Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Pandemia, czy PLANdemia? Koronawirusowe teorie spiskowe

Pandemia, czy PLANdemia? Koronawirusowe teorie spiskowe

Ziemia jest płaska, światem rządzą Illuminaci, a nad naszymi głowami rozpylane są chemtrails. To tylko jedne z wielu teorii spiskowych, jakie powstały na przestrzeni lat. Teraz w związku z pandemią, powstała kolejna, podważająca istnienie wirusa.

 •  

  pokaż komentarz

  Czy w tych tzw. mediach tradycyjnych autorzy przestali podpisywać się pod swoimi wypocinami ponieważ jest wstyd wysrać takie gówno pod swoim nazwiskiem? Nie wiem, choć się domyślam.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale syf, wg starej dobrej szkoły, spłycić temat, wyśmiać i wykpić. Żal.

 •  

  pokaż komentarz

  Zawsze, ale to zawsze płaskomózgowcy muszą wpierd#lić tę propagandę płaskiej ziemi i tego typu podobne gówna.
  99% osób takich jak ja (płaskoziemcy, foliarzy, szury i jak ich tam jeszcze ci idioci nazywają) mają większą wiedzę, bo ją po prostu weryfikują oraz mają głęboko w dupie płaską ziemię. Dodam więcej: dla mnie może być nawet kwadratowa, mam to gdzieś, bo nie ma to żadnego wpływu na moje życie. Natomiast totalitaryzm i faszyzm związany z pseudowirusem, "który zabije miliony" i przymuszanie do przyjmowania niezbadanych, o ukrytym składzie eksperymentalnych terapii genowych, zwanych szczepionkami, za które nikt nie bierze odpowiedzialności, oprócz nas samych nawet jest największym zagrożeniem dla naszego zdrowia, życia i wolności. Mam głęboką nadzieję, że te polityczne zera, które się dopuszczają tego nazizmu po prostu zawisną, albo otrzymają wyroki takie jak naziści w Norymbergii.

  źródło: Hitlerowcy.jpg