma znaczenie że czarni mordercy stanowią mały procent wśród populacji murzynów? Żadne. Mordercy ogółem stanowią mały odsetek wśród ludzi niezależnie od koloru skóry, to niczego nie zmienia. Jak na 3 morderstwa 2 popełniają czarni tzn że są do tego dwa razy bardziej skłonni niż nie-czarni razem wzięci. Proste.

  •  

   pokaż komentarz

   a 33% z 20 800 000 to aż 6 864 000. A skoro w Stanach jedynie nieco ponad 2 miliony osób siedzą w więzieniu, a według Ciebie liczba ta musiałaby wynosić co najmniej 6,8 miliona, to Twoje dane na temat liczby Murzynów w USA z wyrokami nie może być prawdziwa
   @azen2:

   Z logiką i statystyką jeteś na bakier.
   6,8 mln czarnoskórych mogło mieć lub ma, dajmy na to, średnio pół roku odsiadki. Na średni czas życia takiego człeka 75 lat okres przebywania w więzieniu, to byłaby 1/150 jego życia. W populacji 6,8 mln ludzi z jedną taką odsiadką w jednym czasie w więzieniu przebywałaby grupa zaledwie 45 tysięcy skazanych. A to już pokazuje, że raczej wyroki są większe niż pół roku na całe życie notowanego i skazanego.

   Podobnie czynisz dziwkę z logiki plotąc o jakimś pozbywaniu się całej czarnej społeczności, bo mają wielu patusów. Nikt o takim nazistowskim rozwiązaniu nawet nie wspomina. Poprawne rozważania są takie, że dla spokoju społecznego należy zablokować imigrację z nacji, które mają wielu patusów. Ja współczuję polskiemu Czeczenowi, gdy narzeka że mimo uczciwej pracy utożsamiają go ludzie w PL z gangami czeczeńskimi. Jednak gdyby nie przyjęto 15 lat temu Czeczeńców do Polski, to nie byłoby teraz tych gangsterów.

   Ja współczuję również Niemcowi z lewej strony Odry, gdy narzeka że od chwili otwarcia granicy w 2004 roku na jego podwórku polscy złodzieje popełnili wiele drobnych kradzieży (nadzieja, że może będzie lepiej, bo liczba tych kradzieży już mocno spada). Ze swojej strony powiedziałbym, że Niemcy ponoszą ciągle konsekwencje głupiego rozpętania II wojny światowej. Gdyby nie to, że nie byłoby żadnej spuścizny zbrodni, której muszą się wstydzić. Nie byłoby nawet granicy na Odrze. A falę drobnych kradzieży popełnianych w DE przez obcokrajowców zapewne zatrzymanoby tam pokazowymi egzekucjami obcinania łapy złodziejom. Setka obciętych łap ze zdjęciami płaczących skazanych i fala złodziejstwa zatrzymałaby się momentalnie. Mnie nie byłoby szkoda polskiego złodzieja. Ktoś może powie, że odpływam w fantastykę i przecież to niemożliwe, aby spokojni Niemcy byliby zdolni do tak surowego karania przestępców?
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   P.S. Gwoli ścisłości, to USA też ciągle ponosi konsekwencje ściągania ludzi "gorącej krwi" do pracy niewolniczej jeszcze 2 wieki temu. Lepiej było zostawić gorącą krew tam gdzie się urodzili.

  •  

   pokaż komentarz

   Ciekaw jestem, czy przez te kilka lat coś się zmieniło...

   @100piwdlapiotsza: Jeśli już to na gorsze. Niedawno był wykop o jakiejś profesorce a uniwerku która robiła badania i przy okazji jej wyszły statystyki przestępstw popełnianych przez imigrantów. Ma sprawę w sądzie za mowę nienawiści.

  •  

   pokaż komentarz

   @odomdaphne5113: pomyśleć że Szwecja w 20 lat zmieniła się z kraju, gdzie nie trzeba było zamykać domu na klucz jak się wychodziło na kraj z problemem masowej przestępczości i gwałtów. Ja naprawdę nie wiem jak bardzo trzeba mieć sprany łeb, żeby mieszkać w takim kraju i mówić, że większym problemem jest jakiś urojony "rasizm", który się pojawia tylko, jak statystyki przestają być wygodne. To jest naprawdę smutne.

  •  

   pokaż komentarz

   @odomdaphne5113: pamiętam ten wykop. Tylko czy to było w Norwegii, czy w Szwecji?

  •  

   pokaż komentarz

   @100piwdlapiotsza: Właściwie to tez nie jestem pewien. Ale wydaje mi się to się z różnym nasileniem dzieje w obu krajach.

  •  

   pokaż komentarz

   @odomdaphne5113: Mieszkałem z 7lat temu w Sztokholmie na rinkebach jedna z najbardziej pojechanych dzielnic. Kradną samochody jeżdżą nimi po parkach na koniec je palą to jest nie do opisania. Policja tam nawet nie wjeżdża.Co noc w okolicy gdzieś płonęło auto jakieś wybuchy strzały. Cyrk! Kiedyś szedłem do roboty o 6 rano stało auto, miało wybite wszystkie szyby całe poobijane z wyrwaną stacyjką odpalone, ktoś sobie na metro poszedł. Z rowerami co się dzieje nie wspominam nawet to norma. Nigdzie w Europie takiego czegoś nie widziałem. Już czułem, że Neapol będzie piekłem na ziemi nr.2 ale tu pozostawiam to statystykom

  •  

   pokaż komentarz

   z tego, co wyczytałem, autor po prostu zaliczył latynosów do czarnoskórych

   @azen2: To jakaś bzdura, to dwie zupełnie oddzielne populacje. Generalnie w Stanach czarni nie krzyżują się z latynosami, bo zwyczajnie obawiają się, że gdy dzieci dorosną, to będą zbyt leniwe, żeby kraść.

 •  

  pokaż komentarz

  A skąd wiadomo, skąd, skoro w Szwecji nie wolno robić takich statystyk bo można zostać wyrzuconym z pracy

  XD

 •  

  pokaż komentarz

  ... bez imigrantów przestępczość w Szwecji zmalałaby dramatycznie

  Poważnie? Nie może być - przecież sama:

  źródło: demotywatory.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Były takie czasy, że Polacy jeździli do Szwecji do więzienia. Potrafili awanturę kręcić już na promie po przekroczeniu wód terytorialnych. Cel był taki żeby dostać wyrok około 12 miesięcy. Odsiedziane w komfortowych warunkach z siłownią a przy opuszczaniu dostawało się kieszonkowe, naliczane od dni spędzonych w więzieniu na nowa drogę życia. Była to równowartość kilkuletnich zarobków w Polsce.

 •  

  pokaż komentarz

  Lewica musi ostro wziąć się za matematykę. Nie może tak być by jakakolwiek nauka w XXI wieku była rasistowska ( ͡° ͜ʖ ͡°)